Jak na věc


léto technic nákladní auto

Zámeckou jízdárnou zněly legendární šansony

    Během letních měsíců díky Aqualandu Moravia zjistíte, že kouzlení má mnoho podob. Kouzelnické triky budete mít šanci odkoukat od těch nejlepších v oboru. Na Festivalu úsměvů, události zahajující 16. června letní sezónu, vám úsměv a úžas na tváři vykouzlí finalista show Československo má talent Tomasiano. Oslava pátých narozenin aquaparku 4. srpna bude ještě báječnější díky Richardu Nedvědovi, baviči známém po celém Česku i Slovensku díky jeho trapnomagii. Na poslední akci letní sezony konající se 2. září vás svým uměním ohromí mistr České republiky v moderní magii Ondřej Sládek. A to zdaleka není vše! V Aqualandu Moravia totiž budou kouzelníci čarovat každý víkend! A úplně každý den jsou pro vás připraveny zábavné kouzelnické animace určené pro děti i dospělé. Pod záštitou našeho týmu báječných animátorů si tak užijete cvičení ve vodě, diskotéky, stejně jako nejrůznější hry a soutěže v kouzelnickém duchu.
    Připraveny jsou ovšem i tematické akce, na kterých v žádném případě nemůžete chybět. Proniknete tak do tajů přírody, folkloru, vesmíru, hudby nebo se naučíte kouzlit s míčem.
    Ke každé celodenní vstupence pro dospělého vám při nákupu na našem e-shopu přidáme vstupenku pro dítě do 150 cm zcela ZDARMA. To vše je zároveň vysvětlením, proč na našem e-shopu nenajdete v létě rodinné vstupné.  
    • akce nabité hudbou, divadlem a nezapomenutelnými zážitky• hvězdy hudební a herecké • zábavu, kulturu a skvělou atmosféru po celé léto• možnost přenosných permanentek  - limitovaná edice • od června do srpna vyžití v centru Českého ráje • další důvod, proč navštívit Český ráj a zpřijemnit si letní dovolenou 


Král Lear s Bolkem Polívkou v hlavní roli

    Vskutku nezapomenutelný zážitek nabízí již tradičně také naše venkovní atrakce, které jinde v České republice nenajdete. Skutečný adrenalin do žil vám vlijí tobogány ABYSS a BOOMERANGO, které jsou pouze pro ty nejodvážnější. Zábavu ve venkovním areálu si užijete také v umělých vlnách nebo dětských bazéncích plných zajímavých atrakcí. Ten, kdo hledá odpočinek si zase přijde na své v nových venkovních bazénech s horkou termální vodou, díky unikátním venkovním masážím nebo v nově otevřených Denních lázních. Vstup do této zóny nekonečného relaxu a klidu si nyní navíc můžete dopřát za skvělou cenu skrze následující odkaz:  https://eshop.aqualand-moravia.cz/denni-lazne
    Léto v Aqualandu Moravia bude letos bez nadsázky kouzelné. Celá letní sezona, kterou otevíráme už 16. června velkolepým Festivalem úsměvů ve spolupráci s Rádiem Impuls, se totiž ponese ve znamení kouzelnických triků, magie a záhad. Čarovný zážitek si návštěvníci odnesou nejen z nepřeberného množství chystaných akcí, doprovázených kouzelníky a dalšími zástupy vystupujících z různých uměleckých sfér, ale také jedním opravdu skutečným kouzlem! A tady zbystřete pozornost, protože jsme pro vás na letošní léto připravili skutečnou senzaci:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
9621
cache: 0024:00:00