Jak na věc


kamera do auta

Karta A-DATA microSDHC 16 GB UHS-I + adaptér SD

    Nápaditý design dává příležitost nejen pro snadné uchycení do držáku prostřednictvím magnetu, ale také pro možnost otočit autokameru v něm a nahrávat dění v autě nebo za ním.
    Nejen na ně je určená zrcátková CelTec M6 se sekundární kamerou na zadním okně. Náš krátký test ukázal, že záběry z předního objektivu jsou v obvyklé kvalitě, zadní video v rozlišení HD 720 pixelů zcela dostatečné pro popis situace.
    Cel-Tec E11 je model, která má vše, co má autokamera mít - FullHD rozlišení 1920 x 1080 pixelů se širokými 170 stupni záběru a kvalitním záznamem, malé rozměry a nenápadný vzhled, přehledné intuitivní ovládání, vše za přátelskou cenu.
    Co to znamená, a jak tedy autokameru umístit v souladu s vyhláškou 341/2014 Sb., spolu s několika tipy na skrytí napájecího kabelu, se dozvíte v detailu článku.
    Zákonná úprava umožnuje instalaci kamery do auta, podobně jako například displeje navigace, držáku mobilu a dalších, jen za podmínky, že neomezuje výhled řidiče.
    Pro aktivního řidiče je ideální autokamera, která nevyžaduje obsluhu při startu a konci jízdy, pozornost během ní, není třeba ji přenášet a zůstává nenápadná.


Levné kamery do auta - Nejlevnější kamery do auta na HLEDEJCENY.cz

    Levná kamera do auta od spolehlivého dodavatele nabízí úhel záběru 140° a HD rozlišení, pro záznam provozu dostatečný. Vzhledem k ceně i výkonu je vhodná pro řidiče neprofesionály, kteří jezdí především ve dne.
    Týden jsme jezdili s autokamerou na spodní úrovni české cenové hladiny. V univerzálním, ale kompaktním těle je umístěna levnější elektronika, zaměřená na vyvážení potřeb záznamu dopravní situace a nízké ceny, vhodné pro neprofesionální řidiče.
    Dovozce autokamer Lamax neměl obavy svěřit nám k testování nepříliš drahý typ Drive C7 a udělal dobře. Co se nám na ní líbilo, si můžete přečíst v celé recenzi, z ní vybíráme:
    Duální zrcátková kamera je důstojným zástupcem svého segmentu. Nabízí Full HD rozlišení pro přední kameru, parkovací kameru pro zadní okno nebo díky ochraně IP65 nad SPZ, velmi přijatelný záznam a snadné ovládání.
    Baterie, nabíječky • Dalekohledy - příslušenství • Kamery do auta Truecam • Videokamery - příslušenství • Kamery do auta DOD • Klasické fotoaparáty • Digitální fotoaparáty - příslušenství • Kamery do auta Genius • Kamery do auta Cowon • Kamery do auta Mio


Příbuzné fráze k Kamery do auta

    Tyto požadavky splňuje minikamera bez displeje, zato s WiFi, spolehlivou detekcí startu motoru i ve stále napájené zásuvce, a velmi přijatelným obrazovým záznamem
    Nejdůležitějšími parametry pro hodnocení jednotlivých produktů je zde rozlišení videa a maximální možný úhel záběru, doplňkovými výbava a kvalita autokamery.


Karta A-DATA microSDHC 32 GB UHS-I + adaptér SD

    Kompaktní kamerka do automobilu s nejlepším záznamem v rozlišení Full HD+ 2560x1080 px a vestavěnou GPS, podpora cyklického natáčení, vestavěný G-senzor monitorující nenadálé odchylky - v případě nárazu soubor se záznamem uzamkne a nepůjde ho přemazat, detekce rychlostních radarů pomocí GPS souřadnic, zobrazení rychlosti ve videu, snadné ovládání díky velkému přehlednému LCD displeji a českému menu, vestavěná detekce pohybu - automatické spuštění nahrávání při rozjezdu, funkce fotoaparátu - max. rozlišení fotografií 5 MPx, širokoúhlý objektiv se záběrem 130° s vynikajícími výsledky i při nočním snímání, špičkový CMOS snímač, slot pro microSDHC kartu (až 32 GB), vestavěný akumulátor, rozměry 103 x 51 x 40 mm, HDMI výstup, součástí aktivní držák s dvěma možnostmi uchycení, datový kabel a napájecí adaptér do 12V zásuvky, možnost dokoupení doplňkový UV filtr a polarizační filtr, LED diody pro osvětlení např. při nehodě.Zobrazit podrobnější popis
    Napájení je zajištěno nenápadnými kontakty stále, s výjimkou natočení do pravého úhlu vpravo a vlevo ve směru bočních sloupků, ve všech ostatních je možné nahrávání dění i okolo vozidla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
11269
cache: 0024:00:00