Jak na věc


legionella ve vodě

Odolnost Legionel a biofilmu vůči chlóru a termodezinfekci

    Organické sloučeniny jsou po změně struktury převedeny na oxoderiváty nebo karbonové kyseliny a dále podle hodnoty pH hydrolyzovány až na vodu a oxid uhličitý.
    DUOZON 100 L musí být skladován v uzavřených nádobách a chráněn před působením světla a tepla. DUOZON 100 L není hořlavý, vyteklý a vyschlý podporuje hořlavost vznětlivých materiálů.
    Doporučujeme pro koncová distribuční místa používat proti legionele také samočistící sprchové hadice FlexClean a sprchové hlavice Bubble-RAIN, které tvoří méně aerosolu
    Rádi Vám zašleme nabídku několika variant chemického zabezpečení od jednoduchého zařízení zdarma až po plně automatické řešení. Předpokládáme a vyžadujeme oboustrannou diskrétnost.
    Vzledem k tomu, že je přítomnost této bakterie regulována i legislativně, je čas tento problém řešit, především v nemocnicích a lázeňských zařízeních, hotelích především těch, které jsou vybavené klimatizací. Ale ohrožení vzniká i u vodotrysků, obytných budov, škol, věznic, lázní, letišť.


Nabídneme Vám několik variant s garancemi dodržování vyhlášky 252/2004 Sb.Vyplňte zde kontaktní údaje a rádi Vám zašleme přehled.

    S Likvidace mikrobiologického znečištění (bakterie, řasy, plísně, atd.) včetně bakterie Legionella pneumophila, která způsobuje závažná onemocnění a úprava chlórem je pro její likvidaci nedostatečná.
    program DEZINFEX spočívá v komplexním přístupu, který se skládá z důkladného monitoringu, poté dávkování ochranného biocidu, stabilizace teploty ohřevu a teplotní vyvážení celého systému, seřízení průtoků, toto řešení má nespočetně mnoho výhod:
    VÝHODNĚ BEZ LEGIONEL - Nebudete mít legionelu a ještě vyděláte. Vyděláte na úsporách. Program úspory a dezinfekce je čím dál více oblíben u našich přibývajících zákazníků. Dokonce i dávkování provádíme úsporným programem. Náklady na chemii při zabezpečení proti legionelám jsou pouze zlomkem dosažených úspor. Snížíte ohřev a omezíte průtok v distribučních místech.
    Použití DUOZON 100 L při úpravě odpadních vod splňuje náročná kriteria pro tyto vody. Ten působí nikoliv chloračně, ale především oxidačně. Díky této vlastnosti vzniká při použití podstatně méně trihalogenmetanů, podstatně je redukován i vznik AOX. Tak lze dodatečně snížit provozní náklady.


Vyplňte zde kontaktní údaje a rádi Vám zašleme přehled.

    DUOZON 100 L je patentované dezinfekční činidlo produkované německou firmou Cealin a do České Republiky distribuované firmou Culligan.CZ. Toto činidlo vyniká vysokou účinností a lze jej použít pro úpravu pitné vody, užitkové vody i vody v plaveckých bazénech. Jeho použití skýtá mnoho výhod oproti běžně používaným dezinfekčním činidlům.
    Při reakcích se sloučeninami ve vodě obsaženými se oxid chloričitý obsažený v DUOZONU 100 L obvykle redukuje až na chlorid. Jeho rozklad za daných podmínek popisuje následující rovnice:
    Existují dvě formy onemocnění: a) Legionářská onemocnění: Pokud infekce není léčena, je úmrtnost až 80%, zatímco při léčbě nemoci je úmrtnost 20%. b) Pontiaická horečka: chřipkové infekce vyžadující hospitalizaci
    Bakterie Legionella doputuje většinou z pitné vody (voda, protože není sterilizována) Kde najdu legionelu? Kde žije, při jakých podmínkách a co je její živnou půdou?
    Ostranění biofilmů a tedy i legionely speciální ochrannou dezinfekcí, dávkování zdarma s garancí a úspory inteligentním dávkovacím zařízením. Veškeré druhy účinných biocidů a potlačení možnosti expozice i v koncových místech, včetně možných zpětných proplachů dezinfekcí.


Legionella, jak ji odstraním? A co je to vlastně za bakterii?

    DUOZON 100 L posunem redoxpotenciálu zamezuje syntéze proteinů, čímž působí biocidně na přítomné mikroorganismy. Jeho algicidní působení je důsledkem oxidace chlorofylu. DUOZON 100 L působí proti patogenním i nepatogenním bakteriím, sporám, kvasinkám, řasám a virům. Významná je schopnost prostředku odstraňovat bakterie Legionella pneumophila. Tyto teplomilné bakterie se nacházejí v rozvodech teplé vody, klimatizačních zařízeních, sprchách, plaveckých bazénech, vířivkách, atd. Průnik bakterie prostřednictvím aerosolu do dýchacích cest člověka může způsobit závažný zánět plic (tvz. „ legionářská nemoc“). K odstranění Legionelly bývá často doporučován ohřev vody na minimálně +70°C. Tato metoda všeobecně technicky nepoužitelná má význam, jen pokud lze ohřát celý vodní systém na tuto teplotu. „Termická dezinfekce“ je podstatně finančně nákladnější než použití látky DUOZON 100 L. Všeobecně nabízí DUOZON 100 L hospodárnější a účinnější alternativu k odstranění bakt
    DEZINFEX v současnosti nabízí nejvýhodnější systém v rámci programu úspory a dezinfekce, máme spokojené zákazníky bez legionel, zbavíme i Vás legionely navždy od malého domu po velkou nemocnici. Jsme obchodními partnery s certifikovanými laboratořemi. Nejen že s námi nejlevněji, ale navíc ušetříte. S námi nemají legionely šanci.
    Prevence je řešení .... Chraňte sebe i ostatní, můžeme kvalitně a vážně řešit problém a zabránit velkému zamoření legionelou. Při plánování, realizaci, provozu a servisu řídicích systémů pitné vody, zejména v areálu s velkým počtem uživatelů (hotely, motely, byty, nemocnice ...), můžeme snížit možnost výskytu legionely. instalací systému pro zpracování a úpravu vody ve svých zařízeních. Trvalé zabezpečnení proti bakterii Legionella


Náš přístup je komplexní - jen dávkování proti legionele nestačí !

    Vyžádejte si protokol na legionelu od správce, nebo si nechte odebrat vzorek vody na legionelu. Máme akreditaci na odběry nejen pro legionely. Jste osoba pověřená správou budovy? Dělali jste rozbor vody na legionelu? Neriskujte zanedbání péče o uživatele vody v objektu a tím případný trestní postih. Legionela je opravdu nebezpečná. Přenáší se vdechnutím aerosolu kontaminované vody (např. ve sprše, čištění zubů atd.), tak můžete dostat legionelózu.
    Spokojenost provozovatele - prodloužení životnosti systému, snížení provozních nákladů na ohřev (až o 50%), hygienická nezávadnost vody dle platné vyhlášky. Zlepšení organoleptických vlastností (snížení zákalu).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00