Jak na věc


kluci v akci

Domácí pečení VI - (7. 11. 2015) - Kluci v akci

    Má za sebou řadu pracovních zkušeností z prestižních restaurací v USA, Německu i v České republice. Tři roky byl kapitánem Pražského regionálního týmu a nyní je členem Českého národního kulinářského týmu. Je držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží (Basilej, Luxemburg, Singapore, Stuttgart, ScotHot Glasgow, bronzová medaile z kuchařské olympiády v Erfurthu…) V současnosti spolumajitel PERFECT restaurant & catering.
    niha Kluci v akci, která vznikla díky televiznímu seriálu Kluci v akci., chce čtenářům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Z této filozofie vychází také kniha: vaření je atraktivní - recepty doporučují mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku.
    Pro recepty z televize "kluci v akci" klikněte zde: kluci v akci - recepty (je to vlastně kuchařka receptů ve formátu PDF). Pokud se chcete podívat na starší díly receptů kluci v akci, najdete je v archívu České televize kluci v akci. A pokud máte na něco chuť, zkuste recept na palačinky


Vaříme na Slovensku I – Žilinský kraj (2. 8. 2013)

    Přes své mládí má praxi z mnoha velkých pražských restaurací a byl také členem Pražského kulinářského týmu, se kterým mimo jiné získal například bronzovou medaili z kuchařské olympiády v Erfurthu. V současnosti je šéfkuchařem v pražské restauraci PERFECT.
    <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>
    Já jsem na pořad o receptech kluci v akci přišel čistou náhodou, zrovna když jsem si odpoledne dával něco k jídlu. A abych řekl pravdu, sám od sebe bych si takový typ pořadu nevybral - nečekal bych že mě zaujme... Snahy Filipa Sajlera a Ondřeje Slaniny si vážím protože vytvořili zajímavý a uvolněný pořad receptů z televize. Jsou to prostě správní kluci v akci. Pokud ještě neznáte pořad České televize Kluci v akci, zkuste se na něj někdy podívat. Dávají jej každé pondělí v 18:15
    Toto jsou fan stránky archivu České Televize. Oficiální stránky ivysilání jsou na www.ceskatelevize.cz/ivysilani. Na stránce jsou použity materiály ze stránek ČT.


Česká klasika XIV (20. 2. 2016) - Kluci v akci

    Citát: „Za to, že se věnuji vaření, asi může hlavně Sváťa Kuřátko. Myslím, že jsem se rozhodl právě v době, kdy jsem viděl reprízu seriálu Utrpení kuchaře Svatopluka,“ říká s lehkým úsměvem.
    Pro oživení se bude natáčet nejen v interiérech, ale také venku na ulici – např. nákup surovin. Kromě toho bude přibližně každý čtvrtý díl realizován mimo obvyklé prostředí kuchařského studia.“ zdroj ceskatelevize.cz(http://www.ceskatelevize.cz/program/10169408683-10.08.2009-17:30-1-kluci-v-akci.html?deid=1135)
    Pokud vás baví občas si něco dobrého uvařit, neby vám nic jiného nezbývá (jako občas mě), určitě vám neunikl pořad české televize o receptech z televize kluci v akci.
    Ondra s Filipem vás pozvou na dětský den, který se bude odehrávat ve jménu her, sportu a také oblíbených sladkostí. V tomto dílu Fit rodinky nabídneme kaši z jáhlových vloček se skořicí a javorovým sirupem nebo kakaem a třtinovým cukrem, dukátové buchtičky obohatíme špaldovou moukou a doplníme poctivým krémem s pravou vanilkou a děti v zámecké školce si smlsnou na jahodovém dortu.


Věčné lahůdky XV (27. 2. 2016) - Kluci v akci

    První díl byl odvysílán 5.9.2005 a od té doby kluci navařili bezmála 70 dalších epizod. Kluci v akci se vysílají každé pondělí v podvečer na ČT1 a každé pondělí okolo poledne na ČT2. Vaření je pro tyto dva kluky zábava a díky tomu přenáší svoji pozitivní náladu i na svou početnou armádu diváků. Zajímavé recepty na chutná jídla jsou samozřejmě po celou dobu nedílnou součástí seriálu Kluci v akci.
    Stavba každého dílu je rámována do jednoho kalendářního dne, ve kterém sledujeme naše hlavní protagonisty při činnostech, které souvisejí jak s jejich osobními každodenními aktivitami, tak mají především přímou souvislost s přípravou pokrmů. Každý díl má svůj vlastní minipříběh, jehož součástí bude představení toho, co se bude vařit (předkrm, hlavní chod a moučník), osob, pro které celé menu budeme připravovat, a také nákup surovin s komentářem. Každý pokrm chceme v krátkosti představit a zdůvodnit jeho výběr.
    Cuketa receptyJak cukety přípravovat Dušení: Chceme-li uspíšit průběh dušení, je dobré nakrájenou cuketu na kolečka nebo malé kostičky a nakrájené kousky položit asi na 15 minut na čistou utěrku. Chceme-li proces ještě uspíšit, je dobré nakrájené kousky osolit.


Mleté maso (13. 2. 2016) – Kluci v akci

    Českých tradičních velikonočních lahůdek jsme si v pořadu užili vrchovatě a všechny recepty snadno najdete na internetu. Před letošními Velikonocemi se Filip a Ondra domluvili s jejich kamarády kuchaři, Francouzem Jacquesem, jehož znáte z dílu natáčeného na téma francouzských variací a Italem Michelem, který peče skvělé pizzy, miluje vaření a párkrát už nám svá italská tajemství prozradil.
    V závěru provedeme krátkou rekapitulaci receptů a vyhlásíme soutěžní otázku, která s nimi bude tematicky souviset. Zasílání odpovědí bude probíhat pomocí SMS zpráv a výherci budou zveřejněni na internetových stránkách pořadu.
    Kluci v akci je zábavná kuchařská show, kterou produkuje a vysílá Česká televize. Vaření je pro tyto dva kluky zábava a díky tomu tomu přenáší pozitivní náladu i na své diváky. Zajímavé recepty na chutná jídla jsou samozřejmě nedílnou součástí. Pořad Kluci v akci běží na ČT1 každou sobotu od 18:25.


Domácí sladkosti II (26. 3. 2016) – Kluci v akci

    „jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni.
    Děkuji, že jste se rozhodl(a) přečíst tento článek. Budu rád i za komentář. Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste jej doporučili ostatním, podpořte mně prosím tím, že věnujete minutku svého času a uděláte mi reklamu na linkuj.cz, vybrali.sme.sk či jagg.cz. Přeji příjemné čtení
    Kluci v akci je nový zábavný pořad o vaření a receptech vysílaný Českou Televizí. Moderátory jsou dva mladí kluci Filip Sajler a Ondřej Slanina - proto název Kluci v akci.
    Oba dva jsou sympatičtí a zapálení kuchaři. Neskonale šťastni jsou, když jejich hostům chutná. Podíváme se tedy doslova a do písmene pod pokličku velikonočních specialit krásných zemí – Francie a Itálie. Zkoušet a ochutnávat nové pokrmy je zábavné a inspirativní. Ta jídla mají za sebou dlouhou historii v rodinách našich přátel, dědí se z pokolení na pokolení. Kromě jiného zavoní i jehněčí v solné krustě a pastiera Napoletana.


Vánoční sladkosti V #Kluci v akci (26. 11. 2016)

    Kluci v akci – to jsou recepty Filipa Sajlera a Ondřeje Slaniny, které máte možnost sledovat každou sobotu na ČT1. Poslední recepty z Kluci v akci můžete komentovat nebo si stránku přidat k oblíbených na Facebooku. Recepty z pořadu Kluci v akci jsou seřazeny podle dní nebo je najdete pěkně pohromadě.
    Smažení: Smažit můžeme v trojobalu nebo v těstíčku. Smažíme vždy oloupanou zeleninu. Vedle cuket se dobře smaží také tykve chřestové (kabačky) a patizony.
    Oloupané brambory nakrájíme na kolečka, stejně tak cukety. Do vymazaného pekáče klademe střídavě vrstvy osolených brambor a cuket a zalijeme omáčkou umíchanou ze smetany, vajec, strouhaného sýra a trošky pálivé papriky. Poklademe lupínky másla a ve středně teplé troubě pečeme asi hodinu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00