Jak na věc


krůty bronzové chov

Kalendář prodeje: Rozrkmená krůťata

    Detailnější informace k prodeji uvádíme v kalendáři rozkrmených krůťat -naleznete po kliknutí na daný týden. ( Vždy aktuální stáří, váhu, cenu a farmu kde lze krůťata koupit.
    Další bronzová i bílá krůťata budou v prodeji od 15.5.2018 ve stáří 5 týdnů na Farmě v Doubravě a od 22.5.2018 ve stáří 6 týdnů opět na obou farmách v Rychvaldě i v Doubravě až do poloviny června. Od druhé poloviny června potom budou v prodeji pouze na farmě v Doubravě.
    Pokud se u vašich krůťat objeví průjem, přidejte na den až dva do vody ocet. Také podávání rozmačkané cibule či česneku velmi zlepší zdravotní stav krůťat.
    Další krůťata, bílá i bronzová budou v prodeji od 24.4.2018 ve stáří 5-ti týdnů na Farmě v Doubravě a od 2.5.2018 ve stáří 6 týdnů na obou farmách v Rychvaldě i v Doubravě. Tyto krůťata prodáváme až do vyprodání zásob.
    Krůťata jsou na naší farmě již od prvního dne a v prvních týdnech odchovu jsme spolu 24 hodin denně. Krůťata učíme přijímat potravu , zvykáme je na režim dne a noci a pomalu přizpůsobujeme na venkovní teploty.


Prodej vykrmených krůt a krocanů:

    Krůta domácí je chována hlavně pro maso, které obsahuje vysoký podíl bílkovin ve svalovině a naopak méně tuku. Krůtí maso je velmi chutné a zdravé, takže máte jistotu, že s našimi krůtami získáte pro vaše další užití jejich masa či chov pouze to nejlepší.
    Krmítko i napáječka pro vaše nová krůťata musí být čisté a zhruba ve výši prsou krůťat. (podložte třeba cihlou) Krůťata nejsou zvyklá přijímat potravu ze země a často se stává, že v prvních dnech se krůťata nedokážou najíst či napít.
    Protože odchov krůťat je velmi náročný naše jednodenní krůťata neprodáváme pro odchov na zahradách. Krůťata nabízíme k prodeji až od stáří 6-ti týdnů. Chováme širokoprsá bílá krůťata typu B6, na jaře zpestřujeme naši nabídku bronzovými krůťaty Kelly Bronze.
    Perfektní zdravotní stav, přirozený chov a krmení pouze kvalitními přírodními krmivy, to jsou znaky námi nabízených živých vykrmených krůt a krocanů, které si samozřejmě můžete také zakoupit. Vykrmené krůty a krocani jsou během roku k prodeji střídavě na farmě v Doubravě nebo Rychvaldě


Prodej rozkrmených krůťat:

    Neděláme rozdíl mezi diváky. Krutý krtek se poprvé vyhrabal v Praze, ale věnujeme se ve zvýšené míře publiku v regionech a na místech bohem a státem zapomenutých. Spojujeme všechny diváky napříč celou Českou republikou bez rozdílu věku, vzdělání nebo původu. Hrajeme pro všechny a moc rádi.
    Přestože krůťata mají v 6-ti týdnech již částečně vyvinutý imunitní systém a termoregulaci, tento vývoj je plně ukončen až ve stáří cca 9-10 týdnů. Proto krůťata do tohoto stáří nesmí prochladnout ani zmoknout. Nesmí být také vystaveny přímému slunci bez možnosti se schovat do stínu. Podestýlka krůťat musí být suchá.
    Poutavou a hravou formou spojujeme diváky s aktuálními společenskými tématy. Spojujeme diváky s pozapomenutými otázkami z nedávné minulosti i současnými radostmi a strastmi české společnosti.
    Farma Rychvald: pracovní dny pondělí – pátek od 7:30 do 14:45Farma Doubrava. Pracovní dny pondělí až pátek od 8:00 do 16:00Sobota a svátky: od 8:00 do 12:00
    Jestliže pro svůj chov nebo další užití hledáte rozkrmená krůťata, která nejsou stresována dlouhým převozem a pobytem v bednách bez přísunu vody a krmiva a u kterých je zaručena stálá kontrola zdravotního stavu a poctivý chov, obraťte se na nás – nabízíme pouze drůbež těch nejlepších vlastností! Každý rok u nás můžete zakoupit


Kalendář prodeje: Vykrmené krůty

    Spojujeme návštěvu představení se širším, nedivadelním zážitkem, kterým se vám Krutý krtek zavrtá hluboko pod kůži a do paměti. Originální zkušeností ze společně strávených chvil a ze sdíleného okamžiku „tady a teď“ spojujeme diváky mezi sebou.
    Cena pro malodběratele je 59,- Kč/Kg. Pokud se rozhodnete pro větší odběr, nabízíme zajímavé množstevní slevy!
    Rozkrmená krůťata jsou během roku k prodeji střídavě na farmě v Doubravě nebo Rychvaldě, v jarních termínech jsou k prodeji na obou farmách. U prodeje krůťat nabízíme také prodej krmiva, které mají krůty na hale. Pro správný start vašeho výkrmu doporučujeme využít tuto službu zejména pokud nakupujete mladší krůťata. V omezeném množství nabízíme také bronzová krůťata, pouze v mixu krůta/krocan cca 50:50. V případě vašeho zájmu rezervujte bronzová krůťata telefonicky či emailem nejpozději do 28.2.2018. Bronzová krůťata máme v obou jarních zástavech prodej duben a květen 2018 až do vyprodání zásob.
    Zejména u mladších krůťat využijte naší nabídky prodeje krmiva, nebo zakupte směs u jiného prodejce. Na stravu, kterou budete krůťatům dále dávat krůťata zvykejte postupně. Postupně také zařazujte do stravy nové věci.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00