Jak na věc


opravy satelitů liberec

Zaměření DVB-S signálu satelitu

    Vykazuje Váš přijímač poruchy? Máte problémy se signálem či nezachycujete dostatečný počet kanálů? My Vám pomůžeme s jakoukoliv poruchou - rychle, flexibilně
    Zajistíme komplexní služby v oblasti satelitní a anténní techniky. Montáž, servis, nastavení satelitu i ladění antény a přijímače - to vše za bezkonkurenční ceny!
    Montáž televizních antén a satelitů provádíme po celém Liberci, Jablonci nad Nisou a okolí (Český dub, Frýdlant, Chrastava, Desná, Hodkovice, Hrádek nad Nisou, Lučany, Rychnov, Smržovka, Tanvald, Turnov).
    Data jsou zpracována podle vnitřních pravidel provozovatele portálu. V případě neplaceného zápisu firmy určují jeho konečnou podobu administrátoři katalogu a vyhrazují si právo upravit jeho znění.
    Stává se často, že klientům signál vypadává, není možné naladit určité programy, obraz kostičkuje a vypadá zvuk a signál. My Vám signál změříme a příjem opravíme
    Naší specializací je montáž satelitní techniky pro jednotlivce ( běžné domácnosti, byty ) ale i firmy ( kanceláře, haly, sklady ) i ubytovací zařízení ( penziony, hotely, ubytovny )


Naše služby poskytujeme ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Praha, Turnov, Železný Brod, Hrádek nad Nisou, Chrastava a okolí

    Další oblastí v oboru elektro, kterou se dlouhodobě zabýváme, jsou opravy, montáže a instalace televizních antén a satelitů. Mimo to jsme rovněž schopni odborně provést rozvedení televizního signálu ve vašem bytě či rodinném domě. Neváhejte a obraťte se na naši firmu, rádi se vám budeme věnovat.
    Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Liberce (Cvikov, Česká Lípa, Jablonné v Podještědí, Mladá Boleslav, Mimoň, Mnichovo Hradiště, Nový Bor, Raspenava, Semily, Velké Hamry, Železný Brod).
    montáž, dodávka- satelity- televizní a DVB-T antény- zapojení DVB-T přijímačů- TV a SAT signály pro jednotlivce i velké objekty (byty, rodinné domy, penziony, hotely, panelové domy, ...)- digitální a anologová terestrická televize DVB-T- satelitní televize DVB-S (kódované i nekódované programy)- rozhlasové programyzajištění- STA rozvodynávrhy, realizace- televizní a satelitní rozvody (rodinné domy, pensiony, panelové domy)instalace, opravy- společné televizní antény- nové rozvody- satelitní a anténní systémy- servis satelity a antényprovádí- ladění programů a jejich kompletní naprogramování- demontování staré paraboly a výměna za novou- rekonstrukce stávající anténní rozvody- měření digitálního pozemního přijmu a satelitního signálu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00