Jak na věc


krvesaj

1 - Ďábelský Krvesaj balení 0,2 l

     Ďábelský krvesaj 24 % . Počátek jeho výroby spadá do konce 90. let, pod názvem Krvesaj je vyráběn od roku 2000. Je to likér originální po všech stránkách. Chuť je sladká, ale i pálivá, barva ohnivě červená, vůně po třešních. Likér mnoha tváří i z hlediska pití – chutná jak sólo z tradičních zkumavek, tak jako namíchaný s tonikem nebo kolou, případně jako horký grog. První pocit po napití je sladký – pak přijde pálivé doznění na patře a Vy nevíte, jestli je ten Krvesaj silný nebo slabý v alkoholu. Zkrátka originál. Tajná receptura zahrnuje sedm druhů pálivého koření z Číny a taky hodně přírodní třešňové šťávy. Hlavní chuťovou složkou je zázvor, o kterém se ve staré čínské medicíně praví, že silně podporuje mužnost čili virilitu. Tak to pánové zkuste ! 
    ĎÁBELSKÝ KRVESAJ je již několik let vlajkovou lodí naší firmy. Naprosto mimořádné spojení ovocné šťávy se sedmi druhy ostrého čínského koření nemá na našem trhu seriózní konkurenci (přesto, že napodobitelů se našlo dost) a během deseti let se stal stálicí každého dobrého baru. Jeho obliba je dána nejen originalitou ale i tím, že jej lze pít na mnoho způsobů. Z oblíbených zkumavek v krvesajském stojánku, jako grog nebo v kombinaci s mnoha nealko nápoji. Například s běžným tonikem chutná nádherně a tento longdring s kouskem ledu neuvěřitelně osvěžuje.
    Pro naše věrné zákazníky rozdáváme praktické i nápadité dárky v dlouhodobé akci Kdo pije - vyhraje ! , jejíž podmínky si můžete projít na hlavních stránkách našeho webu (www.jencikadcery.cz). Tyto dárky si můžete i koupit zde v e-shopu.


3 - Ďábelský Krvesaj balení 1 l sklo (lahev Geradehals) pro gastronomii

    Krvesaj je vyráběn od roku 2000. Je to likér originální po všech stránkách. Chuť je sladká, ale i pálivá, barva ohnivě červená, vůně po třešních. Likér mnoha tváří i z hlediska pití – chutná jak sólo z tradičních zkumavek, tak jako namíchaný s tonikem nebo kolou, případně jako horký grog. První pocit po napití je sladký – pak přijde pálivé doznění na patře a Vy nevíte, jestli je ten Krvesaj silný nebo slabý v alkoholu. Zkrátka originál. Tajná receptura zahrnuje sedm druhů pálivého koření z Číny a taky hodně přírodní třešňové šťávy. Hlavní chuťovou složkou je zázvor, o kterém se ve staré čínské medicíně praví, že silně podporuje mužnost čili virilitu. Obsah alkoholu 24%
    Ďábelský krvesaj 24 % obj. je největší originalitou naší produkce. Počátek jeho výroby spadá do konce 90. let, pod názvem Krvesaj je vyráběn od roku 2000. Je to likér originální po všech stránkách. Chuť je sladká, ale i pálivá, barva ohnivě červená, vůně po třešních. Likér mnoha tváří i z hlediska pití – chutná jak sólo z tradičních zkumavek, tak jako namíchaný s tonikem nebo kolou, případně jako horký grog. První pocit po napití je sladký – pak přijde pálivé doznění na patře a Vy nevíte, jestli je ten Krvesaj silný nebo slabý v alkoholu. Zkrátka originál. Tajná receptura zahrnuje sedm druhů pálivého koření z Číny a taky hodně přírodní třešňové šťávy. Hlavní chuťovou složkou je zázvor, o kterém se ve staré čínské medicíně praví, že silně podporuje mužnost čili virilitu. Tak to pánové zkuste !

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0014:37:47