Jak na věc


mlékojedy

Lester Jackman – Trinidad aTobago 

    Reggae.cz je nejstarší  a největší portál věnovaný jamajské hudbě a kultuře v České republice. Přináší svým návštěvníkům informace o nadcházejících událostech, reporty z parties, koncertů a festivalů, novinky ze scény, rozhovory, zážitky z cest na Jamajku, mixtapy, podcasty, soutěže a další interaktivní prvky. Reggae.cz je důležitým místem setkávání české, moravské, slezské a slovenské reggae komunity.
    I ten největší lenoch si občas rád zasportuje a pobaví se s přátely u petanque. Právě petanque je jednou z možností her, které si u nás můžete zahrát. Další tradiční aktivity jsou plážový volejbal či plážový fotbal díky dvěma hřištím v areálu. Oblíbená je horolezecká stěna a nebo sportovní aktivity ve vodě.
    Myslíme i na rodiny s dětmi, pro které připravujeme dětské odpoledne s projektem Pískomil se vrací, ale také jedinečnou show v podání českého divadelního souboru Cirk La Putyka, one man show: Na stojáka nebo sraz veteránů a youngtimerů, který plánujeme na druhou polovinu srpna.
    Přijeďte si odpočnout na celý víkend a neřešte složitě ubytování, protože v rámci areálu je rozsáhlý CAMP pro karavany i stany s přijatelným poplatkem 100Kč za auto, 50Kč za stan a 200Kč za náš karavan pro 4 lidi.


FUSION EICHLER TRIO feat. LESTER JACKMAN /T&T/ and KADER DENEDNIA /FR/

    Portál Bandzone.cz založil v roce 2004 muzikant Michal Novák, alias Majkláč. Právě on sestavil line-up letošního festivalu. „Věděl jsem, že chceme úplného nováčka, nějakou exkluzivitku, pak nějakou klubovou klasiku, něco co už je kultovní a na závěr hvězdu undergroundu,“ komentuje výběr Majkláč. Na festivalu tedy zahrají talentovaní nováčci Eponine, premiéru si užije exkluzivní banda STROY, současná klubová klasika Skywalker a The Truth Is Out There a nakonec kultovní kapely The.Switch spolu s hvězdnými Pipes and Pints. Festivalem budou provázet DJové Buqičák a Kořínek, kteří po koncerty nabitém večeru rozjedou afterparty.
    Žil od svých 15let v USA,kde vystudoval piano na Berklee College of Music in Boston a později se vrátil ke svým kořenům a virtuôzně zvládá svůj domorodý nástroj „steeldrums“. Má převážně vlastní repertoár ( jazz, reggae, calypso, blues) Momentálně žije ve Skandinávii, kde má kapelu Bag of rhythm. 
    Poslední víkend sezóny bude kromě večerní produkce patřit také 3.ročníku workshopu pro začínající DJs a producenty. Projekt s názvem CZECH DJ ACADEMY je letos poprvé v Beach Parku a my jsme za to moc rádi. 
    Obyvatelé následujících obcí mají nárok na pivo/limo ZDARMA (platí do vyčerpání zásob po předložení občanského průkazu): Tišice, Chrást, Kozly, Mlékojedy, Všetaty, Přívory, Červená Píska, Tuhaň. 
    Tentokrát se budeme bavít celý víkend a to za podpory nemálo přísných beatu Spiritual Sound Lovers a Faith In Sound. V pátek se západem slunce propukne Fire Jam Night za doprovodu bubenické sekce Tribo Fuego a pokračovat bude párty až do rána.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10053
cache: 0024:00:00