Jak na věc


novoročenka zdarma ke stažení

Otevírací focená novoročenka se zasněženými stromy

    Novoročenky 4M se již přes 20 let vyznačují vysokou kvalitou designu a tiskařského zpracování. Používáme speciální papíry, elegantně vypadající tiskařské technologie se zlatem, stříbrem a speciálními kovovými tisky.
    Kromě této kolekce novoročenek nabízíme i elektronické novoročenky na našem spřáteleném webu či digitálně tištěné levné novoročenky 2018, kde lze potisknout všechny 4 strany motivem dle nabídky či vaším vlastním motivem (např. foto penzionu či obecního úřadu).
    Po vyplnění potřebných údajů a odeslání objednávky Vám do 3 pracovních dnů přijde emailem grafický návrh v PDF ke korektuře. Pokud budete s grafickým návrhem spokojeni, můžete si napsat o natištěný vzorek ZDARMA (trvá max. 3 pracovní dny) před finálním odsouhlasením novoročenky k tisku. Nebo můžete Vaši zakázku rovnou odsouhlasit k tisku. Poté budou vaše pf do 3 pracovních dnů potištěny a připraveny k expedici.
    Chcete-li natisknou i Vaše firemní logo či naskenovaný podpis nebo máte vlastní grafické podklady v tiskové kvalitě, zašlete nám je emailem na adresu, která Vám přijde na Váš email s potvrzením objednávky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8053
cache: 0024:00:00