Jak na věc


kontejner na dešťovou vodu

Výška Háku 900/1000mm (Typ Bonetti, Piaggio, Multicar)

    V našem ukázkovém katalogu můžete zhlédnout příklady již realizovaných řešení, které Vám mohou být vodítkem pro váš projekt. Naši obchodní zástupci jsou připraveni Vám pomoci s technickým řešením na míru a podle Vašich potřeb. Kontaktujte je na telefonních číslech uvedených v sekci Kontakty nebo osobně v sídle společnosti v Krnově.
    Na základě požadavků zákazníků provádíme montáže nebo částečné předmontáže instalované technologie zákazníků přímo ve výrobním závodě naší společnosti. S využitím zdvihacích a manipulačních prostředků naší společnosti a technologických postupů výroby technologických kontejnerů můžeme nabídnout komfortnější instalaci vnitřní technologie.
    Elektrorozvodné a elektroměrové stanice, kontejnery měření a regulace MaR, strojovny, kontejnery rozvoden plynu, kontejnery měřících aparatur, kotelny a výtopny, kontejnery agregátů, záložních zdrojů UPS, generátorů a měničů, kontejnery telekomunikací, průmyslové zkušebny, apod. Technologické kontejnery byly v posledních letech hojně užívány k instalaci měničů fotovoltaických elektráren.


EKO Skladový kontejner – kontejner pro nebezpečný odpad

    Kancelářské kontejnery nabízíme ve 4 modelech, které se liší uspořádáním zásuvek. Využití naleznou,spolu s ostatními řadami kancelářského nábytku HOBIS, ve všech kancelářských prostorech. Rozměry jsou 40 cm šířka, 60 cm hloubka a 60 cm výška. Protože jsme si vědomi nároků na zajištění bezpečnosti obsahu kontejnerů, osadili jsme většinu z nich zámky s centrálním zamykáním. Stačí zamknout jednu zásuvku a současně tak uzamknete i všechny ostatní. Díky integrovanému systému STOPCONTROL v uzamykacím mechanismu se nemusíte bát převrhnutí kontejneru nebo případného skřípnutí rukou. Systém zaručí, že při otevření jedné zásuvky se ostatní zásuvky automaticky zablokují. Stoly můžete vybírat z nabídky kancelářského nábytku HOBIS.
    Technologické kontejnery jsou díky své modularitě užívány k instalaci celé škály technologických zařízení a jejich elektrotechnických části. Výhodou těchto řešení jsou konstrukční možnosti konstrukce kontejneru, její modifikovatelnost a možnost dobré manipulace. U těchto řešení je s výhodou využívána možnost montáže technologického zařízení přímo u dodavatele technologie a následná snadná přeprava a montáž na místě instalace. Snadná demontáž a možnost přemístění technologického zařízení do místa nového uplatnění, dělá z aplikace s použitím technologického kontejneru efektivní investici i do budoucnosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00