Jak na věc


origami dinosauři

Barevný papír Rainbow A4/80 g intenzivní

    Origami je stará japonská technika skládání papíru do jednoduchých tvarů, které zvládnou i menší děti, až po velmi náročné výrobky, které pak již vyžadují vysokou přesnost a náročnost. Používá se origami papír, což je tenký barevný papír nebo transparentní barevný pauzovací papír. Základem pro výrobu ORIGAMI je čtverec nebo kruh papíru různé velikosti a různého průměru.
    Tak a třetí návod je zde. Jinak poslední dobou jsem na stránku nedával nic nového, ale pokud máte zájem o porci origami česky co nejdříve tak se určité podívejte na můj Youtube kanál, kde jsou videa s předstihem před stránkami.
    Karlsson je proslulý holandský výrobce hodin, který je svými kvalitními a designovými produkty známý po celém světě. Všechny hodiny vznikly na základě spolupráce holandských a mezinárodních designérů. Jsou unikátní a oživí váš interiér.
    Náušnice mají celkem asi 1,5 cm (model) a jsou složeny z červeného origami papíru o velikosti 5,5 cm . Pokud máte o náušnice zájem tak je zde možnost koupi na servru Fler.cz . Na mém profilu naleznete i mnohé další origami výrobky , ale konkrétní odkaz n a náušnice je ZDE
    Karlsson je legendární holandský výrobce hodin, který je svými kvalitními a designovými produkty známý po celém světě. Všechny hodiny jsou unikátní a oživí váš interiér, vznikly na základě spolupráce lokálních a zahraničních designérů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00