Jak na věc


natalja sedych foto

Natalja Sedychová byla i v životě Nastěnkou, ale bez pohádkového happy endu

    Po Mrazíkovi následovaly další role – v roce 1965 si zahrála pihovatou Moťu ve filmu Děti dona Quijota (1965) a pro pohádku Ohněm, vodou a trubkami (1968) si ji opět vybral režisér Alexander Rou. Před kamerami si naposledy zatančila na ledě ve snímku Bleděmodrý led (1968). Vzápětí nato rozeslala dopis všem filmovým studiím v SSSR: “Žádám o vyřazení mé složky z archivu. Už nikdy nebudu točit,” stálo v něm. Jedna z nejžádanějších sovětských hereček té doby v pouhých dvaceti letech ukončila kariéru!
    Další rána přišla, když se dospívající syn Aljoša rozhodl přestěhovat za otcem do Petrohradu. Na výchovu dvoumetrového teenagera už Natalja neměla sílu ani finanční prostředky. Synův odchod i samotu nesla sice těžce, ale věděla, že Aljoša teď víc potřebuje otce než ji. 
    Mrazík měl v kinech obrovský úspěch a z Nastěnky se přes noc stala hvězda. Každý den dostávala spoustu dopisů, i s nabídkami ke sňatku. Režisér Rou jí přikázal, že na všechny musí odpovědět. Byla z toho zoufalá. Kdyby ho poslechla, nezbyl by jí čas na školu ani na balet. “Všechny dopisy jsem ani nestihla přečíst, natož na ně odpovědět. Odepisovala za mě maminka,” přiznala Natalja. 


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7918
cache: 0024:00:00