Jak na věc


kotvící trn

Statické a dynamické vyvažování

    Patka bez přivařené matice, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotvení libovolné dřevostavby na hotovou základovou desku, jednotlivé kotevní stanoviště můžou mít rozdílné výšky. Určitá výhoda pro některé zákazníky může být i to, že díky ukotvení trámu na desku kdy je spoj patka - hranol víceméně skryt, to znamená že z pohledových stran není ukotveni tak viditelné jako při ukotvení na patky s U profilem kdy je ukotvení viditelné.
    Patka s přivařenou maticí, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotvení libovolné dřevostavby na hotovou základovou desku, jednotlivé kotevní stanoviště můžou mít rozdílné výšky. Určitá výhoda pro některé zákazníky může být i to, že díky ukotvení trámu na desku kdy je spoj patka - hranol víceméně skryt, to znamená že z pohledových stran není ukotveni tak viditelné jako při ukotvení na patky s U profilem kdy je ukotvení viditelné.
     Příslušenství, Trn pro montáž do země. Dnes se na uchycení používají kovové pozinkované trny , které se zatloukají do země. DENATUR 170MM Trn do země , těleso nerezová ocel, povrch nerez, rozměry h= 170mm. Kořen jest tlustá hlíza, z níž odewšad do země wniká wlášení černé co brko . Trn vůbec nezpomalil, pouze natáhl dolů pravou přední nohu, která byla silná a. T-profilem, součástí je přivařený roxorový trn , galvanicky zinkována.


Výrobní rozměrové a váhové možnosti

    Kotevní patka s L-profilem, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Vhodná pro stavbu pergol, verand a přístřešků tam kde je žádoucí , aby patka z jedné strany nebyla vidět. Díky L-profilu na patku ukotvíte i více rozměrné hranoly, které díky většímu rozměru nelze kotvit do kotevní patky U nebo kotevní patky nastavitelné s pilířem.
    Kotevní prvek pro upevnění libovolné dřevěné konstrukce k podloží. Díky prolisu není kotvený dřevěný prvek v přímém kontaktu s podložím, což pozitivně ovlivňuje životnost dřeva, resp. povrchové úpravy. Galvanicky zinkováno.
    Kotevní sloupová patka s nastavitelným U profilem, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotveni různých dřevostaveb při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu.
    V roce 2009 bylo zakoupeno nové tříosé portálové obráběcí centrum KMC – SD. Na základě této investici vykrýváme větší rozsah požadavků zákazníka a kompletnost jeho potřeb.
     Jsou jimi zemní vruty, které jednoduše zavrtáme do země. Před zatloukáním vložíme do patky vždy plastový trn , aby se. Patku, která musí vyčnívat dostatečně vysoko nad zemí , můžeme poté . Například zatloukací trny jsou super do normální zeminy, ale do štěrkovitého povrchu nebo do kamenitého písku se už tolik nehodí. Zemní vruty si hravě poradí s .


ACO EkoBord kotvící plastový trn

    Kotvící hrot s galvanicky zinkovaného plechu slouží k uchycení konce trámu a zaražení do země bez potřeby betonování základů. Díky matici v trnu lze kombinovat s různými kombinacemi profilu U.-široký s prolisem-úzký
    Kotevní patka s přivařenou spodní deskou a s nastavitelným U profilem různých rozměrů, galvanicky zinkována. Tato patka se umisťuje na již hotovou základovou desku a je tak nutné mít všechny body na kotevním stanovišti ve stejné výšce.
    Jedinečnou výhodou tohoto typu pantu je možnost regulace odsazení křídla brány pomocí stranového klíče. Pomocí této regulace docílíte souběžnosti křídel. Určeno pro branky, brány a vrata.
    Vyrábíme široký sortiment válců zejména pro průmysl strojírenský, sklářský, polygrafický, textilní, ocelářský, papírenský, nábytkářský, chemický, potravinářský, elektrotechnický, průmysl umělých hmot, výroba obalů, a další.
    Je vhodná pro uchycení a výškovou regulaci dřevěných prvků k podloží. Setavená patka pilíře se skládá ze spodní patky pilíře, pravolevé matice a horní patky pilíře. Otáčením matice se patka buď zvyšuje nebo snižuje. Galvanicky zinkováno.


Statické a dynamické vyvážení na stroji CEMB

    Vyrábíme technické válce pro různé průmyslové odvětví, v široké škále provedení, materiálů, povrchů, nároků na prostředí, rychlosti otáčení, statického a dynamického vyvážení.
    Pro naše zákazníky vyrábíme přípravky a zařízení, pro různá průmyslová odvětví. Naše firma nejen vyrábí kompletní celky dle výkresové dokumentace, ale i úzce spolupracuje s konstrukčním oddělením našich zákazníků při prvovýrobě a výrobě prototypů.
    Kotevní sloupová patka U s prolisem, součástí je přivařený roxorový trn, galvanicky zinkována. Je vhodná pro kotveni různých dřevostaveb při provádění betonáže kotevního stanoviště/základu. Díky prolisu je ve spodní části trámu minimální kontakt s patkou. Prolis zabraňuje hnilobě spodní plochy dřevěného materiálu, a tím se prodlužuje jeho životnost. Trámy je možné do patek ukotvit jak vertikálním, tak i horizontálním směrem.
     Muší křídlo tvar Kapka, XS výška 160cm, jednostranný tisk – SET bez . Bodák- trn do země Bodák- trn do země slouží pro stavbu sloupků- oplocení. Bodce do země pro stojanová svítidla – Esvit. Je dobré si do místa pro vrut napřed zatlouct kus výztuže, jestli tam nejsou kameny. OK, jen je namlatit do zeme.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00