Jak na věc


obsluha digitálního tachografu

Zadní skříňová nástavba STATION HELPER LUXURY

    striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, topless tanečnice, go-go tanečnice, obsluha nahoře bez, obsluha dole bez, bodypainting, tutti-frutti, hosteska
    striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem, topless tanečnice, go-go tanečnice, obsluha nahoře bez, bodypainting, tutti-frutti, hosteska
    V následující hře si můžeš zahrát na kuchařku. Přečti si recept v angličtině a pokus se najít a kliknout na potřebné ingredience. Na objevení přísad dostaneš předem stanovený časový limit. Pokud objevíš všechny nutné přísady, můžeš pokračovat dále. Hlavně se nenech omezovat nervozitou z časového limitu.
    Tokyo Penguin Dinner je super hra pro dívky na vaření a obsluhu hostů. Hlavním hrdinou je tučňák, který už procestoval skoro celý svět. A nyní se usídlil v Tokiu, v dalekém japonském městě. Jeho úkolem je obsluhovat hosty a plnit jejich objednávky.


Pánská i dámská obsluha nahoře bez

    Nabízíme svým klientům různé služby a show a mezi ně patří i obsluha nahoře bez. Objednáte-li si tyto služby u nás, budete mít jistotu, že Vám je budou zajišťovat profesionálky mající s touto činností bohaté zkušenosti. Nejenže budou nahoře bez, ale těšit se můžete i na jejich příjemný úsměv a kvalitní obsluhu.
    Nejoblíbenější a také neojbjednávanější varianta, jedna a více dívek obsluhuje v lechtivém oblečku Vaše zákazníky po Vámi určený čas a jako odměnu zakončí své působení striptýzovým vystoupením nebo autoerotikou. Exkluzivní večerní podívanou pro Vaši hospůdku, restauraci či diskotéku zajistí dokonalá těla našich profesionálních striptérek a velký výběr kostýmů.
    Velký výběr kostýmů a dokonalá těla našich profesionálních striptérek Vám připraví večerní podívanou pro Vaši restauraci nebo diskotéku. Roznáška nápojů pro Vaše zákazníky od polonahých aktérů zakončená Vámi zvoleným erotickým vystoupením.
    Pánská varianta obsluhy nahoře bez, kdy jeden nebo více můžu obsluhují Vaše zákazníky bez svrchní části oblečení a své působení zakončují striptýzovým vystoupením.


A co jiná eroticky laděná show?

    Didi si otevřela zmrzlinový stánek a ty jí musíš pomoci. Identifikuj zákazníkovu objednávku, ptoé vezmi předměty, které zákazník požadoval a všechno mu to naservíruj. Musíš se snažit o rychlost, protože zákazníkova trpělivost rozhodně není neomezená. Pro získání více peněz se snaž o rychlé obsloužení.
    striptýz, narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, topless tanečnice, obsluha nahoře bez, obsluha dole bez, bodypainting, tutti-frutti, hosteska
    Během provozu doplňuje obsluha nápoje do lednic, dbá na čistotu na pracovišti.Co Vám nejvíce vadí v Českých restauracích? (Do ankety na portále www.kudyznudy.cz se během ledna 2011 zapojilo 1045 lidí)Výsledky ankety: 1. Kouření během jídla 42 % 2. Neochotná obsluha 21 % 3. Špatné jídlo 14 % 4. Hlučná hudba 8 % 5. Nedostatek čistoty 7 % 6. Dlouhé čekání na jídlo 6 % 7. Nic mi nevadí 1 % 8. Jiné 1% Zdroj: www.sto126.wbs.cz
    Rita si otevřela obchod s květinami a ty se ujmeš jeho obsluze. Zákazníci začnou přicházet a tvým úkolem bude vytvářet pěkné kytice podle jejich přání. Všechno, co potřebuješ najít, se nachází ve třech boxech. V prvním boxu se nachází různé druhy květin, ve druhém košíky a ve třetím ostatní příslušenství.


Striptyz Praha - striptýzové show

    Šmoulové se rozhodli zřídit si vlastní restauraci. Pojď jim pomoct, aby vše fungovalo, tak jak má. Klikni na čekajícího šmoulu, aby se označil a poté klikni na dostupný stůl. Šmoula se k němu posadí a můžeš pokračovat v obsluze. Jakmile si šmoula vybere, tak zvedne ruku. Přeber objednávku a přines mu požadované jídlo.
    Zaujala Vás tato služba, nebo se chcete na cokoliv zeptat? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvým e-mailu info@bunnies.cz nebo nám zavolejte na telefon +420 773 675 474. Zajistěte si i na vaší akci obsluhu nahoře bez. Objednaná erotická obsluha, zakončená striptýzovým vystoupením bude třešnička na dortu velmi zábavného večera. Bude se líbit Vám, Vaším přátelům i hostům, které jste pozvali.
    Varianta při které si užijí jak dámy tak pánové z řad Vašich zákazníků. Různá kombinace dívek a pánů obsluhující Vaše zákazníky se zakončením v podobě striptýzového vystoupení nebo lesbi show.
    striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, autoerotika, strip show s ohněm, topless tanečnice, go-go tanečnice, obsluha nahoře bez, bodypainting, tutti-frutti, hosteska
    Od skvělé kuchařky Sáry dostanete jednoduché instrukce, se kterými připravíte skvělé pokrmy. Snažte se ji proto poslouchat a udělejte vše, co žádá. Uvidíte, že poté budete spokojeni.


Objednejte si obsluhu nahoře bez

    Říkáte si, že obsluha nahoře bez je jistě zajímavým nápadem, ale chtěli byste něco víc? Možná by se Vám líbilo spíše nějaké eroticky laděné představení. I na ně se zaměřujeme. Vybrat si můžete mezi dámským striptýzem či pánským striptýzem a určitě Vás či Vaše hosty rozproudí lesbi show, gogo tanečnice, tutti frutti a i další show najdete v naší nabídce. Podívejte se na ni a vyberte si.
    striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz s vibrátorem, hard lesbi show, obsluha nahoře bez, obsluha dole bez, topless tanečnice, bodypainting, tutti-frutti, striptýz v limuzíně, strip na Vltavě
    Oblíbené hry na obsluhu hostů a provoz restaurace nebo jiného podniku. Můžeš si nanečisto zkusit, jaké to je mít vlastní restauraci nebo prodejnu s rychlým občerstvením. Jsou tu naprosto parádní online hry.
    Pořádáte také akci, kterou chcete učinit peprnější a nevíte, jak toho dosáhnout? Možná právě pro Vás bude obsluha nahoře bez tím správným zpestřením. Lidé těchto služeb využívají pro různé příležitosti.
    My Vám nabízíme příjemné a hezké dívky a ženy poskytující služby za příznivou cenu. Zaplatíte 1 800 Kč za dvě hodiny obsluhování nahoře bez. Cena za obsluhu nahoře bez je účtovaná po dvou hodinách. Můžete se však domluvit na libovolné době, na kterou bude obsluhu nahoře bez potřebovat.


Základní informace o obsluze nahoře bez

    Máš ráda pizzu? Chtěla bys někdy vést svoji vlastní pizzerii? V této online hře pro dívky máš jedinečnou možnost. Obsluž všechny hladové zákazníky, kteří mají chuť na tvou lahodnou pizzu.
    Vyzkoušej si virtuální zaměstnání v multikině, kde prodáváš popkorn. Tví zákazníci mají pouze krátký čas na občerstvení, než začne promítání filmu. Tvým úkolem je splnit jejich objednávky co nejrychleji.
    Zapamatuj si pořadí květin, jaké si zákazníci objednali. Jakmile se objednávka objeví pod stolem, přetáhni květiny k zákazníkovi, který si je žádal. Pokud doručíš perfektní buket, můžeš se těšit, že ti naroste bodové konto. Hra obsahuje celou řadu zábavných úrovní, během nichž si procvičíš svoji paměť.
    Dnes budete muset podle svých klientů dělat jídla. Dávejte si pozor, protože pokud budete pomalí, tak zákazníci jsou naštvaní nebo když jim dáte něco jiného, než požadovali. Objednávku si prvně pořádně přesvědčte.
    Navštiv největší a nejluxusnější města na světě. Na své cestě bude tvým úkolem vybudovat naprosto perfektní imperium obchodních řetezců. Podaří se ti postavit a vést úspěšné obchody?


Nechte si zasílat zajímavé informace a volné pozice na váš e-mail

    Zahraj si tuto online hru plnou voňavého jídla. Vyzkoušej barbeque, vydělej mraky peněz a užij si prímovou herní zábavu. To vše v této jedinečné superhře.
    Mladá hrdinka v této naší simulační hře si právě otevřela bistro na malé vesnici. Pomůžeš jí překonat první problémy, vydělat peníze a zdolat tak celou hru?
    Erotická obsluha nebo-li obsluha nahoře je show, která by neměla chybět na žádné akci v restaurace či hospůdce. Můžeme Vám nabídnout jak dámskou, tak i pánskou obsluhu nahoře bez zakončenou striptýzovým vystoupením.


Odběr novinek a speciálních akcí

    Pracovní oblečení si obsluha obléká při otevření střediska.Oblečení musí být čisté a udržované, reprezentuje podnik i sebe.Obsluha má náhradní oblečení pro případ nehody.Obsluha má zajistit uklizené a příjemné prostředí.Založené příbory a sklenice musí být dokonale čisté a vyleštěné.Solnička a pepřenka doplněny.V případě, že je znečištěný ubrus ho obsluha zamaskuje nebo vymění.Pokud obsluha polije hosta musí uvést oděv do přijatelného stavu popř. uhradit způsobenou škodu.Stůl musí být doplněn o výzdobu- květiny.Obsluha zdraví hosta jako prvního.Obsluha se musí chovat mile a vstřícně.Do 20 vteřin musí obsluha navázat s hostem první kontakt.Ve vyšších skupinách je host uveden ke stolu obsluhou popř. pracovníkem.Jídelní lístek předkládáme z pravé strany otevřený.Odložený a zavřený lístek má obsluhu uvědomit na to, že má host vybráno.Každého hosta evidujeme zvlášť.Před provedením servisu kontrolujeme čistotu a úplnost inventáře.Nápoj objednáváme až po objednání jídla.Stůl obsluhuje obsluha
    Ujmi se fungování obchůdku s květinami. Tvým cílem je posbírat požadovanou sumu peněz prodáváním buketů. Každá vytvořená kytice má vlastní cenu. Používej správné květiny, které si zákazníci do buketů objednali. Pokud se ti nepodaří vytvořit kytici ze správných druhů květin, ztratíš body. Dávej pozor na časový limit.
    striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, lesbi show, topless tanečnice, go-go tanečnice, obsluha nahoře bez, bodypainting, tutti-frutti, hosteska
    Zmrzlinový obchod je superhra pro všechny dívky. Máš ráda takové hry, ve kterých je tvým úkolem obsluhovat hosty? Pokud ano, tak si tuto hru zamiluješ. Tentokrát budeš servírovat báječnou zmrzku.
    striptýz, kontaktní striptýz, topless tanečnice, go-go tanečnice, obsluha nahoře bez, striptýz na lodi, striptýz v limuzíně, obsluha dole bez, bodypainting, tutti-frutti, hosteska


Pizza Bar – obsluha v pizzerii

    Pojď si s námi užít barbeque party. Dostaneš za úkol připravovat báječné jídlo, za které si necháš od zákazníků zaplatit. Čím více peněz dokážeš nasbírat, tím lepší výsledek to bude znamenat. Na začátku úrovně se ukáže cílová suma, kterou musíš posbírat. Čím vyšší bude suma, tím lepší trofej si odneseš.
    Her s tématem vaření, smažení či obsluhy hostů v restauraci je mnoho. Jednou z nich je i BBQ Academy, kde se naučíš připravovat to nejlepší barbeque na světě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00