Jak na věc


levně králíkárny

4,5 měsíční štěně křížence labradora

    Většina králíkáren je konstruována s vysouvacím dnem, které se vyndá i se znečištěnou podestýlkou, ta se vyhodí, dno se očistí a znovu zasune do králíkárny.
    Inzerce zdarma - inzeráty zdarma. Soukromá inzerce zdarma a podnikatelská (firemní) inzerce zdarma bez nutnosti registrace. Bezplatný bazar, inzerce práce, reality zdarma, nemovitosti inzerce, elektro, auto, moto, psi, kočky. Inzerujte zdarma na Minzerce.cz.
    Naše králíkárny a kotce pro králíky jsou vyrobeny ze dřeva a nově také z EKO plastu, který je bezúdržbový a bez plísňový. Králíkárna slouží k dlouhodobému či krátkodobému umístění králíků, zakrslých králíků, morčat či jiných hlodavců.
    Levná dřevěná králíkárna vhodná pro jednoho králíka, zakrslého králíka či jiné malé hlodavce.Králíkárna Fred představuje jednoduché řešení, jak ubytovat králíčka, morče, či jiného hlodavce v soukromí po celý rok. V zimním období doporučujeme umístit králíkárnu do teplejších prostor. Králíkárna je vhodná zejména pro hobby chovatele zakrslých králíků a morčat.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Králíkárny jsou vhodné k venkovnímu použití. Králíkárna by měla umožnit chovateli snadný přístup ke zvířatům ať už z důvodu podání léčiv nebo pouze doplnění krmiva a vody. Mnoho králíkáren je proto vyráběno s odklápěcí střechou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8277
cache: 0024:00:00