Jak na věc


masarykova rakovnik nemocnice

Zrušení pracoviště Přadlácká 175

    Velikonoční koledování proběhlo s veselostí a zpěvem koled ve všech třídách naší školky. Děti i paní učitelky se vzájemně obdarovaly koledou. Všem přejeme veselé Velikonoce.
    Děti i paní učitelky si užily společné hry s rodiči ve třídách naší školky. Všichni byli aktivní, vyráběli zvířátka z kaštanů, modelovali, stavěli a vypravovali o tom, jak se připravují na školu.
    I v letošním školním roce na MŠ Broumov pracuje na částečný úvazek sociální pedagog Mgr. Petra Muzikářová. Pohybuje se průběžně po všech pracovištích MŠ Broumov, kancelář má na budově v Příčné 226. Pracovní doba - středa 8.00 - 12.00 zůstává nezměněna. Případné schůzky je lepší dohodnout předem.
    Karnevalové veselí proběhlo ve školce ve čtvrtek 22. února. Děti i paní učitelky již ráno přišly nazdobené v maskách a moc si užily přehlídku masek, tancování a masopustní oslavy. Foto najdete ve fotogalerii.
    Roztančená zahrada s obřími bublinami, tak probíhala oslava svátku dětí s mlsáním a s radostně rozzářenýma dětskýma očima. Fota najdete ve fotogalerii.


Bruslení na kluzišti v Broumově

    Každodenní pobyt na čerstvém vzduchu jsme opět obohatili bruslením na kluzišti. Probíhalo každou středu, letos nám vždy přálo pěkné počasí. Děti se vzhledem ke svým pohybovým možnostem naučily nejen bruslit, ale i sebeobsluze a samostatnosti. Velká radost z pohybových aktivit i v zimě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8288
cache: 0024:00:00