Jak na věc


listová pera peugeot boxer

Elasti-Q Kyselina listová 800 tbl.30

    Naše firma Vám nabízí, kromě služeb prodeje náhradních dílů, listových per, jednotlivých plátů, také služby servisu nákladních a přípojných vozidel, kde Vám zajistíme kompletní opravárenskou činnost listových per (identifikace stavu listového pera, demontáž pera z vozidla, rozebrání pera, montáž nových listů, montáž pera na vozidlo, geometrie náprav).
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Důležitou součástí pérování jsou listová a parabolická pera, která Vám nabízíme na užitková vozidla různých značek, jako jsou Mercedes-Benz, Man, Renault, Iveco, Daf, Scania, Volvo, Karosa, Liaz, Tatra.
    Nabízíme Vám kompletní listová a parabolické pera na různé značky vozidel, přívěsů a návěsů. Dále nabízíme listové a parabolické pružiny i pro osobní vozidla, terénní vozidla a veterány. K listovým a parabolickým perům dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou třmeny listových per, matky třmenů, středové šrouby, čepy, pouzdra do ok per, silentbloky, dorazy atd.


Výroba jednotlivých plátů (listů) a listových per

    Další naší službou je zajištění výroby jednotlivých plátů (listů) pera dle vzoru např. starého listového pera, starého plátu (listu) pera nebo dle výkresu listové pružiny. Dokážeme Vám zajistit i výrobu celého listového a parabolického pera na zakázku.
    Pokud řešíte renovaci Vašeho veterána a nemůžete sehnat listové pero nebo jednotlivé pláty, právě tady jsme Vám připraveni nabídnout celkovou opravu listového pera, popřípadě výrobu jednotlivých plátů (listů) nebo celé listové pružiny.
    Naší prioritou je, aby naši zákazníci byli se službou maximálně spokojeni, a proto Vám pro úsporu Vašich nákladů na opravu nabízíme prodej jednotlivých plátů (listů) listových a parabolických per. Tento způsob opravy se dá použít, pokud listová či parabolická pružina Vašeho vozidla není natolik poškozená, že se musí vyměnit celé listové pero, či pokud listové pero není příliš unavené.
    V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.


Kyselina listová Aktiv tob.30

    Pokud řešíte problém s nadměrným praskáním jednotlivých plátů listového nebo parabolického pera, anebo s nevyvážeností Vašeho vozidla při převozu nákladu (např. vlivem nesprávného hmotnostního zvolení podvozku vozidla a nástavby), my Vám dokážeme nabídnout varianty zesílení listových per. Zesílení listových per docílíme např. přidáním jednotlivých plátů nebo výměnou stávajících plátů za silnější pláty z jiného materiálu.
    V našem sortimentu naleznete i listové a parabolické pružiny na nejrůznější přívěsy a návěsy s nápravami SAF, BPW, GIGANT, ROR, SMB. Dále Vám nabízíme listová a parabolická pera na osobní vozidla, terénní vozidla a veterány.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
10017
cache: 0024:00:00