Jak na věc


karolína kamberská životopis

Popis: Karolína Domácí kuchařka

    Už při studiu politologii na UK v Praze se Karolína Kamberská (narozena 1972) věnovala novinařině. Spolu se sestrou Lucií vytvořily pod názvem Sestry Steinovy pěvecké duo. Vydaly tři alba s autorskými písněmi a několika CD s písničkami pro děti a rodiče. V roce 2009 se rozešly a každá se vydala vlastní cestou.
     Karolína Iva Procházková Stručný životopis šestnáctileté Mladá fronta 2015 Kniha, čeština, 224 stran Román o dospívání, první lásce a jiných potížích Najít podobné Katalog (beta)
     Karolína Herschelová Žena, která objevila kometuMichael Hoskin Edice Žena a věda byla zahájena dílem Michaela Hoskina o první profesionální astronomce Caroline Herschlové (1750 – 1848). Její životní příběh ... Najít podobné
     Plavky Karolina Dívčí sportovní plavky jednodílné jsou zhotoveny z matné plavkoviny. Ramínka jsou elastická, snadno nastavitelná, vzadu řešená do kříže. Najít podobné
    Před hudbou Karolína Kamberská upřednostnila vaření. Začala pracovat jako lifestylová novinářka a na TV Prima se prosadila se svým pořadem Karolína, domácí kuchařka.
     Krásná Karolína Alexander Stainforth První díl osudů tajné dcery Rudolfa II. ČAS 2011 Kniha, čeština, 248 stran První díl osudů tajné dcery Rudolfa II. Najít podobné


Podívejte se na nové video kampaně Hlavně bezpečně, které se strefuje...

    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    Úspěšná televizní kuchařka Karolína Kamberská je autorkou několika knih. Jmenujme: Karolína - Domácí kuchařka (2014), Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně (2015) nebo Karolína - Domácí kuchařka - Jídlo jako vášeň (2016).
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00