Jak na věc


najdi rozdíly

Nejlepší elektronika za nejnižší ceny

    V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.
    Líbí se ti koně? V této logické hře jich bude dostatek. Hra Spot Horse je jednou z řady her, ve kterých máte za úkol najít rozdíly mezi dvěma obrázky. Tato hra má však ještě jednu důležitou odlišnost a to časovač, ve kterém musíte rozdíly najít! Neváhej a potrap svůj mozek touhle velmi povedenou hrou plnou nádherných obrázků.
    Hledejte rozdíly ve hře Vanilla New Year 5 Differences s vánoční tématikou. Prozkoumejte obrázek kousek po kousku. Najdete-li rozdíl, označte jej kliknutím myši. Pokud jste označili správné místo na obrázku, přičtou se vám body. Jestliže jste označili nesprávné místo, body vám budou odečteny. Po odhalení všech 5 rozdílů postupujete do dalšího kola s novým obrázkem.
    Opět jedna z prima her na zbystření postřehu a rozlišovacích schopností. Vaším úkolem je co nejrychleji najít chyby neboli neshody mezi dvěma na první pohled stejnými obrázky. A aby se vám hra zalíbila ještě více, je vytvořena s valentýnskými motivy, kterou jsou plné srdíček, které jistě potěší každého.


Hrajte hry, najít rozdíl každý den. Nejlépe Spot rozdíl hru na našem webu pro všechny fanoušky online her!

    Vedle sebe jsou dva úplně stejné obrázky. Když se na ně ale zadíváte pozorněji zjistíte, že tak úplně docela stejné nebudou. Snažte se najít bez pomoci nápovědy všechny rozdíly, kterými se obrázky od sebe liší. Někdy to nemusí být zas až tak snadný úkol. Jedná se o hru, u které nemusíte moc přemýšlet, takže u ní můžete i relaxovat.
    Zahrajte si skvělou hru s názvem Butterfly Fantasy 3. Vaším úkolem bude hledat rozdíly na několika obrázcích. Body získáte za zbývající čas u každého obrázku. Pokud kliknete na špatné místo, tak přijdete o body. Můžete využít i nápovědy.
    Svátek svatého Valentýna se blíží. Alespoň v této hře tomu tak je. Pomozte Julii najít speciální dárky k Valentýnu. Dávejte pozor na seznam, který je zobrazen na spodku obrazovky, a poté se podívejte kolem, abyste zapsané předměty našli v obchodě dříve, než vyprší časový limit. Kliknutím na správný předmět získáte body.
    Najděte všechna srdíčka a číslice na všech obrázcích. Zní to jednoduše, ale není tomu tak. Používejte lupu, která vám pomůže odhalit tyto schované objekty.
    Dokážete se postarat o Barbie, která přišla k úrazu. bude třeba ji ošetřit všechny rány a samozřejmě také upravit oblečení. Vytahejte tedy všechny trny a samozřejmě musíte zaledovat také modřiny. Dívka jako barbie, potřebuje vždy vypadat skvěle, takže hurá do toho.


Olympijské hry 2012 Michael Jung

    Úkolem této hry je hledat a označovat rozdíly na vyobrazených obrázcích. Na obrazovce se ti načtou dva obrázky, které sice na první pohled vypadají úplně stejně, ale při bližším a podrobnějším zkoumání zjistíš, že v určitých drobných detailech se od sebe nenápadně liší. Jakmile takové, pro obrázky netotožné, místo najdeš, tak ho označíš, čímž se rozdíl smaže. Když jsou obveny všechny vyskytující se rozdíly, tak se automaticky objeví odkaz na vstup do dalšího kola. Myslíš, že tě tvé pozorovací schopnosti dostanou až na konec hry? Zahraj si a uvidíš!
    Pojďte s námi hledat rozdíly na dvou takřka totožných obrázcích školy. Nejprve dostanete na výběr úroveň hry - easy (jednoduchá), medium (střední), hard (těžká). Poté již můžete začít hledat rozdíly. Na nejnižší úrovni dostanete k dispozici nápovědu a musíte najít celkem pět rozdílů. Až úspěšně vyřešíte první obrázek, můžete pokračovat dalším.
    Cílem hry The Ranch House Differenc je nalézt všechny rozdíly, které se nacházejí mezi dvěma obrázky. Jakmile se podaří najít všechny rozdíly postupujete do dalšího kola. každé kolo je také časově limitováno.
    Taky ti v žádném časopise neujde jediný rébus ve stylu „Najdi pět rozdílů“? Nebaví tě už dál procházet stohy tiskovin s nadějí, že možná někde na konci najdeš jeden jediný obrázek, který už beztak budeš znát? Potom by hra Love Story mohla být titulem právě pro tebe! Zajímavých obrázků plných nečekaných rozdílů v ní na tebe totiž čeká celá řada. Navíc,  jak brzy zjistíš, jejích hledání před obrazov


Všechny online hry na této stránce jsou super. To je co? :-)

    Aktuální Tesco leták na tento týden k prohlédnutí online. Letáky Tesco vychází pravidelně každou středu. Další Tesco leták na příští týden u nás naleznete již v úterý. Pro upozornění na nový Tesco leták se zaregistrujte ZDE a nenechte si ujít další slevy v Tescu.
    Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?
    Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.
    Hledej rozdíly v další zábavné devilish hře! Ďáblice chce znepříjemnit život své sestře andílkovi. Myslíš si, že se jí to povede? Sleduj její příběh a zároveň hledej na každém obrázku šest rozdílů. Když něco nebudeš moct najít, klikni na lupu a dostaneš nápovědu.


Tesco leták, aktuální letáky Tesco

    Dokážete najít pět rozdílů na dvou skoro stejných obrázcích s pejsky? Nebude to nic snadného. Pokuste se zaostřit své oči a najít odlišnosti. Aby to nebylo tak těžké, máte pět nápověd na začátek. Čím rychleji odhalíte pět rozdílů, tím více bodů získáte. Klikáním naprázdno se vám odečítá čas. Jakmile čas vyprší, prohráli jste.
    V této hře navštívíte s princeznou Juliet Zoo. Přišli jste se podívat na opici, která vám však nechce předvést žádný ze svých kousků, dokud její nepřinesete dostatek ovoce. Navštivte proto i ostatní zvířátka, splňte rozličné úkoly a za odměnu vždy získáte jeden kousek ovoce.
    Filmová postava Kung-Fu Panda ožívá v této hře. Vaším úkolem bude objevit rozdíly mezi obrázky. Za každý správně objevený rozdíl dostanete padesát bodů, za každé špatné kliknutí se vám deset bodů naopak odečte. Pokud kliknete třikrát špatně, hra se ukončí a vy prohrajete. Kolik dokážete nasbírat bodů?
    Spousta lidí doma chová rybičky. Rybičky jsou zvláštním druhem domácím mazlíčků. Na rozdíl od koček, psů nebo třeba králíčků, se s nimi nedá mazlit a nikdy se od nich nedočkáme žádného projevu emocí. Chováme je naprosto z jiného důvodu. Není totiž nic krásnějšího, než pobublávající podsvícené akvárium, ve kterém líně plavou rybky všech možných druhů a barev. Kvůli této nádherné podívané, kterou mů


Little Red Riding Hood: Post Apocalyptic dobrodružství

    Zemědělská farma je plná domácích zvířátek a je tu i spousta rozdílů. Dokážeš rozdíly rychle najít, kliknout na ně a tak získat body? Můžeš i soutěžit s kamarády, kdo jich získá víc. K tomu v téhle online hře i hraje pěkná hudba.
    Dora je milovnice zvířat, a proto si tentokrát vzala na starost malou žirafu. Své síly přecenila, a proto potřebuje tvou pomoc s péčí o ni. Žirafa si zvolí v bublinkách, co chce dělat a vaším úkolem je, jí to splnit. Budete například hledat rozdíly, krmit žirafu, uklízet po ní nebo dokonce psát sms-ku.
    V této hře bude vaším úkolem hledat rozdíly na dvou stejných obrázcích. Rozdílů je mnoho a vás tlačí čas. Můžete však využít jednou za čas nápovědu. Čím více rozdílů najdete, tím více obrázků odemknete.
    Žabák a káčátko se přátelí. Objevte jejich příběh. Najděte rozdíly mezi sadou obrázků v každé úrovni a sledujte dobrodružství dvou roztomilých stvoření. Můžete si vybrat ze tří úrovní obtížnosti - easy (jednoduchá), medium (střední) a hard (těžká). Pokud neuvidíte mezi obrázky žádný rozdíl, máte možnost využít nápovědu.


Najdi rozdíly online hry zdarma

    V této hře si trochu procvičíme zrak. Je potřeba odlišit vždy jeden čtvereček, který se liší od ostatních. Liší se svým jasem. Budete si testovat barvocit a můžete zjistit, že v pokročilých kolech to není sranda.
    Dokážeš najít všechny rozdíly ve hře Spot The Differences Circus? Musíš si dávat velký pozor abys neklikla vedle, protože jinak se Ti odečtou body. Zpočátku půjde hledání rychle, postupem času to bude těžší a těžší.
    Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?
    Vidíte dva obrázky vedle sebe a pořád nevíte, jestli jsou stejné nebo ne. Na první pohled se zdají stejné, ale při podrobnějším zkoumání zjistíte, že přeci jen nějaké odlišnosti tam jsou. Jasně, tato hra je založena na hledání pěti rozdílů mezi obrázky. Někdy jsou rozdíly vidět na první pohled, ale jindy si budete muset trošku lámat hlavu nad tím.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00