Jak na věc


nejnovější zprávy idnes z čr

Video: představení TRX® Pro Kit

    TRX®  závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení.
    TRX®  je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. TRX se skládá z popruhů, které lze zavěsit na hrazdu, žebřiny, karabinu, strom či jednoduše do dveří.   TRX®  PRO KIT  je dodáván jako sada obsahující:
    Citlivý portrét dědy Miroslava Bendy, zasloužilého sokola a obyčejného člověka s neobyčejnou vitalitou a ideály, odkrývá pomocí nostalgie i situační komiky příběh lidské houževnatosti a optimismu. Režie Pavel Jurda
    Filmový portrét kameramana Jaroslava Kučery, manžela Věry Chytilové a otce výtvarnice Terezy a kameramana Štěpána Kučerových, jednoho z nejvýznamnějších světových stylotvůrců období „nových vln“ 60. let. Režie J. Felcman a T. Michálek.


TRX® Mini Bands lehký

    Tohle není jenom hra. Je to útěk z reality všedních dnů, se kterým nejde přestat. „Úhoři mají nabito“ je černá komedie o partě chlapů, pro které se hra na Útvar rychlého nasazení (URNA) stala únikem z jejich nudných a prázdných životů. Zasahují u zločinců domnělých i skutečných, evakuují svatební hostiny a s dětskou radostí do svých her zatahují nic netušící okolí. Žene je touha po adrenalinu a falešná představa, že jsou jako Robin Hood a jeho družina. Chtějí bohatým brát a chudým dávat. V černé komedii režiséra Vladimíra Michálka a scenáristy Petra Pýchy jde všechno hladce až do okamžiku, kdy se ocitnou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě.
    TRX® Pro Kit je varianta TRX závěsného systému určená pro profesionální použití v komerčních fitness centrech, kde je kladen důraz na dlouhou životnost nářadí.
    Klasická filmová pohádka o spravedlivém peklu, krásné hospodské, lenochovi, který chce rychle zbohatnout, úplatných radních a mladém čertovi, který všechny nakonec zachrání a zaslouží si lásku své vyvolené.
    Zahořklý starý muž a vietnamský chlapec na útěku hledají způsob, jak přežít v jednom bytě. Společně dojdou k poznání, že spolu jsou připraveni čelit všemu. Druhý autorský film Jiřího Mádla.
    Černá komedie o starší paní, která si už nechce připadat jako kráva a rozhodne se zrealizovat to, co nás sice občas napadne, ale hned tu myšlenku zapudíme: sežene si zbraň a namíří ji na strůjce zla. Za cenu vlastní oběti se pokusí pomoci jiným. Režie Radek Bajgar


TRX® PRO KIT ORIGINÁL (nejnovější model)

    Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou, a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká.
    Šoková terapie reportáží z válečné fronty. Dokumentaristka Jana Andert strávila osm měsíců s elitní jednotkou irácké armády v prvních liniích bitvy o Mosul, od roku 2014 do června 2017 okupovaného bojovníky Islámského státu. Nebojácné svědectví o městu v ruinách, které jedna z největších katastrof dnešní doby obrala o duši.
    Přejete si zkontrolovat, zda je váš dodaný TRX® od jiného dodavatele skutečně originál? Napište nám a my váš produkt dle originálního čísla zkontrolujeme v databázi produktů společnosti FITNESS ANYWHERE, výrobce TRX®.


Novinky, motivace a tréninky přednostně na tvůj e-mail

    Maximální nosnost cvičence pro bezpečné cvičení může být až 159 kg / 350 liber (TRX systém byl testován i při čtyřnásobném zatížení / 1400 liber a nevyskytla se na něm žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení)Maximální výška pro cvičení: 2,7 m
    Anežku (Jenovéfa Boková) poznáváme v několika stručných výsečích z jejího života: s upovídanou babičkou (Jaroslava Pokorná), která má rakovinu prsu, s milým, něžným, ale ženatým milencem (Viktor Tauš), psychicky nemocnou matkou (Alena Mihulová), sympaticky věcným, ale nepříliš empatickým otcem (Martin Finger), psycholožkou (Lenka Vlasáková), u níž se snaží najít pomoc, s nemocí zmoženým dědou i svérázným slovenským písničkářem (Marek Geišberg). Debut Beaty Parkanové okouzlí citlivostí, pečlivostí i civilností.


Doktor Martin: Záhada v Beskydech

    Volné pokračování filmu Všechny moje děti s názvem Kapela se věnuje osudu romské kapely, které ke startu pomohli diváci filmu Všechny moje děti. V dokumentu sledujeme příběhy jednotlivých hudebníků, kteří se snaží se svou kapelou dostat mimo osadu – do blízkých míst, na různé společenské akce. Především by ale rádi vystoupili na pódiu jako známá a kvalitní hudební skupina. Jejich velkým cílem je multižánrový festival Pohoda v Trenčíně, Colours of Ostrava a další hudební festivaly, které navštěvují tisíce lidí. Sledujeme pouť kapely za sny, za hudebními přáními, první vystoupení romských hudebníků ve většinové společnosti v kontextu se sociálním vymezením, které vyvolá konflikty, předsudky, projevy otevřeného i skrytého rasismu a jejich neustálé balancování na hranici bídy a beznaděje.
    Celovečerní televizní film Doktor Martin: Zločin v Beskydech je pilotním filmem seriálového spin-offu Doktora Martina. Završuje osudy hlavního hrdiny Martina Elingera z původního seriálu a současně rozvíjí příběh jedné z výrazných postav celé předchozí série – policisty Tomáše Topinky, který se v tomto dlouhometrážním televizním snímku stává novým ústředním hrdinou pro volně navazující spin-off s názvrem Strážmistr Topinka - seriál komediálních beskydských detektivek ze stejného prostředí podhorského městečka Protějov a nám dobře známých jeho původních postav, ale i jeho nových hrdinů.
    Nový TRX® PRO KIT má nastavitelnou část pomocí suchých zipů u madel, která umožňuje ideální (optimální) zavěšení vašich chodidel.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
15039
cache: 0024:00:00