Jak na věc


myslel jsem si že je to láska

V americkém zooparku roztrhal lev mladou ženu. Policie ho ...

    Už jsem to tady psala nedávno v podobném tematu - ani já s amnestií nesouhlasím a kdyby to bylo na mě, zrušila bych ji úplně, prostě zakázala. Myslím si, že by nikdo - ani prezident republiky - neměl mít (pravo)moc takovým způsobem mařit a znevažovat dlouhodobou práci Policie a soudů. Protože amnestie podle mě ničím jiným než mařením a znevažováním práce jiných není.
    Mits... já si přečetla ten lištičky odkaz, víš, takže už jsem stejně poučená jako ostatní... ANO má ústavní právo... ano, naralo to prakticky všechny včetně mě, ale i když si ta kvadra darebáků upravila ússtau, i když se na to chystala, nic to na tom nemění... nad jen ponatek, co tam máme za svoloč by mohla být výtěžkem z té akcce pro nás dělný lid... Změstnávat s tím ústavní soud znamená stejně cval slepou ulicí na chromém koni... výsledekem bude halda zmařeného času, spousta rozvířených emocí, moc energie vyplýtvané zbůhdarma a jedna velká ostuda...  a ještě se za to schová nějaká další lumpárna...
    To je v pohodě, normálně se takovými tématy moc nezabývám. Naštěstí už žijeme v době, kdy je v podstatě jedno, který obličej na mě čučí z poštovní známky.
    Pár si chtěl užít divoký sex, skončilo to tragédií. Mladá žena totiž zůstala v posteli ležet mrtvá. Její milenec si prý myslel, že spí. U soudu se ale musí zpovídat z obvinění z vraždy a znásilnění.


Drsná smrt během sexu: Myslel, že se jí to líbí, ona se zatím dusila

    U nás  na obecním úřadě mají fotografii jen pana Václava Havla a nidko se tomu nijak nediví, ani ho nebude nikdo sundávat ani teď. Náš starosta je pašák.
    Ještě předtím ale stihnul Indii obléknout a převléct povlečení na posteli, rozsvítil světla a zapnul rádio. Pak nechal dívku napospas osudu. Policie ho vypátrala ještě ten večer. Muž ale od začátku tvrdí, že je nevinný.
    Až si každý z nás uvědomí, že je občan a má kromě práv a povinností, také zodpovědnost za to, koho za sebe delegoval a zodpovídá za spokojenost svoji a svých bližních a spoluobčanů.
    Není přece pvní prezident, který udělil amnestii. Prezident má své pravomoci a nedivme se, že je využije, určitě se nerozhodl bez porady ze zasvěcenými. Divení se a věčné kritizování všeho, věčné remcalství se zdá být už národním rysem. Mnoho lidí ráno nadává i na počasí, tito si nezasluží žádné počasí. Kritizujte ty, kteří prezidenta volili.
    Pro krytiky všeho mám jedinou radu: Jděte volit svého prezidenta a dobře se rozhodněte, ještě máte plno času. Po volbách už můžete jenom "Mund halten und veiter dienen. "


Senát se bude zabývat návrhem žaloby na Klause z velezrady

    Pane Sovo, asi bych Vám velmi oponoval. Toto není o dobrém úmyslu ani o cestě do pekla. Toto je o tom jak jsme mi obyčejní lidi pitomý, že se do dneška  neumíme postavit proti zvůli těch, který jsme volili a mysleli jsme si, že pro nás udělají to nejlepší. Dnes vidíme, že to není pravda, ale stejně nic proti tomu neděláme. Vemte si do úvahy kuponovou privatizaci. Kdo sní něco mněl. Rozhodně né tem kdo němněl žádné informace, které by mu vynesli balík. Že jsou u nás lidi kteří na ní nedají dopustit se nedivím. Ono získat veliký balík peněz je lákavé. Ale nevím o žádném obyčejném člověku, který ho získal. Jestli Vy víte, tak mně vyveďte z omylu.
    Přemýšlím proč Václav Klaus udělil milost. On je primárně tuším inženýr ekonomie a z toho pohledu bych to chápal - 6000 vězňů x 12 měsíců x 20.000 Kč = 1,44 miliardy Kč ročně úspora za vězně. V porovnání s tím, že jim bylo dáno "na cestu z vězení" každému 1000 Kč (a lidi se zase hrozně bouřili) mi to připadá jako nic. Ale zase s ohledem na to, jaký platíme obrovský úrok ze státního dluhu (úrok ze státního dluhu činí tuším přes 2 miliardy měsíčně) to zase nic neřeší. Takže ekonomický přínos není asi zásadní a šetřit se musí začít jinde.
    dneska byl tak dobry den a ten trouba me takhle nasere u vecere, misto toho aby drzel hubu a v tv byl cim jak nejmin at nedrazdi lidi tak on rekne ze se stydi za tech 28 poslancu
    Co je důležitější fungující ekonomika, nebo mravnost? --- To je právě ta špatně položená otázka! Jedno bez druhého totiž nemůže ve slušné společnosti existovat.


Změny 2019: Vláda má velké plány, které otřesou peněženkou ...

    India mi v jedné chvíli vzala ruce a dala si je kolem krku, po chvíli jsem myslel, že vrcholí. Pak jsem vyčerpáním usnul, popsal osudnou lednovou noc muž. Když se vzbudil, dívka stále ještě spala, ve skutečnosti ale byla udušená. Tenniswood si vypil skleničku vína a vyrazil ven pro něco k jídlu.
    Za hloupost jedince, nemůže být zodpovědný, lid, národ, vlast, Česká republika, Praha, Hradčany, dokonce ani voliči, pokud volili v dobré víře. Mám obavy, že dokonce pana Klauze nikdo z nás za prezidenta nevolil.
    Hodně se mluví jen o tom, že amnestovaní vězni páchají trestnou činnost, ale možná by se mělo mluvit taky o těch, kteří se snaží včlenit do společnosti a chovat slušně. Jenže ti pro média nejsou tak zajímaví.
    Podnikatel Karel Janeček v úterý získal pod návrh žalovat prezidenta Václava Klause z velezrady potřebných 27 podpisů senátorů. Horní komora se bude věcí zabývat, a pokud většina zákonodárců věc podpoří, postoupí ji Senát Ústavnímu soudu. Velezrady se měl Klaus dopustit dílčí amnestií, již vyhlásil na počátku roku.


VIDEO: Silvestr se záchranáři v terénu. Krev, sklo a petardy

    Z naší historie dvacátého století je známé, že u nás vždy bylo plno odvážných mistrů, kteří, když už bylo po všem a v bezpečí, prokazovali svou nebetyčnou revolučnost na sochách a obrazech, přejmenovávání ulic a náměstí nebo dokonce celých obcí a měst.  Dnešní Vinohradská třída v Praze, byla už jednou přezdívána Pražáky jako Třída politických omylů. Nezbývá, než si opět povzdechnout: Kéž nám Pánbůh zdravý rozum zachovati ráčí. Protože říká se: Moudrý z nebe nespadne, za to se zdá, jako by hlupáci přímo pršeli.
    Dříve se v novinách vždy tvrdilo, když například Zátopek něco dobře zaběhl, že "Opět se ukázala přednost socialistického zřízení" a podobné výlevy. Běda, když špičkový sportovec, nebo umělec pak emigroval. Toto přesvědčení že každý současně reprezentuje vlast, nebo jí dělá ostudu, má racionální jádro, ale nelze jej přeceňovat tak vypjatě, jako za bolševika.
    Souhlasím. Když Policie někoho honí, dopadne a soudci pak čtou stovky stránek spisů a pracně někoho dostanou za katr, amnestií přichází jejich práce vniveč.
    Podle soudu ale bylo všechno jinak. Tenniswood měl dívku vylákat do svého bytu, tam ji potom znásilnil a nakonec uškrtil. Ten ale tvrdí, že to byla jen nehoda a že se při sexu ani jeden neovládal. Soud o jeho vině rozhoduje v těchto dnech.
    Megero myslím si, že jsi velmi rozpolcená. Některé Tvé názory si velmi odporují. Buď mám na věc 1 názor nebo žádný, ale měnit  se jako převlíkat kabát, to není to pravý ořechový.


Dopad amnestie na Česko bude hrozivý

    Já stál za Klausem, amnestie by mi nevadila, kdyby nebyla takového rozsahu tím myslím dlouhé drahé kauzy. Ale tím rozsahem mě fakt na. ral. Bohužel mám shodný názor jako většina, že je to jen úklid! Jde mi o Chvalovského, Pitra, Smetka, Stehlíka apod. , kdy policie dělá co může a on to pak tímto celé spláchne do hajzlu. Je to jasná ukázka, že se se tu může udělat vše, protahovat soudy a pak bude amnestie. Vědět to, že Klaus je až tak moc sebestředný (on je i tak, ale netušil jsem, že tak hodně), tak bych před pár lety udělal nějaký velký podvod a dnes bych se smál s ostatníma.
    Pokud bych si představil, že jsem byl věřitelem H-Systému a podobných kauz, někam jsem nacpal statisíce ve víře, že budu konečně spokojeně bydlet a někdo mi vložené peníze ukradl a teď s usměvem vyjde z vězení, koupí si letenku na Bahamy a do konce života nemusí makat, protože si užívá ze svého propracovaného krimi činu, tak se mi chce z činu pana prezidenta zvracet!
    .... mě by se líbila ta rozesmátá vlevo dole...já jsem totiž podle Indiánského horoskopu také Sova, takže už jsme dva pro tohoto zvířecího kandidáta.
    Věřím, že rozumní lidé v celém světě, pokud je to vůbec zajímá, chápou, že každý dělá ostudu jen sám sobě. Alespoň mně žádný pitomec ostudu nedělá, protože se s ním prostě neidentifikuji, jeho pitomost jsem neudělal, mně úplně stačí, když dělám vlastní pitomosti.


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Dokonce si myslím také že naše vězenství moc lidí nenapraví. Pokud, ale dostalo pár lidí šanci začít nový život dříve, než po pobytu ve vězení, i kdyby šanci využilo jen pár desítek z těch tisíců propuštěných, stálo to za to. Je to jeden z problémů naší společnosti, nedostatek úcty k jedinci.
    přečetla jsem si tedy odkaz od lištičky a. stíhat hodlají Klause, asistovala - podle tetu - prakticky ceá vláda a celá justice... bez nich by asi - opět podle tetu - pan Klaus ostrouhal...  MOžná i postavili "novou" ústavu nicméně zvolili jsme si vé předdtavitele... oni se tedy starají o naše i státní blaho... buď jsou zralí ne defenestraci všichni nebo nám nezbude než se smířit  tím, že tam máme bandu gaunerů... obvinění prezidenta, který končí ve funkci a na základě ústavy má právo udělit amnestii to nevyřešíme... nicméně národ dostal svou porci her... a když nám neseberou úplně všechen chleba tak budem fungovat... 


Příliš malý displej? Mobilem nakupuje v e-shopech málokdo, ...

    „Je to gigantická pitomost, která nemůže mít jiný výsledek než poškození jména České republiky v zahraničí a snížení její vážnosti, “ uvedl. Podle něj si ti, kteří mají v úctě vlastní zemi a institut hlavy státu, mohou pouze povzdechnout nad neschopností 27 senátorů mít větší rozhled. „Sedmadvacet exhibicionistů, kteří si nevidí dál než na špičku nosu, je ochotno poškodit mezinárodní obraz své vlasti pro pět minut vlastní slávy. Je mi z toho smutno, “ uzavřel Kalousek.
    Dany... ono nejde tak úplně mít ústavu a pak hudrat na ty, kdo jí tak sespali a podle ní se zařídili, že je to účelové je samozřejmě vidět, ale že je to zákonné, je také pravda, takže jediné, co se dá dělat je zařídit se jako národ tak, aby se takové věci nemohly opakovat, pláč nad rozlitým mlíčkem nebývá řešením.   TLak veřejnosti na zrušení amnestií je účelnější než je tam nechat a handrkovat se se skoro bývalým prezidentem, jestli je vlastizrádce nebo není...  CHtít od dnešní politiky, aby byla čestná se asi nedaří nikde na světě, jen je otázka, kolik a čeho si ten který národ nechá líbit. reptáním tady a vysvětlováním si, kdo z nás je blbější, chytřejší, rozhořčenější a jaksi angažovanější. nevyřešíme zhola nic


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
19386
cache: 0024:00:00