Jak na věc


nehoda chvalovice u znojma

Černé ráno tiráků v Praze: Kolony, vyteklá nafta i vysypaný náklad

    Dobrý den obracím se na vás z prosbou o radu. Před rokem jsem mel na motocyklu dopravní nehodu kterou jsem nezavinil .Při nehodě jsem přišel o tři prsty na levé noze dále jsem mel rozdrceny spodek nohy a přeraženou stehenní kost .Dodnes nemohu pořádně chodit. Pojišťovna viníka nehody mi vyplatila 130 000 Kč které mi zaslala složenkou bez jakéhokoli vyrozuměni jak k oné částce dospěli.Jak mohu zjistit zda jsem nemel nárok na větší odškodné a mohu na zaminované pojištovně požadovat odškodné za trvalé následky ? Předem děkuji za odpoved.Radek Busta
    Dálnice D5 na Tachovsku musela být ve směru na Prahu v pátek pozdě odpoledne v téměř desetikilometrovém úseku zcela uzavřena kvůli převrácenému kamionu a několika dalším, menším nehodám.
    Od 17.1.2019 04:50 do 06:55 v ulici Lounická v obci Litvínov okres Most nehoda 2 havarovaná vozidla probíhají záchranné a vyprošťovací práce 2 x OA se zraněním. Na místě ZZS, HZS a PČR.Událostí je ovlivněn jeden směr provozu
    Na internetu se objevilo video nehody letadla v Moskvě, které vezlo Čechy. Let českých aerolinek SmartWings z Moskvy do Prahy měl v neděli odpoledne na letišti Šeremetěvo nepříjemný incident. Letoun totiž při popojíždění po dráze sklouzl mimo ranvej a skončil zabořený ve sněhu.
    V brzkých ranních hodinách u obce Opatovec na Svitavsku došlo k nehodě dvou náklaďáků a dvou osobních aut. Náklad jednoho z vozů se celý vysypal na silnici. Komunikace bude podle policie několik hodin neprůjezdná.


Nehoda na silnici 36 u obce Sezemice okres Pardubice

    Tragická nehoda se stala v noci na pondělí v Ostravě-Porubě. Řidička zřejmě přehlédla muže, který podle policie seděl na silnici. Zraněním po srážce s autem muž podlehl.
    Muž, který venčil svého psa, se stal svědkem automobilové nehody. Spěchal k vraku, aby případným zraněným poskytl první pomoc, zůstal ale v šoku. V troskách umírala jeho snoubenka.
    Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.
    Od 17.1.2019 04:40 do 07:45 na silnici 36 u obce Sezemice okres Pardubice nehoda havarované vozidlo probíhá vyšetřování nehody havárie NA, vozido v příkopu, na místě HZS, PČRUdálostí jsou ovlivněny oba dva směry
    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.


Nehoda v ulici Lounická v obci Litvínov okres Most

    Dálnice D4 ve směru na Strakonice byla uzavřená kvůli nehodě tří aut, která se stala v sobotu před sedmou hodinou ráno. Pro zraněnou ženu musel letěl záchranářský vrtulník.
    Hned dvě tragické nehody se staly v pondělí. Na pražském okruhu sešrotoval kamion osobní auto. Nehodu nepřežil šestapadesátiletý řidič osobáku. Podobný průběh měla také nehoda na Ústecku.
    Od 17.1.2019 04:20 do 06:25 na silnici 35 u obce Jeřmanice okres Liberec nehoda havarované vozidlo překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností Havárie OA do svodidel, bez zranění osob.Událostí je ovlivněn jeden směr provozu
    Let společnosti SmartWings z Moskvy do Prahy měl v neděli odpoledne na letišti Šeremetěvo nepříjemnou nehodu. Letoun totiž při poopojíždění po dráze sklouzl mimo ranvej a podle fotografií z místa skončil zabořený ve sněhu.
    Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?


Nehoda na silnici 35 u obce Jeřmanice okres Liberec

    Pondělní ráno přineslo v Praze řidičům kamionů smůlu. Nejdříve se převrátil kamion na Rozvadovské spojce, aby se vzápětí stala hromadná nehoda několika kamionů na Jižní spojce a Pražský okruh ucpal vzpříčený návěs.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
11640
cache: 0024:00:00