Jak na věc


názvy restaurací

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

    V minulých dnech jsem na AQUATAB doprogramoval jednu novinku, díky které bude možné do budoucna sledovat výskyty českých názvů ryb v česky psané literatuře. V tuto chvíli je vše ve fázi plnění daty a ještě hodně dlouho potrvá, než tato funkce bude prakticky použitelná.
    Zobrazování českých názvů je řešeno vždy na kartě druhu pod synonymy vědeckých názvů. Vedle každého názvu je uvedeno, zda se jedná o platné české pojmenování nebo české synonymum. Dále je zde odkaz na zobrazení referencí, ve kterých je uvedený název použit.
    V jiné skupině názvů zemí se přídavná jména i podstatná jména označující obyvatele těchto zemí tvoří pomocí koncovky –ese. Jednotné i množné číslo má stejný tvar, např. Chines.
    Registrací získáte přístup k neomezenému vyhledávání/ověřování názvů firem a zároveň získáte jediněčné ceny za sídla firmy, založení společnosti, vedení účetnictví nebo trvalý pobyt.
    Název nově zapisované společnosti se musí odlišovat od již zapsaných společností v Obchodním Rejstříku. Jméno Vaší nové společnosti si můžete otestovat níže. Název by měl splňovat následující:


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00