Jak na věc


krkovička maminčiny recepty

Stačí se přihlásit nebo registrovat

    Hořčici, sojovou omáčku, citronovou šťávu a kmín promícháme. Touto směsí potřeme plátky masa z obou stran a naskládáme do pekáče vytřeného olejem. Posypeme pokrájenou cibulí.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Upečené maso vyjmeme z pekáče. V půl hrnku vody rozmícháme solamyl a vlijeme do výpeku v pekáči. Promícháme, vrátíme maso a pekáč ještě na chvíli vložíme do trouby, aby šťáva přešla varem.
    Suroviny Máslo čerstvé, Smetana 33% (šlehačka), Sýr Eidam cihla 40%, Vepřová krkovička mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
    Podlijeme trošku vodou, přikryjeme víkem nebo alobalem a vložíme do trouby vyhřáté na 200°C. Občas zkontrolujeme a podle potřeby dolijeme horkou vodou. Asi po půl hodině pečení maso obrátíme a dopečeme doměkka. Ke konci pečení odkryjeme, aby maso chytlo barvu.


Středomořský šašlik s rozmarýnem I

    700-800 g vepřové krkovice, sůl, mletý pepř, 2 lžíce plnotučné hořčice, 3 lžíce sojové omáčky, 2 lžíce citronové šťávy, 1 lžička drceného kmínu, 2 lžičky solamylu, 2 cibule, olej

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8292
cache: 0024:00:00