Jak na věc


malotraktory

Nosič nářadí Köppl Hydro Compakt Easy

    Sekačku lze namontovat na všechny druhy traktorů a malotraktorů pomocí tříbodového závěsu kat. 2, resp. kat 1. Traktor musí být vybaven vývodovým hřídelem s otáčkami 540 ot./min.
    Malotraktory Branson série 00 jsou nabízeny s mechanickou a hydrostatickou převodovkou s motory o výkonu 21 až 31 k. Výkonné, robustní a s příznivou cenou. Malotraktory série 00 dokáží vyhovět požadavkům náročných uživatelů.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 360 PowerSafe byl konstruován pro náročné nasazení, je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Uzávěrka diferenciálu pak zlepšuje ovládání malotraktoru.
    Lehký subkompaktní traktor vhodný pro trávníkářské aplikace. Nízká hmotnost a široká travní kola zaručí šetrnost na trávníku i na chodnících. Stroj lze využít při připojení vhodného příslušenství celoročně.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 338 PowerSafe je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Uzávěrka diferenciálu pak zlepšuje ovládání malotraktoru.


!!Skvělá akční nabídka štěpkovač WCH - 8 s hydraulickým posuvem větví za 49.500 CZK s DPH s kardanem !!

    Jednonápravový malotraktor agria 3400 je univerzální stroj pro celoroční využití. Stroj lze díky otočné řídící rukojeti snadno přestavit ze zadního nástavbového zařízení na přední, je univerzálně použitelný.
    Jednonápravový malotraktor agria 3400 KL lze díky otočné řídící rukojeti snadno přestavit ze zadního nástavbového zařízení na přední, je univerzálně použitelný.
    Tyto značky traktorů jsou mezi zákazníky stále oblíbenější pro svou jednoduchost a nízkou cenu. O tomto svědčí například i tento nezávislý článek:  https://www.agritrac.cz/prodej-traktoru-v-unoru-2018/
    Všestranně použitelný traktor s pohonem všech 4 kol. Vhodný pro práci na zahradách, parcích, sportovních hřištích a komunálních plochách. 4 stejná kola zajišťují perfektní styk s podložkou při zatížení.
    Díky kompaktní konstrukci, dokonalému tvaru, širokému rozchodu a excelentní svahové dostupnosti je Reform M 9 nezbytným partnerem v extrémní terénu. Hydrostatický nosič nářadí M 9 se vyznačuje plynulým hydrostatickým pohonem, jemně dávkovatelným hydraulickým řízením a celkově jednoduchým ovládáním.


Jednoosý malotraktor Reform M14

    Jednonápravový malotraktor agria 3600 je univerzální stroj pro celoroční využití. Ploché konstrukční řešení umožňuje použití stroje v nepřístupném terénu a poskytuje svahovou dostupnost do 45° (100%).
    Podkop, štěpkovač, čelní nakladač, mulčovač, mulčovač za čtyřkolku, pluh, bubnová sekačka, rotavátor, přívěs, mini lis na kulaté balíky (balíkovač), ovíječka,  atd...
    Víceúčelový nosič nářadí agria 5500 KL Grizzly premium je univerzální stroj pro celoroční využití. Široká nabídka nástavbových zařízení zvyšuje hospodárnost stroje.
    Rapid Orbito je po stránce bezpečnosti, funkčnosti a ovladatelnosti zcela převratnou a nadčasovou koncepcí jednoosých nosičů nářadí s několika technickými inovacemi, které vycházejí z každodenních potřeb uživatelů této kategorie profesionálních strojů v komunální, zahradní a realizační sféře.
    K tomuto modelu nabízí výrobce celou řadu užitečných doplňků, například čelní nakladač, čelní hydrauliku a vývodový hřídel, celoprosklenou bezpečnostní kabinu a různé pracovní nástavce.


Tříbodový závěs za malotraktory od 9-16 Hp za 1.990 CZK !!

    Köppl Bergtalent BT-2 je určen pro extrémní použití. Díky nízkému těžišti, extra širokým nápravám s dobrou světlou výškou a zvláště chráněnému podvozku je to ideální stroj pro práci na nejstrmějších svazích.
    Díky plynule nastavitelné poloze nápravy, umožňující optimální nastavení těžiště pro příslušné přídavné zařízení a pracovní podmínky, je s Reform M14 vždy zajištěna příjemná práce. K tomu přispívají velmi jemně dávkovatelné řízení obou jednotlivých kol a nastavení pojezdu sklápěcím spínačem.
    Z mnoha desítek let zkušeností s pracovním využitím, především z těžkých pracovních podmínek na svazích a obtížně přístupných místech, spojil Köppl nejoptimálnější prvky do jednoho stroje – Köppl Gekko.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 340 PowerSafe je vybaven převodovkou se třemi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Uzávěrka diferenciálu pak zlepšuje ovládání malotraktoru.
    Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid Euro může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí.


Jednonápravový malotraktor Rapid Mondo

    Hydro Compakt Easy podobně jako Compakt Light vyniká zejména díky svému krátkému a kompaktní designu. Ideální profesionální stroj s vynikajícím poměrem výkon/cena.
    Jednonápravové nosiče nářadí Köppl a pracovní adaptéry R2 - to je ideální kombinace pro efektivní zpracování a úpravu půdy zahrad, parků a dalších veřejných ploch.
    Víceúčelový nosič nářadí agria 5900 Bison je univerzální stroj pro celoroční využití. Vysoká svahová dostupnost zajišťuje pracovní bezpečnost stroje pro dlouhodobý provoz až do 45° (100%).
     Jsme firma prodávající od roku 2006 a oficiálně zastupujicí jako jediní v ČR kompletní sortiment malotraktorů zn: DF Cronimo (Dong Feng) v typech Dong Feng 304, DF 404, DF 304 G2, DF 404 G2 a z novějších nyní také traktor Dong Feng 224 G3 a 504 G3.
    Nejúspěšnější model! Hydro Luchs se vyznačuje svým "úzkým" designem, což z něj dělá nesmírně obratného a flexibilního pomocníka, nabízeného s různými typy motorů.
    Hydro Compakt Light vyniká zejména díky svému krátkému a kompaktnímu designu. Těží z inovativní, kompaktní konstrukce se všemi výhodami z modularity přídavných nástrojů a "robustnosti" výrobků firmy Köppl.


Traktory DongFeng 304 G2 s výkonem 30 Hp, 4x4 na SPZ - 224.990 CZK s DPH.

    Občas je rozumné se odvázat a pořídit to nejlepší, co je zrovna k mání. Jenže kdy? Ten správný okamžik nadešel právě teď. Pokud do 30. října 2017 zakoupíte John Deere X590 – nejvýkonnější traktor této značky poháněný zážehovým motorem – s žacím ústrojím a sběrným košem, ušetříte 66 000 Kč.
    Víceúčelový nosič nářadí agria 5900 Taifun disponuje širokou nabídkou nástavbových zařízení, která zvyšuje hospodárnost stroje. Aktivní řízení stroje rukojeti s úsporou sil a menší námahou.
    Představujeme Vám nejmenší model malotraktoru Iseki TM 3185 A/AL, který ocení nejen soukromí uživatelé, ale i profesionální zahradníci, obce nebo firmy zabývající se údržbou různých areálů.
    Modelem Swiss vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid. Jeho hydrostatický pohon nabízí plynule ovládaný pohyb vpřed i vzad a aktivní řízení otočnou rukojetí znamená, že může být lehce ovládán i v těžkých podmínkách.
    Traktor určený pro potřeby zejména malých zemědělců. Vývodový hřídel je synchronizovaný se všemi otáčkami a lze ho vypnout a zapnout i při zatížení. Tříbodový závěs s možností zatížení 1000 kg. Kompaktní traktor vyznačující se hlavně komfortem, kvalitou a bezpečností.


Nosič nářadí Köppl Hydro Compakt Comfort

    Nová generace TXG 237 se vyznačuje kombinací všestrannosti a kompaktního výkonu. Vypínatelný náhon 4x4, hydrostatická převodovka. Tisíckrát osvědčená tradice spolehlivosti. Technologicky dokonalý stroj s optimální ergonomií pro celoroční nasazení.
    Rapid Mondo je nejmenší hydrostaticky poháněný jednonápravový malotraktor na světě. Díky otočným řídítkům, jednoduchému a rychlému systému výměny přídavného nářadí, je Rapid Mondo ideální pro náročné domácí uživatele a pracovníky komunálních a zahradnických služeb.
    Videogalerie jednonápravových malotraktorů a nosičů nářadí, aktuálně máme připraveno několik videí značek Agria, Köppl a Rapid Technic vč. nejsledovanějšího videa našeho Youtube kanálu PROFISTROJE.
    S praktickým nastavením rychlosti otočnou rukojetí a sofistikovaným hydrostatickým pohonem spolu s kompaktním a lehkým provedením může nový Köppl Atra snadno a bezpečně manévrovat.


Jednonápravový malotraktor Ferrari 338 PowerSafe

    Malotraktory se v dnešní době stávají vyhledávanými díky svým kompaktním rozměrům, menší hmotnosti, menším nákladům na pořízení a údržbu a také nižší spotřebě pohonných hmot na rozdíl od velkých traktorů. Díky svým vlastnostem se malotraktory staly ideálním pomocníkem do menších prostorů. Neodmyslitelné jsou tyto malotraktory zejména pro drobné zemědělce, farmáře, lesníky, chmelaře sadaře a chovatelé koní, kterým usnadňují práci. Díky své kompaktní šířce najdou své uplatnění také ve vinicích, kde jsou omezené prostorové možnosti  V součastné době se malotraktory často využívají také na komunální služby, které v sobě zahrnují technickou údržbu měst a obcí.
    Nejsilnější model! Hydro Athlet – nejsilnější jednonápravový nosič, vybavený výkonnými motory, variabilním hydraulickým pohonem a posuvnou portálovou osou. Je schopen vyrovnat se i s nejtěžšími požadavky zákazníka.
    Technika použitá v modelu Rapid Universo je jedinečná. Hydraulická čerpadlo pohání stroj prostřednictvím dvou nezávislých hydromotorů. Patentovaný IDC ventil (Iten Drive Control) umožňuje proporciální ovládání stroje bez ohledu na pojezdovou rychlost.
    Jednoosý malotraktor Ferrari 328 PowerSafe je vybaven převodovkou se třemimi rychlostmi vpřed a třemi vzad a hydraulickou spojkou PowerSafe. Nastavitelná řídítka otočná o 180° umožňují využití stroje k přední i zadní agregaci přídavného nářadí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
18613
cache: 0024:00:00