Jak na věc


koupě pozemku

KOUPĚ RD s nebytovými prostory Praha ▾

    Koupím zpětné zrcátko typu jako je na fotu nebo podobné, ale pouze předválečné může být i rezavé nebo bez chromu. Nabídněte s fotem a cenou. Cena dohodou.
    Pro seroizního zájemce poptáváme koupi pozemku pro parkování a manipulaci vozidel v okolí Líbeznic, resp. v odpovídající výseči mezi dálnicemi D8 - D11. Výměra 8.000 - 12.000 m2. Zajištěný příjezd a elektřina na pozemku podmínkou. Voda a další sítě velkou výhodou. Zájemce má zajištěné financování. Prodávající neplatí provizi.
    Evidujeme nejméně 12 zájemců se zajištěným financováním, kteří seriozně poptávají koupi malého až středního bytu v lokalitě pražských Modřan za účelem dalšího pronájmu. Cena v závislosti na konkrétní nabídce. Prodávající neplatí provizi.
    Pro české investory poptáváme dlouhodobý pronájem prostor pro provoz moderních, designových kaváren. Požadujeme lokalitu s co největším pohybem osob, výměru 30 - 80 m2 a umístění v přízemí s výlohou do ulice (ne obchodní pasáže). Nabízíme dlouhodobý, stabilní kontrakt. Designové prvky a podrobnosti sdělíme při osobním jednání.


NÁJEM komerčních prostor pro směnárnu valut Praha 1 ▾

    Pro konkrétního zájemce poptáváme koupi rodinného domu ve vzdálenosti do 30 min. od centra Prahy (vlakem). Dispozičně nejlépe 4+kk v použitelném stavu bez nutnosti zásadních investic. Zájemce požaduje minimální vybavenost obce a mateřskou školku v docházkové vzdálenosti. Cena v závislosti na konkrétní nabídce.
    Pro seriozního zájemce poptáváme koupi rodinného domu s nebytovými prostory v přízemí o velikosti do 200 m2. Hotovostní platba, cena v závislosti na lokalitě a parametrech nemovitosti. Nejlépe vnější centrum Prahy (Praha 3, 4, 10).
    Pro seriozního zájemce poptáváme koupi pozemku pro stavbu rodinného domu v okolí Báště. Přípojky elektřiny, vody a kanalizace, a dokončená obslužná komunikace podmínkou. Plyn velkou výhodou. Prefereujeme pravidelný, čtyřúhelníkový tvar a navazující okolní zástavbu (ne samota). Zájemce hodlá koupi financovat z vlastních zdrojů. Prodávající neplatí provizi.
    Pro nejméně tři konkrétní zájemce poptáváme koupi středního až většího bytu (min. 80, max. 120 m2). Nejlépe novostavba s balkonem nebo s lodžií. Garážové stání velkou výhodou. Zájemci mají zajištěné financování. Cena v závislosti na konkrétní nabídce. Prodávající neplatí provizi.


NÁJEM komerční prostory 150 - 200 m2 Praha 1, 2 ▾

    Pro seriozního zájemce poptáváme nájem komerčních prostor pro obchod pánskými a dámskými oděvy a nábytkem. Nejlépe přízemní prostory s výlohou v rušných částech vnitřní Prahy (1, 2). Preferujeme dlouhodobý kontrakt.
    Pevně věříme, že tento průvodce plný návodů, tipů a doporučení bude vašim spolehlivým pomocníkem a cesta k vašemu vysněnému pozemku a následně domu bude tak snazší a hlavně bezpečnější!
    Pro několik desítek konkrétních zájemců poptáváme koupi malého až středního bytu ve vlastnictví. Nejlépe vyšší podlaží zděného domu s výtahem. Stav bytu nerozhoduje, zájemci však upřednostňují dobrý, použitelný stav před rekonstrukcí. Samotný dům by naopak měl být po rekonstrukci, resp. neměl by ve střednědobém horizontu (10 let) vyžadovat významnější investici. Úložné prostory (komora, sklep) a balkon velkou výhodou. Prodávající neplatí provizi.


NÁJEM komerčních prostor pro lékárnu Praha 1, 2 ▾

    Chcete si splnit jeden ze svých životních snů? Pokud jste se rozhodli koupit stavební pozemek a následně si na něm postavit vlastní dům, pak jsme právě pro vás připravili průvodce, který vás celým procesem koupě pozemku provede od A do Z. Tedy od samotných specifik koupě pozemku, strategii nákupu pozemku, přes hledání, prohlídky, až po samotnou kupní smlouvu a zanesení vlastnických práv do katastru nemovitostí. Opomenuty nezůstanou ani povinnosti, které s nákupem pozemku souvisejí, jak v průběhu koupě, tak po převzetí.
    Pro seriozního zájemce poptáváme koupi rodinného domu o nejméně pěti místnostech s vnitřním, popř. celoročně uživatelným bazénem. Nejlépe samostatný, přízemní dům (není podmínkou) bez vstupních investic (novostavba, popř. zánovní dům postavený po roce 2010 v odpovídajícím technickém a technologickém stavu). Vzrostlá zeleň na zahradě velkou výhodou. Pouze klidné lokality s odpovídající okolní zástavbou. Nabídky v okrese Praha západ pouze v okruhu vzdálenosti Průhonic, v případě mimořádné nabídky až Dolních Břežan. Cena v závislosti na nabídce. Prodávající neplatí provizi.
    Pro seriozního zájemce poptáváme koupi bytu o dispozici 3+kk až 4+1, odpovídající rozlohy (cca 75 m2) v pražské Hostivaři (sídliště Košík a bezprostřední okolí). Ideálně novostavba v rámci sídliště Slunečný vršek. Posoudíme však i nabídku bytu v panelovém domě po rekonstrukci. Zájemce upřednostňuje byt ve vlastnictví. Prodávající neplatí provizi.


KOUPĚ byt 1+kk - 2+kk, Praha 4, Praha 10 (Záběhlice, Hostivař, Chodov) ▾

    Koupím na Tatru 87, zapalovač doutníků a popelník na foto, díly motoru, dvojitý karburátor Zenith 36 DIB, zadní sedák, popř. jiné díly možná výměna, platí stále.
    Průvodce je super pomocníkem pro všechny obyčejné lidi, kteří nejsou odborníky ani na reality, ani technické parametry pozemků, natož na právo. Lidově řečeno dávám palec nahoru za přístup a pohled očima normálních lidí. Díky a přeji mnoho zdaru v další práci na webu www.capne.cz.
    Pro seriozního zájemce poptáváme prostor pro lékárnu v centru a širším centru Prahy. Požadavky: rušná lokalita, výměra větší než 80 m2, volný přístup z ulice (rohový prostor velkou výhodou), dva vstupy. Cena v závislosti na konkrétní nabídce.
    Pro nejméně šest zájemců poptáváme příležitost ke koupi bytu. Pouze ve vlastnictví, balkon velkou výhodou. Cena v závislosti na konkrétní nabídce. Prodávající neplatí provizi.
    Pro seriozního zájemce poptáváme ke koupi rodinný dům v Mníšku pod Brdy a bezprostředním okolí. Pouze samostatně stojící dům na větším pozemku (600+ m2, ideálně okolo 1000 m2). Technický stav nerozhoduje. Prodávající neplatí provizi.


NÁJEM malého bytu v dosahu metra A ▾

    Pro seriozního zájemce poptáváme koupi pozemku o výměře 1500 - 2000 m2 pro vybudování skleníků, ve vzdálenosti do cca 5 km od pražských Letňan, resp. Čakovic (celá Praha 9, příslušná část okresu Praha východ). Dostupnost elektřiny a veřejného vodovodu podmínkou. Cena v závislosti na konkrétní nabídce. Prodávající neplatí provizi.
     Koupím paraboly 170-180mm asi jako s Pragy V3S-S5T. Můžou mít i prasklé skla nebo i bez nich, ale samotné paraboly aby byly ve slušném, použitelném stavu. Prosím zašlete foto z více stran a požadovanou cenu.
    Po dlouhé době musím poděkovat za super podklad! Jsem zvyklá hodně hledat na internetu nejrůznější informace a často je to velká bída. Když jsem sháněla něco ke koupi pozemku, trochu jsem se ztrácela. Žádný ucelený a hlavně aktuální postup! Prostě nic spolehlivého. Pak jsem narazila na vaše stránky a vašeho průvodce – a konečně získala TO POTŘEBNÉ!!!! Neskutečně rychle jsem se do celého procesu dostala a připadala si znalá problematiky. Moc děkuju!
    Pro nejméně sedm konkrétních zájemců poptáváme koupi malého až středního bytu. Nejlépe panelová výstavba. Technický stav domu ani bytu není rozhodující. Cena v závislosti na konkrétní nabídce. Prodávající neplatí provizi.


KOUPĚ byt 2+kk, 2+1 Praha Vinohrady ▾

    Pro nejméně tři konkrétní zájemce poptáváme rodinný dům v okolí pražské Zbraslavi a Lipenců. Nejlépe samostatně stojící dům na pozemku 600+ m2. Technický stav nerozhoduje, ideálně však dobrý, udržovaný bez významnější rekonstrukce. Prodávající neplatí provizi.
    Pro nejméně čtyři konkrétní zájemce, kteří se neúspěšně ucházeli o koupi bytu z naší nabídky, poptáváme podobný byt ke koupi. Nejlépe v rámci projektu Korunní dvůr. Prodávající neplatí provizi.
    Koupím na Škoda 1101, 1102 Tudor následující díly: světla kompletní - přední, zadní. Tyčka podpěra přední kapoty. Ukazatele směru vyklápěcí 6V. Mřížka rádia novější provedení. Lišty přístrojové desky 2x. Zadní osvětlení SPZ. Na 6 Voltové zapojení aut...
    V rubrice inzerce můžete zdrama a bez registrace podávat inzeráty. Při zadávání můžete přiložit až 30 fotografií a psát libovolný počet znaků. Max. počet podaných inzerátů denně je 5 (bez ohledu na rubriku). Bližší specifika při podávání inzerátů najdete v podmínkách inzerce. !!! Klíč napravo od fotografie je MENU pro daný inzerát !!!


KOUPĚ rodinný dům Mníšek pod Brdy, pozemek 600+ m2 ▾

    Pro seriozního zájemce poptáváme pronájem pozemku pro vybudování bezkontaktní automyčky. Výměra pozemku cca 800 m2. Elektřina a voda v dosahu podmínkou. Pronájem poptáváme na dobu cca 10 let, nejlépe s možností opce. Zájemce upřednostňuje rušná místa kdekoliv v Praze. Cena dohodou.
    Pro seriozního zájemce poptáváme nájem garsonky až bytu 1+1 v dobrém dosahu stanic metra A Dejvická - Náměstí míru (kvůli dostupnosti Prahy 6). Základní vybavení bytu velkou výhodou. Cena v závislosti na konkrétní nabídce.
    Koupím větrný štítek na závodního veterána něco jako je na fotu i v replice, uvítal bych i kdyby to někdo vyrobil, stačilo by jenom konstrukci. Vše by se domluvilo ústně. Pište jen email nebo SMS, na hovor mám špatný signál.
    Pro českého investora poptáváme prostory vhodné pro směnárnu valut. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a velmi výhodné platební podmínky. Zájemce je ochoten investovat do adaptace prostor a rovněž k předložení nabídky v případě, že vhodné prostory budou aktuálně obsazené.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
18462
cache: 0024:00:00