Jak na věc


mnohonásobné naplnění kundy semenem

Share This Story, Choose Your Platform!

    Pro další informace: PharmDr. Lubomír Chudoba, prezident ČLnK: +420 734 682 233, chudoba@lekarnici.czMgr. Aleš Krebs, Ph.D., viceprezident ČLnK: +420 603 796 826, krebs@lekarnici.czMgr. Michaela Bažantová, tisková mluvčí ČLnK: +420 776 365 213, bazantova@lekarnici.cz
    Uvádí se, že zázvor je mnohem efektivnějším lékem na rakovinu v porovnání s některými léky. Státní universita v Georgii prováděla výzkum pomocí myší. Výsledky výzkumu ukázaly, že výtažek ze zázvoru umí zmenšit velikost nádoru prostaty až o padesát šest procent. Kromě toho se zmírnil zánět, prodloužil se život díky antioxidačním účinkům zázvoru a potlačily se účinky rakoviny. Organizace PLoS rovněž zveřejnila informace pocházející z další věděcké studie. Hovoří se v ní o tom, že složka zázvoru 6-shogaol má mnohem více účinků než běžné léky na rakovinu a chemoterapie. 6-shogaol ovlivňuje jenom kořeny rakoviny prsu, tedy působí na kmenové buňky rakoviny. Právě tyto „mateřské“ buňky jsou často původcem mnohých typů rakoviny.  Mateřské buňky tvoří různé typy dceřiných buněk, napadajících tělo. Boj s rakovinou je dotažen do vítězného konce, pokud jsou rakovinné buňky uvnitř nádoru úplně vyhubeny.


THORILEX na trh uvedl moderní aquaponické inovace, které mnohonásobně zvyšují produkci

    THORILEX Hydroponický košíček pro více použití je navržený pro dlouhou životnost. THORILEX Košíček má prázdné dno a vyšší tuhost materiálu pro jednoduché a rychlé vyndání rostliny bez poškození košíčku nebo kořenové soustavy. Košíček je vhodný pro THORILEX Hydroponický systém.
    V letošním roce spolupracuje Česká lékárnická komora s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) na společném projektu Lékárník - odborný poradce. Aktivně se do něj zapojilo 29 lékáren, v nichž jsou probíhající konzultace s odvykajícími pacienty podrobně dokumentovány. VZP svým klientům poskytuje příspěvek až do výše 2500,- Kč z fondu prevence na léčivé přípravky, které kuřákům v boji proti jejich zlozvyku pomohou, pokud vyhledají odbornou pomoc v jakékoli ze 140 lékáren, v níž je poskytováno odborné poradenství v odvykání kouření. Za podobných podmínek přispívá svým klientům i Oborová zdravotní pojišťovna, a to až do výše 4000,- Kč.
      Rajská polévka s kukuřicíObdobí intenzivních meditací je i dobou pro lehkou a vydatnou stravu, jako je například zeleninová, v tomto případě rajská...
    Český národní registr dárců dřeně je seznam dobrovolníků, kteří jsou ochotni darovat v případě potřeby nepatrnou část svých krvetvorných buněk k záchranné transplantaci kostní…


Odvykání kouření s odbornou pomocí je mnohonásobně úspěšnější

      Snídaně jako základ dobrého dnePři meditaci je důležité i dbát na stravu, která je pro tělo důležitá a začít tím i ráno, nastartovat tak celý den....
    Automatický Vertikální THORILEX Hydroponický Systém je vyroben z nerezové oceli a přináší až 9-ti násobné navýšení produkce, snazší sklizeň a stabilnější klima pro rostliny. Systém může být vysoký až 8 metrů a je možné si vybrat z různých pěstebních kastlíků v závislosti na druhu rostliny. THORILEX AVHS je vybaven speciálním zavlažovacím systémem a také řídícím a kontrolním systémem.
    THORILEX a.s. uvedl na trh zbrusu nové produkty, které rozhodně přinášejí nové světlo na aquaponický trh, který zahrnuje i trh hydroponický a akvakulturní. Společnost THORILEX využívá pouze kvalitní materiály jako je například nerezová ocel, která byla použita pro většinu produktů. THORILEX navrhnul produkty, které jsou jednoduše sestavitelné a transportovatelné po celém světě po vzoru konceptu IKEA.


„Navrhujeme a stavíme aquaponické, hydroponické a rybí farmy na míru.“

    V úterý 31. května se koná Světový den bez tabáku. Připojí se i lékárníci v České republice, kteří již čtvrtým rokem poskytují pacientům rozšířené odborné poradenství v odvykání kouření. Absolvováním Garantovaného kurzu ČLnK získávají lékárníci od roku 2013 ve spolupráci s odbornými lékařskými společnostmi hlubší a specializovanější poznatky, díky kterým mohou odvykajícím kuřákům jako nejdostupnější zdravotníci výrazně pomoci.
    Porod je často zásadním momentem v životě ženy. Nejen emočně (radost z dítěte) ale také fyzicky (vlivem hormonálních změn). Matka krátce po porodu a v průběhu období kojení…
    THORILEX Nádrž pro chov ryb je vyrobena z nerezové oceli a využívá hydrodynamického proudění vody k odstranění hmotného odpadu z nádrže. Umožňuje regulovat výšku hladiny a přidat automatické krmítko.
    Praha, 30. května 2016 - Závislost na tabáku je u kuřáků v některých ohledech srovnatelná se závislostí na heroinu. "Kuřák svým zlozvykem škodí nejen svému zdraví, ale i zdraví lidí ve svém okolí," konstatuje Lubomír Chudoba, prezident České lékárnické komory. Řada kuřáků si tuto skutečnost uvědomuje, přestat kouřit je však pro ně těžko řešitelným problémem. Úspěšnost kuřáků, kteří se snaží odvyknout sami, se pohybuje pouze okolo 3-5 %. Úspěšnost odvykání kouření s odbornou pomocí se několikanásobně zvyšuje.


Zázvor je mnohonásobně silnější než chemoterapie

      Nedaří se Vám otěhotnět a ráda byste vyzkoušela cvičení podle metody Ludmily Mojžíšové?Proč cvičit podle Mojžíšové?Cvičení podle Mojžíšové představuje...
    Veškeré produkty jsou patentovány a v současné chvíli jsou umístěny v pilotním projektu ve 2 Ha skleníkovém komplexu, aby bylo možné vygenerovat a sesbírat více dat než doposud z laboratorních testů. Vyhodnocení dat je očekáváno do konce tohoto roku.
    Nová studie uvádí, že zázvorová složka 6-shogaol má výraznou aktivitu proti kmenovým rakovinným buňkám. Tato látka se uvolňuje při vaření nebo sušení kořene zázvoru.
     O účincích zázvoru na lidské zdraví a mnohem vyšší efektivitu při léčení rakovinou poukázalo již několik vědeckých studií. Zázvor je již známým přírodním lékem pro různá onemocnění.
    Otázku, jak rychle zhubnout, si během života alespoň jednou položí téměř každý. Proč ale lidé chtějí rychle hubnout? Aby mohli zase rychle kila nabrat? A dokonce k nim ještě 2-5 kg…


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.
    Česká lékárnická komora od roku 2013 proškolila 167 svých členů a toto poradenství tak poskytuje 140 lékáren v celé České republice. Proškolený lékárník vytvoří pacientovi během úvodní krátké konzultace individuální plán odvykání kouření, seznámí ho s dostupnou léčbou závislosti na tabáku a poradí mu, jak volně prodejné nebo předepsané léky určené k odvykání kouření správně užívat. Při konzultaci s pacientem vytvoří také plán řešení krizových situací při neodolatelné chuti na cigaretu. Nedílnou součástí je podpora motivace pacienta s důrazem na konkrétní pozitivní dopady zanechání kouření na jeho zdraví. V případě potřeby odkáže lékárník pacienta na lékaře nejbližšího specializovaného Centra pro závislé na tabáku.


Lékárny poskytující konzultace odvykání kouření v rámci projektu Lékárník - odborný poradce

    Seznam lékáren zapojených do projektu Lékárník - odborný poradce, které spolupracují s VZP, je přílohou tiskové zprávy. Seznam všech lékáren, které konzultace odvykání kouření provádějí, lze najít nejen na webu ČLnK www.lekarnici.cz, ale také v mobilní aplikaci Lékárny v ČR, která je pro všechny k dispozici zdarma ke stažení.
    Speciálně pro THORILEX AVHS byly připraveny produktové stránky, kde je možné stáhnout případovou studii, která poskytuje více informací o produktu. Odkaz na stránky můžete nalézt ZDE.
    Produkty mohou být baleny a dodávány s minimálními náklady, protože výrobky jsou vysoce modulární a lze je snadno sestavit bez hlubokých znalostí. Tento koncept je možné vidět v obchodech IKEA, toto jsou pouze produkty pro aquaponii, hydroponii, aeroponii a akvakulturu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
16539
cache: 0024:00:00