Jak na věc


měnící se svíčky video video

AutoVlog #3 - Co o vás řekne barva auta?

    Svíčka se sama rozsvítí po přiblížení plamene ke svíčce. Nevím jak to funguje ale světlo ze svítilny to nerozsvítí. Teplem asi také né. Svíčka se rozsvítí i když je plamen zápalky vzdálen daleko od knotu. Takže záhada :-)
    Asi před rokem jsem dostal jako dárek svíčku ve skleněném obalu. Dlouho jsem ji měl položenou na okně v papírovém obalu a čekal na vhodnou příležitost si ji zapálit. Ta nastala v okamžiku, když v učebně fyziky nám celý den řádili chemici a ani po 4 dnech od jejich experimentování se nepodařilo místnost od vzniklého smradu vyvětrat. Zapálená svíčka měla kromě krásné atmosféry vytvořit i vůni, která by provoněla místnost. Po zapálení knotu svíčky se však rozsvítil i vosk a svíčka začala plynule měnit barvy. A v hlavě se mi začaly rojit otázky – jeden fyzikální problém za druhým. Přijít na to, jak svíčka funguje, aniž bych ji rozložil.


Dekorativní svíčka vonná Coloured Chocolate Cherry 170 g

    Je nutné k rozsvícení LED diod teplo uvolněné z hořící zápalky či z hořící zápalky přiblížené ke knotu? Pokud budete hořící zápalkou šmejdit kolem knotu, dojde k rozsvícení diod pouze v okamžiku, když se bude nacházet nad knotem. Hořící zápalka umístěná mimo svíčku nezpůsobí rozsvícení diod. Pokud přiblížit ke knotu například pořádně nahřátý hřebík nad plamenem, k rozsvícení diod nedojde. Zkoušel jsem svíčku nahřívat a roztopit vosk okolo knotu, aniž bych ho zapálil a ani v jednom případě se obvod nesepnul. Teplo tedy nesní spouštěčem elektrického obvodu.
    Běžná svíčka je příjemný doplněk domácnosti, ale zvláštní vzrušení dokáže přinést maximálně doplnění o různé vůně. V zahraničí jsou delší dobu již rozšířeny tyto svíčky ‘chameleon’, které svým tlumeným barvu měnícím světlem dokáží navodit další rozměr pohody a dají se dnes na internetu běžně sehnat i u nás.
    Sehnat žárovku v naší domácnosti je v dnešní době docela problém. Ale výsledek s ní stál za to. Vosk s víčky se rozzářil barevným světlem z diod při rozsvícení žárovky nad knotem.
    Na první pohled běžná svíčka z vosku, která však během hoření mění duhové barvy pomocí svitu LED diod. Svíčka, která dokáže vhodně doplnit romantickou náladu, bublinkovou koupel pro dva nebo jen tak navodit příjemnou klidnou atmosféru každodenního večera.


Toaletní papír Perfex Peach 3vrstvý 10 rolí, 144 m

    Duhový efekt je způsoben svitem LED diod, které během hoření knotu mění barvu, přičemž není potřeba žádné další obsluhy navíc. Stačí jednoduše zapálit knot jako u běžné svíčky a svíčka začne plynule měnit barvy. Stejně jako každou svíčku je možné ji opakovaně sfouknout a zase zapálit.
    Vonná svíčka od Air Wick z kolekce Life Scents s názvem Radostné léto vám přináší nádhernou vůni, která vám připomene příjemnou letní náladu. Krásná a neustále se měnící vůně čerstvých bílých květů, sladkého melounu a jemných tónu vanilky u vás doma navodí útulnou atmosféru a hřejivá záře této svíčky bude pomalu prostupovat vašim obývacím pokojem. Vonná svíčka v elegantní skleněné nádobě s korkovým víčkem je k dostán í v limitované vánoční edici a je ideální pro dlouhé zimní večery. Dodejte vašemu domovu příjemnou atmosféru a pořiďte si nádherně vonící svíčku Air Wick Life Scents. Doba hoření: 35 hodin.Zobrazit podrobnější popis

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10623
cache: 0024:00:00