Jak na věc


kleiner

KLEINERAPRICOT FIRST TEAR 33 XO

    Křišťálově čisté, výjimečně dobré…Destiláty Kleiner Connoiseur a Warehouse #1 Silver Plum a Kleiner Connoisseur a Warehouse #1 Wild Pinse zrodily z pečlivého výběru surovin, dlouhodobé fermentace kvasu, řízené destilace, kultivace produktůa realizace nových myšlenek.
    Malosériový destilát pravé švestky domácí, jejíž připravenost ke sklizni signalizuje scvrknutí u stopky. Pro Kleiner Distillery standardní devítiměsíční fermentace kvasu, třístupňová destilace za řízené teploty, zrání ve starých sudech po odrůdě Cabernet Sauvignon, které pocházejí ze střední Francie, oblasti Limousine – Allier a Nevers. Destilátu je zajištěn přístup vzduchu, je však chráněn před sluncem, což mu zajišťuje budoucí hloubku.
    Nelze ověřit. Zůstává rodinným tajemstvím dědečka Jana Kleinera. Speciální receptura zajistila destilátu do dnešních dnů meruňkové aroma přecházející do vůně typické pro koňak. Destilát zrál nejdříve třiatřicet let v soudku z dubového dřeva, v roce 2002 byl uložen do kameninových nádob.First Tear v názvu popisuje okamžik, kdy z destilačního přístroje vytékají první kapky čerstvého destilátu. Výraz je použit v přeneseném, symbolickém významu slova.


KLEINER AMBER PLUM CABERNET SAUVIGNON

    Hvězda mezi pálenkami…Historie původu pečlivě střežené meruňkovice First Tear rodiny Kleiner sahá do roku 1972. Elegantní jemnost meruňkovice je dána soudkem z dubového dřeva, ve kterém ležela 33 let.Později, po dosažení dokonalosti, byla v roce 2002 uložena do kameninových nádob v našem sklepení.
    Vážení milovníci a objevitelé naší ovocné pálenky Kleiner. Najděte si chvilku pro sebe, posaďte se do svého oblíbeného křesla u krbu, na terase nebo kdekoliv, kde je vám hezky, a vychutnávejte si tyto krásné okamžiky společně s našimi pálenkami. V naší rodinné palírně Distillery Kleiner ctíme tradici a vášeň k řemeslu a podařilo se nám vytvořit unikátní pálenky, se kterými slavíme úspěchy doma i ve světě.S hrdostí vám představujeme exkluzivní „Kleiner kolekce“. Naše pálenky okouzlí i ty nejpřísnější znalce, ať již jako dárek, nebo jako přípitek, kterým nadchnete své hosty.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
8953
cache: 0024:00:00