Jak na věc


magistrát města ostrava jih

Teplice: Oficiální webové stránky města - Oficiální web obce

    Magistrát města poskytuje služby veřejné správy. V jeho kompetenci je agenda v rámci tzv. přenesené působnosti (vydávání osobních a cestovních dokladů, stavební povolení apod.) a také samosprávná agenda města.
    V rámci této sekce jsou vám tedy k dispozici veškeré informace týkající se magistrátu. Naleznete zde seznam odborů Magistrátu města včetně příslušných kontaktů, abecední seznam všech pracovníků, ale také všechny dokumenty Magistrátu i s úřední deskou.
    14. ledna Pokuta za půlku pokračuje, radní dnes tuto kampaň prodloužili na dobu neurčitou. Počet černých pasažérů v Praze klesá, meziročně se snížil skoro o 15 %. Pokuta za půlku funguje od 23. října 2017 v...
    Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
    14. ledna Nová koalice Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu chce upravit smlouvu o spolupráci mezi českou metropolí a Pekingem. Konkrétně chce koalice opravit článek 3 deklarující, že Praha v souladu s...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00