Jak na věc


mytí motorů zlín

Navštivte naši mycí stanici v DBK

    Je důležité mít čisto uvnitř domu, ale nemělo by se zapomínat ani na jeho zevnějšek. Na fasádách se velmi často objevují graffiti, ale postupem času také další nečistoty, které se usazují a povrch budovy ničí a zošklivují. Nějakým fasádám jsme s podívali na zoubek i v minulých měsících.
    Nechte si od nás kompletně vyčistit vůz a získejte za každé sedadlo vašeho auto lahev vody od našeho partnera Šumavský pramen. Akce platí od 1. prosince 2018 do 31. ledna 2019 pouze na pobočce v obchodním centru DBK v Budějovické ulici. Příklad.: Kompletní čištění pětimístného SUV = perfektně čistý vůz + 5 lahví pramenité vody Šumavský pramen pro vaši rodinu.
    Nejenom fasády domů, ale také interiéry potřebují čas od času pořádně vyčistit. Tentokrát jsme se dali do údržby výtahu v pražské čtvrti Anděl. A dopadlo to skvěle!
    Myslete na své cestující a dopřejte jim komfortní jízdu. Vyčistíme interiér i exteriér vašeho autobusu. Cenu domluvíme dle rozsahu práce a síly znečištění.
    Nejenom v Irsku, ale také zde v České republice přibývá zodpovědných spotřebitelů, kteří již opouštějí více než sto let zaběhnuté postupy čistění a přecházení na ekologicky přijatelnější způsob mytí. Využitím služeb No-H2o ušetřite čas a hlavně přispějete k ochraně životního prostředí.


Výškové mytí oken horolezeckou technikou pro O2, ČSOB, METROSTAV, METEOR OFFICE PARK vše v Praze

    Během mnohaleté praxe jsme již slanili a umyli hezkou řádku budov, máme s tím velké zkušenosti, které se následně promítají v kvalitě a rychlosti našich služeb.
    Veškeré činnosti kompletního čištění automobilů – mytí a ruční voskování automobilů, čištění  interiérů – luxování, tepování  a  čištění  plastů provádím s maximální pečlivostí a velkou radostí, protože čištění automobilů je moje dlouholeté hobby.  Za léta praxe jsem nabyl velké zkušenosti a s mým týmem vyzkoušel mnoho předných značek autokosmetiky. Používám produkty, které jsou z mého pohledu špičkou na trhu – profesionální anglická autokosmetika Star Brite, americké vosky Collinite a nano ochrana automobilů Nano Ceramic Protect.
    Zapomeňte na kartáče, které poškrábou váš lak. Vynechte klasické ruční mytí, které si musíte složitě plánovat. Nechte si vyčistit interiér nebo exteriér vašeho auta – šetrně, bezpečně, ekologicky a v době, která vám vyhovuje.
    A tahleta ozbvlášť! Před naším zásahem byla kolem dokola posprejovaná a špinavá. Naši technici se stanicí provedli úplný zázrak. Nejenom, že ji zbavili nevzhledného graffiti, ale také jí dali zcela nový nátěr.


Mytí oken z lana - Českomoravská stavební spořitelna + bytový dům Kobylisy + panelák Praha Kobylisy

    Jedná se o mytí buď z vysokozdvižných plošin na místech kde je možnost pohybu plošiny nebo pomocí horolezecké techniky na těžko dostupných místech a na výškových budovách, dále za použití žebříků například v interiérech budov.
    Pomocí horolezecké techniky je naše zkušená parta schopna rychle a bezpečně umýt prosklené plochy, vyčistit okapové roury, umýt fasádu, či vyčistit střechu.
    K příjemnému vzhledu panelového domu stačí pěkná a čistá fasáda. Její údržba přitom není žádná sranda a vyžaduje výbornou technologii. My jí naštěstí disponujeme a o fasády domů, jako je tento, se staráme.
    Péče o fasády domů se vším všudy je přirozenou součástí naší práce. Kromě číštění se staráme také o nové nátěry. Tak, jako v případě domu v Kolovratské ulici.
    Je nákladní vůz váš parťák v byznysu? Věnujte mu dokonalou péči. Vyčistíme interiér i exteriér vašeho kamionu. Cenu domluvíme dle rozsahu práce a síly znečištění.
    Poskytujeme vynikající a profesionálně prováděné pravidelné i jednorázové mytí oken (prosklených ploch), světlíků, venkovních žaluzií, mytí fasád a solárních panelů.


Čištění a vysávání stropních konstrukcí ve výrobních halách

    I taková vlaková souprava si občas žádá údržbu se vším všudy. Třeba i s takovým zbrusu novým a odolným nátěrem.A právě ten jsme tomuto vlaku v Přerově dali.  
    Řešíte, jak vyčistit fasádu?  Zavolejte AXIOM REAL, spol. s r.o. Pro nezávaznou kalkulaci nás kontaktujete na telefonním čísle 602 259 423 nebo volejte naši Zelenou linku 800 100 168.
    Ceník čištění fasád Vám bohužel nemůžeme poskytnout, jelikož ceny jsou individuální. Rádi Vám však zpracujeme kalkulaci na míru, při jejíž tvorbě přihlížíme nejen ke stupni znečištění ale i k rozměrům čištěného povrchu.  Základní informace k cenám uvádíme v sekci Mytí fasád ceník.


Mytí oken horolezecky Praha Zbraslav + mytí tlakovou vodou(vapování) + mytí oken z lana panelák Praha 8

    V době, kdy dochází voda, kdy je stále obtížnější její dosažitelnost, přicházíme s revolučním konceptem NO-H2O, tedy celkové čištění bez vody. Jsme rádi, že stále více lidí chápe, že voda bude v blízké budoucnosti nedostatkovým zbožím a snaží se s ní šetřit. Jednou z možností je opuštění starých zaběhnutých vzorců chování, vedoucích ke změně návyků a chování. Nikoho nechceme přesvědčovat o naší pravdě, pouze dáváme možnosti alternativy a ručíme za to, že se stejně rychle a hlavně kvalitně dá čistit i bez vody. Prostě a jednoduše NO-H2O může nabídnout velmi elegantní, levné a šetrné řešení.
    Vyčistíme interiér i vybrané prvky exteriéru vašeho soukromého letadla. Užijte si komfort ve vzduchu i na zemi. Cenu domluvíme dle rozsahu práce a síly znečištění.
    Lhůta pro čištění se pohybuje mezi 5 a 8 lety. Vše je však individuální dle stupně znečištění. Zejména u zateplených domů doporučujeme častější čištění, jelikož již částečné znečištění fasády způsobuje výrazné oslabení účinnosti a zkracuje životnost celého zateplovacího systému. 
    Myti fasády zbaví povrchu Vaší budovy veškerých organických a atmosférických usazemin a napadení. Čištění od těchto nečistot není jednoduché. Ve většině případů nepostačí mytí pouze tlakovou vodou nebo parou, ale je nutné využít speciální čisticí prostředky, jež se hodí pro daný typ čištěného povrchu.
    Vyčistíme interiér i vybrané prvky exteriéru vašeho člunu nebo jachty. Neplýtvejte zbytečně vodou na čištění, užijte si ji při plachtění. Cenu domluvíme dle rozsahu práce a síly znečištění.


Výškové mytí oken - již od 16 Kč/m2 včetně chemie

    AXIOM REAL, spol. s r.o., IČ: 256 45 510, DIČ: CZ25645510, Adresa: Praha 10 - Strašnice, Kolovratská 4/110, PSČ 100 00; Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka č. 57673
    Zapomeňte na kartáče, které poškrábou váš lak. Vynechte klasické ruční mytí, které si musíte složitě plánovat. Nechte si vyčistit interiér nebo exteriér vaší dodávky – šetrně, bezpečně, ekologicky a v době, která vám vyhovuje.
    V poslední době je trendem stavět výškové budovy s neotevíratelnými okny a skleněnými omyvatelnými fasádami. Jedinná šance, jak okna a fasády udržet čisté je jejich pravidelné mytí. Časově a ekonomicky nejefektivnější je jejich mytí na lanech horolezeckou technikou.
    Společnost No-H2o vznikla v Irsku v roce 2007. Za jejím založením stojí úspěšný automobilový závodník GT3 Emmet O’Brien, který svým počínáním potvrdil, že lze čistit prakticky vše bez použití vody. Jak sám říká „ nejhorší bylo na začátku přesvědčit lidi, aby začali myslet jinak“.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00