Jak na věc


nové české filmy s hercem vetchým

CO NEBYLO V TV: Tony otevřeně o dítěti: Proč váhá?

    Blance to nedá. Hned ráno zajde za Amálií, aby se s ní dohodla na zrušení pozvání na dnešní večer kvůli Evženovi. Je jí to hodně nepříjemné, ale Amálie to vezme s nadhledem. Naopak je ráda, že si Blanka vyrazí právě s Evženem. Jenže Evžena tím Blanka vzápětí docela zaskočí, byť se jí včera večer jako doprovod sám nabídl…
    Na konci roku se zdálo, že se Luboš a Věrka konečně usmířili, že už mají mezi sebou jasno. Teď to tak ale nevypadá. Luboš přizná, že se Věrce vyhýbá. Proč? A co má v plánu? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.
    Ulice je s vámi již přes třináct let. Za tu dobu jste byli svědky i pěkné řádky svateb. Každá z nich byla svým způsobem výjimečná, každá z nich měla něco do sebe. Která je podle vás opravdu nezapomenutelná? Hlasujte v naší anketě!
    Minulý týden dala Tereza výpověď, příští týden se jí převrátí život vzhůru nohama. A nejen jí. Obrovské životní změny čekají také Davida či Matěje. Co se stane? Jak si s nimi osud pohraje?
    Vojtův případ se Karly dotýká víc, než sama tuší. Pokaždé si při vyšetřování dokázala udržet odstup a nadhled, teď se jí to nedaří. Už brzy se jí navíc kvůli Vojtovi stane něco, co se jí dosud nestalo. Co již neustojí? A jaké to bude mít následky? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.


CO NEBYLO V TV: Luboš otevřeně o Věrce: Jak to s ní nyní má?

    Dominičino neplánované otěhotnění Tonyho pořádně vykolejilo. S něčím takovým vůbec nepočítal, není si jistý, zda by právě on dítě měl mít. Proč tolik váhá? Z čeho má největší obavy? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.
    Svatba Venduly a Pavla Mária nadchla. A nebyl by to on, aby jim jako svatební dar nevěnoval svůj nejnovější track speciálně složený pro tuto příležitost. Jak se dalo čekat, opět stojí za to. Nevěříte? Podívejte se na video.
    Nové díly Ulice budou nabité překvapivými zvraty i velkými emocemi. Matěje a Terezu čekají již brzy obrovské životní změny, Martina, Šárku i Veroniku čeká tanec na minovém poli kvůli Martinově zakázané lásce, Magda se přistěhuje s tajemstvím, o kterém nikdo netuší, Blanka se rozhodne vykročit novým směrem, těžké zkoušky čekají například Nyklovy a Liškovy, vztah Karly a Máry prověří snaha o miminko, Jana se ocitne na cestě do pekel kvůli své závislosti... Na co se můžete těšit?
    Na Vlastimila Peška se to zase nahrne ze všech stran. Čelí nejen bolestivým ztrátám, ale i nové hrozbě. Co je pro něj hodně těžké? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.


VIDEO: Všechny svatby v Ulici: Která je podle vás nezapomenutelná?

    Je to k nevíře, ale Tereza má před Davidem svá malá tajemství. Přestože by se zdálo, že si všechno říkají, jsou věci, jež David dosud netuší. Jak se jedna z nich provalí? A jaký trapas se těm dvěma už brzy stane? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.
    Vendula a Pavel se konečně dočkali. I když se na samém začátku roku zdálo, že svatba je v nedohlednu, ti dva to vzali tentokrát hopem a pár dní od druhé žádosti o ruku se vzali. Jaká byla jejich svatba? Podívejte se na video.
    Ve škole je docela dusno od chvíle, kdy Tereza podala výpověď. Registruje to nejen Ota, kterému je nešťastné Terezy líto, ale i Mojmír Kalina. Ten by rád pročistil vzduch v kabinetu, a tak s Terezou sám začne o její výpovědi mluvit. Co si o ní myslí? Co mu Tereza nakonec přizná?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10776
cache: 0024:00:00