Jak na věc


obrazky malich psů

Foto galerie (fotky, obrazky): Bišonek

    Jde tak prdel s hovnem a najednou vejdou do jeskyně. Hovno říká tady je tma jak v prdeli! Prdel říká co máš z toho já taky hovno vidím!
    Hustým lesem pomalu kráčejí dva bratři. Jdou popřát ke své babičce, která má dnes narozeniny. Jeden z nich je slepý a druhý má jen jedno oko. Jdou a jdou a v tom ten s jedním okem šlápne na spadlou větev, která se vymrští a to oko mu vyšlehne. Mrzutě se zastaví a povídá tomu slepému: Brácho, tak jsme došli. Slepý rozpřáhne široce náruč a vesele zvolá: Ahoj babi, všechno nejlepší k narozeninám.
    Stastny Novy rok,hodne stesti(to potrebuje kazdy a je ho nedostatek),zdravi(si jeste vetsinou neuvedomujeme,ale ono to jednou prijde a pochopime jak je dulezite),lasky(nikdo nechce zustat na ocet a kazdy je rad,kdyz ho nekdo ma rad-takze jenom neprijimej,ale taky davej),rodinne pohody(doufam s tebou,ze se tvoji i moji rodice trochu umoudri:o)),taky nejaky ty prasule(je s nima vcelku sranda).Ti do Noveho roku preje ...


Když si vybíráte lásku svého života

    Vas americky mobilni telefon ma hlad proto pri pristi navsteve Mcdonaldu nezapomente koupit o 5 menu vic ( hranolky nacpete antenkou a hambace nadrobte do sluchatka ). Vas hladovy mobil.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8070
cache: 0024:00:00