Jak na věc


půlnoční od neckáře

Fashion na Grammy 2017 očima módního guru Káji Pavlíčka

    „Bylo to nečekané, o to více si toho vážím. A jsem moc rád, že mne Václav Neckář oslovil. Byla to pro mne velký výzva a samozřejmě obrovská čest,“ řekl Josef Vágner, který duety doposud zpíval hlavně se svými kolegyněmi, či maximálně s otcem, hitmakerem Karlem Vágnerem.
    Videoklip Václav Neckář - Půlnoční lze přehrávat jako video, nebo stáhnout jako mp3 soubor. Pro stažení jako mp3 klikni na Stáhnout jako mp3 a postupuj dle dalších pokynů. V případě, že narazíš na nefunkční videoklip, nahlaš ho prosím přes odkaz Nahlásit jako nefunkční.
    Josefa Vágnera si Václav Neckář vybral přímo jako hosta pro interpretaci hitu Půlnoční. A podařilo se. Josef Vágner hraje mimo jiné i v muzikálové komedii Mýdlový princ, která je poskládána z Neckářových hitů.
    Že je ta písnička pěkná ví všichni, že jí zpívá Neckář, je výborné, protože právě u něj to obdivuji a jsem ráda i proto, že i přes všechny plastiky a snahy, o které se pí. Vondráčková  snaží jí jednou pomalou písničkou pěkne položil na lopatky
     Děkuji Vaškovi za hezkou písničku ♥Černo- bílé pojetí fajn, melodie pohodová! Z celkové atmosféry je cítit trošku samota.... Růžička pro Vašíčka                                  


Miroslav Donutil čte povídky Oty Pavla

    „A diváci byli skvělí. Opravdu to bylo něco, co jsem si moc užil a jsem vděčný za to, že jsem si s panem Neckářem mohl zazpívat právě tuhle písničku,“ svěřil se Josef Vágner, který hraje v několika muzikálech, koncertuje a na příští rok chystá i řadu novinek.
    [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14961″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“496″}}]]
    Pana Neckáře jsem nedavno viděl nakupovat v místě mého bydliště. Vyzařoval z něj klid a celková dobrosrdečnost. Jsem rád že překonal těžkou nemoc. Musí to být statečný a hodný člověk.
    Vánoce, které se nezadržitelně blíží, stráví se svou rodinou a přítelkyní. „Silvestr budu mít takový pracovní, protože zpívám hned na dvou akcích. Ale těším se na rok 2017, protože bude určitě hodně zajímavý…,“ dodal trochu tajemně Vágner.


Známe vítěze MISS & MR. LOOK BELLA 2018. Jak se vám líbí?

    [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14964″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“294″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]
    Nedá mi abych nereagovala a tudíž musím napsat toto:Přestože bych věkem mohla být fanda Václava Neckáře.. není to tak. Ale! Pro mne tato píseň, Václavovi  kroky k mikrofonu, pohled do obecenstva... a vše co této písni předcházelo je něco fantastackého a vzbuzující úctu, obdiv a pokoru k  němu. Kdo byl někdy takto nemocen a něčím obdobným si prošel -nemůže jen říci jsi vážně frajer, všechna čest TI!!!!! I kdyby v té písni zpíval cinky linky podkolenky.. je prostě frajer a mladí by si z něj měli vzít vzor, jak něco nevzdávat!! Asi jako jsem slyšela, četla že by se měla k pěvecké dráze vrátit Marika Gombitová. Oboum bych přála zpět karla Svobodu aby pro ně něco složil a vytáhl je na vrchol, kterým by jim byl odměnou, za ten boj uvnitř sebe... který mi nevidíme, a leckdo si ho nedovede ani představit.


Tanečník Petr Čadek prozradil: Flamenco je facinující! Jeho mistři teď přijedou k nám…

    Je to fajn, že má Vašek novú pesničku a krásnu ako všetky predtým. Držím mu palce, aby sa mu  vydarilo ešte veľa nových krásnych vecí a tiež aby sa mu aj v osobnom živote začalo viac dariť určite si to zaslúži za to všetlko krásne čo nám svojim spevom dával a opäť začal dávať.... A9fj
    [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14960″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“443″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]
    A ještě chci poděkovat Méďovi za to, že tady připoměl písničku Nautilus.... ta je nádherná a už jsem na ni úplně zapoměla..... od Vaška se mi ještě moc  líbila Cohenova -SUZANNE..
    Dám tu ten komentář, ale dnes už ne, zítra zase vyrážím navštívit pár lékařů, do krajské metropole Jihomoravského kraje, je to zase pomalu 100 km  tam a 100km  zpět a stejně zase to nebude k ničemu, ach jo, leč  musím se na to vyspat.... a ten komentář - musím to trochu upravit aby to tu šlo dát. Ale dám, slibuju.


Jak vypadá jóga pro děti s dětskou mozkovou obrnou?

    Píseň Václava Neckáře Půlnoční, která se stala před pár lety hitem, zazněla v netradičním pojetí. V rámci dvou zcela vyprodaných Neckářových vánočních koncertů si ji za doprovodu skupiny Bacily zazpíval s o dvě generace mladším kolegou. Přímo na přání s ním zpíval zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner.
    [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14963″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“331″}}]]
    [[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“14962″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“545″}}]]
      Písnička je pěkná, ale film nic-moc. Neckář má charisma a podmanivý úsměv. U mě vede Šíleně smutná princezna, kde s Hečou Vondráčkovic jsou super pár a ty písničky mají koule.


Jak do velké společnosti: inspiraci jsme našli na červeném hollywoodském koberci

    Oba to v černé košili a černých kalhotách za doprovodu skupiny Bacily rozbalili na jevišti Divadla Broadwayi, a hned po dva večery. Neckář má totiž tolik fanoušků, že by to na jeden koncert nestačilo, a tak se rozhodl, že udělá vystoupení dvě. Potěšil tím davy fanynek a fanoušků, které jsou ve všech věkových kategoriích!
      Jsem moc ráda, že už je Vašek po zdravotní stránce na tom o hodně líp a že se mohl znovu vrátit ke zpívání a doufám, že nazpívá ještě něco zase tak pěkného, jako jsou ty tři jmenované.
    O Marice jsem to také včera četla, že by se měla znovu vrátit ke zpívání.... takže jí držím MOC  palečky a přeji spoustu nových krásných písniček a spoustu posluchačů, protože si to zaslouží.
    Mě se ta písnička líbí moc, četla jsem k ní i komentář. A to, že ji nazpíval Václav Neckář ještě její význam, smysluplnost  a atmosféru ji ještě umocňuje. S právně říkáte, jen ať ji média nezničí. Umí to dokonale.


Písničkář Pokáč chystá největší koncert kariéry! Říkají mu Jarek Nohavica Youtubové doby

    Vzhledem k tomu, že si při jejím poslechu představím tu těžkou životní zkoušku, kterou si musel Vašek Neckář projít, tak mi prakticky nevadí... Jednoduchá, má atmosféru... Jenom mám strach, že nám ji rádia trochu zprotiví, pokud budou letošní vánoční hit neustále hrát dokola... Na tohle umřelo již více slušných písní, ale co už, máme Vánoce přede dveřmi, necháme se raději unášet touto chytlavou melodií... Minimálně za celoživotní zásluhy si Vašek Neckář tento hit zasloužil...  http://www. youtube. com/watch? v=_dO-mWG3VM0&feature=related

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00