Jak na věc


merkury

Hlavní nabídka: Základní informace

    Společnost Merkury Market se zabývá prodejem stavebního materiálu a zbožím pro zařízení interiérů. Skladový sortiment obsahuje okolo 55 000 výrobků a zaměřují se na individuální klienty, maloobchody i velkoobchody. 
    Stavebnice budou využívat žáci prvního i druhého stupně naší školy, a to nejen v předmětech s pracovním zaměřením, ale i např. ve fyzice. Věříme, že si při práci s novými stavebnicemi užijí hodně zábavy a mnohému se naučí.
    Veškeré obchodní nabídky jsou pouze informativní a není na ně právní nárok. Provozovatel webu nezodpovídá za správnost údajů v letácích, nezprostředkovává nákup zboží ani doručování papírových letáků.
    Každý rok se společnost rozrůstá o další nové prodejny, aby byla dostupná co nejvíce obyvatelům Polska. V její nabídce najdeme zboží od výrobců z Itálie, Německa i Španělska. Dále nabízí i pestrý výběr a montáž dveří, oken a podlah. 
    V úterý 20. května převzalo vedení školy z rukou ředitelů firem Fränkische a Mann+Hummel, Service s.r.o. pana Ing. Novotného a Ing. Aurera za přítomnosti radní Kraje Vysočina paní Jany Fialové, starosty městyse p. Zdeňka Ryšavého a paní místostarostky Ing. Jany Dvořákové 5 malých, 8 velkých a 2 robotické stavebnice Merkur.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0002:28:34