Jak na věc


masáž obličeje a dekoltu - postup

Relaxační masáž obličeje a hlavy

    Přírodní léčivá síla medu působí přímo přes pokožku. Masáž se provádí speciálními hmaty, tzv. pumpováním, díky masáži je prováděna detoxikace až z hloubky tělesných tkání, což se projevuje tak, že med se posupně mění na šedavou hmotu, která se po masáži setře vlhkou žínkou.
    Tantrická masáž v sobě spojuje sexuální energii s tradičními masážními technikami. Myšlenkou tantrické masáže je probudit sedm energetických center známých jako čakry. Tantrickou masáží je možné uvolnit zablokovanou energii a nechat rozlít po celém těle.
    V dnešní uspěchané době lidé trpí bolestí jak psychickou, tak fyzickou. Než sáhnete po lécích zkuste masáž, je to prastarý vyzkoušený lék, který vám určitě pomůže.
    Ájurvédská masáž obnovuje životní sílu, dodává tělu novou energii a v organismu startuje proces k odstraňován toxinů a dalších škodlivých látek. Ájurvéda pochází z Indie a poskytuje kompletní nauku o tom, jak prožít dlouhý a zdravý život.
    Jedná se o masáž, která působí přímo na tukové buňky. V jejím průběhu je významně ovlivňován krevní a lymfatický systém, což ještě více napomáhá účinkům této masáže.


AVANA Zlín sauna vířivka masáž whirlpool wellness café centrum relaxace pohoda odpočinek uvolnění regenerace beauty dárek salon kavárna sauna poukaz masáž káva malé skupiny vířivka firemní akce

    Vystudovala jsem Janáčkovu akademii múzických umění, obor činoherní herectví, ale vždy mě zajímalo propojení těla a duše a kouzelná síla doteku. Proto jsem se už za studií, v roce 2004, začala věnovat klasické masáži a absolvovala masérský rekvalifikační kurz. Postupně jsem se více zajímala o celostní pohled na zdraví a východní medicínu, což mě přivedlo k další kurzům: lymfatické masáži, reflexní masáži, masáži lávovými kameny a masáži havajské. Královnou mezi nimi a mojí oblíbenou je masáž havajská. Snoubí v sobě dynamiku a plynulost pohybu sladěného s hudbou, a proto má nejblíže k mé zálibě-tanci. Tanec je pro mě spojení dvou lidí, kdy jeden vede druhého, vzájemně se ovlivňují, jeden nabízí – dává a druhý přijímá a odevzdává se. Podobnost tance pak spatřuji i v masáži, která je také takovým rituálem, kdy spolu komunikují dvě těla. Ruce maséra, tedy moje, nachází zatuhlá a bolavá místa a uvolňují je a tělo masírovaného je přijímá a nechává na sebe léčivé doteky působit.
    Užijte mimořádnou kombinaci slev 33% sleva v základní ceně plus 30% masáží zdarma. Vyzkoušejte všechny masážní programy na speciálním masážním lůžku Ceragem a ulevte si od potíží pohybového aparátu. TŘI PROGRAMY ZDARMA.
    Masáž je ideální formou péče o tělo i duši, protože harmonizuje organismus jako celek. Díky masáži se zlepšuje prokrvení těla, zlepšuje oběh všech životně důležitých látek a tím dochází k celkovému očištění. Pravidelnou masáží zlepšujeme celkový zdravotní stav, imunitu organismu a získáváme svěží uvolňující pocit.
    Na stránkách Masáže.cz najdete všechny masážní salony v Praze, masáže v Brně ale především maséry ze všech regionů ČR. Zároveň si zde můžete přečíst, jaké mají masáže účinky, různé zajímavosti o masážích a pár rad, jak se pomocí masáží zbavit bolesti zad či jiných potíží.


Klasická relaxační a regenerační masáž

    Existuje přes 100 druhů masáží, které vycházejí z různých kulturních základů. Jednotlivé masážní techniky se díky svébytnosti a osobnímu přístupu masérů mohou navzájem prolínat. Pro snazší orientaci jsme pro vás připravili výběr těch nejžádanějších.
    Provozovatelem Denních lázní Vitalis je společnost Denní lázně s.r.o. sídlem Ant. Slavíčka 298/29 37005 České Budějovice, IČ 28122411Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku KS v Českých Budějovicích, odd.C, vložka 18535
    Historie nás poučuje, že masáž využívaly i starověké národy. Ovšem západní kultura masáž přijímá až v posledních stoletích a oceňuje ji především ve sportu. Masáž pomáhá nejen sportovcům, ale především všem ostatním lidem. Dá se říci, že masáž milujeme téměř všichni.
    Aromamasáž se řadí ke zvláštním druhům příjemné, relaxačně-zážitkové masáže využívající čistě přírodních éterických rostlinných olejů a silic aplikovaných v souladu s principy aromaterapie.
    Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání rozehřátých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži aromatickým olejem a následné masírování kameny. Přiložené horké kameny v kombinaci s masáží jsou velmi účinné při bolestech zad, šíje, hlavy, kloubů a při křečích.


Relaxujte v soukromí – privátní wellness, vířivka, sauna a masáže Zlín

    Havajská masáž „Lomi Lomi“je terapie, kterou provádíme plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktí, které ve vlnách přechází přes tělo v různé intenzitě a frekvenci.
    V AVANA wellness si můžete vybrat z široké nabídky relaxačních nebo naopak energizujících masáží. Vyzkoušejte konkrétní masáž nebo jejich kombinaci v unikátním Rituálu na míru. Všechny masáže poskytují profesionální masérky. Přijďte si odpočinout do nově zrekonstruovaných prostor v centru města Zlín.
    Jde o jemnou masáž zad, která harmonizuje dítě, ukotvuje ho a vyrovnává. Masáž pozitivně ovlivňuje děti, které trpí specifickými poruchami. Má blahodárný vliv na psychiku dítěte a pomáhá při úzkostných stavech. Pohladí duši každého dítěte.
    Rychlá, razantní a silná masáž, která se provádí před během nebo po sportovní zátěži. Regeneruje a navrací tělesnou kondici. Odstraňuje únavové látky, které se ve svalech nahromadily při sportovním výkonu. Masáž zahrnuje záda a šíji, hýždě stehna a lýtka.
    Stres může mít nepříznivý vliv na zdraví a pohodu jednotlivce. Masážní terapie je prokazatelný prostředek duševní hygieny, kterým lze významně snížit jak fyzické tak i psychické napětí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
13815
cache: 0024:00:00