Jak na věc


okolí českého krumlova

Ubytování v Třeboni si můžete rezervovat ještě dnes.

    Na komplex RELAX Park Třeboň přímo navazuje lázeňský park, rozprostírající se na břehu rybníka Svět. Zde začínají trasy vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku a in-line bruslení.
    Ubytování v apartmánech RELAX Park Třeboň jistě uvítají také milovníci golfu. Přímo z oken vašeho apartmánu uvidíte na golfové cvičiště. Již brzy zde bude vybudováno plnohodnotné 18-ti jamkové golfové hřiště.
    Milovníci historických památek to mají do historického centra Třeboně s překrásným renesančním zámkem a parkem také kousek. Zvolí buď příjemnou 15 minutovou procházku nebo se projedou na kole.
    Hledáte ubytování v Třeboni? Hledáte místo kde se dá relaxovat, nebo prožít aktivní dovolenou? Nabízíme ubytování v komplexu 38 moderně zařízených apartmánů.
    Ubytování které nabízíme, se nachází na dohled od slatinných lázní Aurora. Pokud chcete využít lázeňské a relaxační služby v lázních Aurora, jsme pro Vás jasnou volbou. Lázeňské a relaxační služby v Třeboni také zajišťujeme.


Jak vypadá náš areál? Kam na výlet nebo za zábavou? Koukněte.

    Areál tvoří pět samostatných budov navržených v moderním vzdušném stylu. Kolem budov jsou vybudovány chodníky a odpočinková místa s lavičkami a zelenými plochami se zahradní úpravou, doplněné ozdobnými stromy a kvetoucími pergolami. Parkování je zajištěno na parkovacích plochách kolem celého komplexu.
    V chladnějších dnech můžete i s dětmi navštívit krytý bazénový komplex Aqua Viva vzdálený 5 minut chůze od ubytování. Odpočinete si tady v mírně slané a příjemně teplé vodě a užijete si řadu vodních atrakcí (tobogán, divoká řeka, whirlpool, atd.).
    Blízkost rybníka Svět zaručuje možnost rychle dosažitelného osvěžení. Můžete využít veřejného koupaliště s potřebným zázemím, nebo vyhledat místo na břehu, kde nebudete rušeni.
    Nově vybudovaný komplex apartmánů na Třeboňsku nabízí ubytování v  38 moderně zařízených, dvou až čtyřlůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Svojí ideální polohou na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora se přímo nabízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Komplex je zcela mimo dopravní provoz, až na samém konci příjezdové komunikace. Nebudou vás tu tedy obtěžovat projíždějící auta a vaše děti tu budou v bezpečí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00