Jak na věc


mydlárna rozmarýnka

Rozmarýnka je malá ruční mýdlárna v Podkrkonoší v oblasti Podzvičinska. Ve zkolaudované provozovně pro výrobu přírodní kosmetiky jsou pro Vás vyráběny přírodní mýdla s přídavkem kozího mléka z nedaleké farmy, s bylinkami a kořením, dále pevné bylinné šampóny a mýdla bez palmového oleje (řada mýdel s bambuckým máslem).  Mýdla vznikají v krásném prostředí čisté přírody s láskou a pečlivě vyladěnými recepturami.Mýdla a šampóny nesou značku „Regionální produkt Podkrkonoší“.Dále v nabídce najdete například 100% přírodní krémové deodoranty, které jsou voňavým pohlazením pro vaši pokožku, zvláčňující balzámky na rty, odřený nos při rýmě a suchou pleť, a v neposlední řadě také mýdlenky koncipované tak, aby mýdlo po použití pozvolna vyschlo a zbytečně se nerozmáčelo.Věříme, že budete s  používáním mýdel i dalších produktů spokojeni a budete se k nim rádi vracet.

    Dále v nabídce najdete například 100% přírodní krémové deodoranty, které jsou voňavým pohlazením pro vaši pokožku, zvláčňující balzámky na rty, odřený nos při rýmě a suchou pleť, a v neposlední řadě také mýdlenky koncipované tak, aby mýdlo po použití pozvolna vyschlo a zbytečně se nerozmáčelo.
    Rozmarýnka je malá ruční mýdlárna v Podkrkonoší. Ve zkolaudované provozovně pro výrobu přírodní kosmetiky se zde vyrábí přírodní mýdla s přídavkem kozího mléka z nedaleké farmy, s bylinkami a kořením.
    Tyto webové stránky slouží k oficiální propagaci cestovního ruchu v Podkrkonoší. Poskytují základní turistické informace, tipy na výlety, akce a zajímavosti, kontakty atd.
    Našim cílem je návrat k přírodě a výroba kvalitních, bylinkových mýdel, šampónů a další přírodní kosmetiky, která bude jemně pečovat o vaši pokožku a vy se k ní budete rádi vracet. ...
    Smícháním kvalitních olejů s louhem ve správném složení dojde k chemickému procesu, který se nazývá saponizace. Vzniklé mýdlo je směs alkalických solí mastných kyselin a glycerínu, vše další je jemná alchymie, kdy je třeba sladit bylinky, koření, barvy a vůně a to vše jen za pomocí přírodních ingrediencí. A nesmíme opomenout kozí mléko, které je významnou součástí mýdel.


NAŠE PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PRO VAŠI ZDRAVOU A KRÁSNOU PLEŤ

    Základem je olivový a kokosový olej, bambucké máslo, slunečnicový olej, v některých mýdlech palmový olej, kozí mléko, 100% přírodní esenciální aroma oleje, extrakt z rozmarýnu, bylinky, ...
    Cílem Rozmarýnky je návrat k přírodě a výroba kvalitních, bylinkových mýdel, šampónů a další přírodní kosmetiky, která bude jemně pečovat o vaši pokožku a vy se k ní budete rádi vracet.
    Ručně vyráběná mýdla s přídavkem kozího mléka, bylinek nebo koření a pevné bylinkové šampóny vznikají v srdci krásné přírody malebného Podkrkonoší, v oblasti Podzvičinska. Vyrábíme 12 druhů mýdel a 4 druhy pevných šampónů, a to metodou zastudena, kdy v mýdlech zůstávají zachovány veškeré cenné přírodní látky, které udržují pleť zdravou, hydratovanou a jemnou.
    Rozmarýnka je malá ruční mýdlárna v Podkrkonoší v oblasti Podzvičinska. Ve zkolaudované provozovně pro výrobu přírodní kosmetiky jsou pro Vás vyráběny přírodní mýdla s přídavkem kozího mléka z nedaleké farmy, s bylinkami a kořením, dále pevné bylinné šampóny a mýdla bez palmového oleje (řada mýdel s bambuckým máslem).  Mýdla vznikají v krásném prostředí čisté přírody s láskou a pečlivě vyladěnými recepturami.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10505
cache: 0024:00:00