Jak na věc


kamenné umyvadlo na desku

HD 05 antracitové kamenné umyvadlo na desku

    Kamenné umyvadlo je originálním doplňkem do vaší koupelny, interiéru i na zahradu. Hodí se nejen k dalším přírodním materiálům, jako je dřevo, ale pěkně vypadá i v kombinaci s nerezí, sklem apod. Kamenná umyvadla jsou ručně vyrobená, kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Díky tomuto unikátnímu kamennému umyvadlu dodáte Vaší koupelně novou tvář. Jedná se o unikátní a exkluzivní variantu k běžným umyvadlům. Na návštěvu Vaší koupelny nikdo z Vašich přátel nezapomene. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Každé kamenné umyvadlo je originální a unikátní kus. A proto se může tvar, rozměry a odstíny lišit od fotografií uvedených u produktů. Je potřeba toto využít jako přednost. Kamenné umyvadlo můžeme vybírat z velkého množství barev a tvarů. 
    Nová doba - nové materiály, řeklo by se. Ale opak je pravdou - prvotřídní kamenná umyvadla SA-line BLOK z nabídky Českých koupelen symbolizují návrat k legendární jistotě, ze které už za antiky čerpaly třeba starověké lázně, jejichž komfort není snadné překonat ani dnes. V případě kamenných umyvadel se jedná o mistrné spojení odvážného soudobého designu s materiály, které sehrávaly v udržování osobní hygieny důležitou roli od nepaměti.
    Upozornění! Umyvadla jsou originální, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy!
    Zajistíme Vám tu nejvyšší kvalitu zpracování při výrobě koupelnových desek, umyvadel, sprchových vaniček z přírodního kamene. Kámen do koupelen se zpracovává na moderních strojích, které svými možnostmi ve zpracování detailu uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Materiály použité pro výrobu jsou výhradně ve vysoké kvalitě. Kámen je pečlivě vybírán a zkontrolován.


Kamenné umyvadlo na desku, zkamenělý kmen stromu

    Kamenné umyvadlo je originálním doplňkem do vaší koupelny, interiéru i na zahradu. Hodí se nejen k dalším přírodním materiálům, jako je dřevo, ale pěkně vypadá i v kombinaci s nerezí, sklem apod. Kamenná umyvadla jsou ručně vyrobená, kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Díky tomuto unikátnímu kamennému umyvadlu dodáte Vaší koupeln...
    Odlišit svoji koupelnu instalací designového kamenného umyvadla na desku je nyní tak snadné! Stoprocentně přírodní materiál lehce obstojí i v kontextu moderní koupelny - a to jak v hygienických, tak estetických ohledech. Kamenná kresba je příjemná pro oko a perfektně se pojí s decentními tóny obkladů a dlažby.  Navíc máte jistotu, že Vám v koupelně bude trůnit vždy jedinečný výrobek - kresba kamenné textury je totiž logicky u každého vyrobeného kusu unikátní a neopakovatelná.
    Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.
    I zde můžeme vybírat z několika variant usazení,  nejčastěji se využívá tzv. spodní montáž, kde je umyvadlo přilepeno ke spodní straně desky a okraj otvoru je opracován podobně jako přední hrana.


HD 06 luxusní umyvadlo z leštěného mramoru

    Údržba: Přírodní kámen se čistí vodou, můžeme použít citrusy nebo ocet. Chemické látky by měli být používány s velkou opatrností. Drátěný kartáč nebo drátěnka může způsobit škrábance. 
    Když by býval mohl pravěký člověk mít luxusní koupelnu, zcela nepochybně by se rozhodl pro toto nádherné mramorové umyvadlo řady BLOK, určené k instalaci na umyvadlovou desku. Rozhodnete se pro něj i Vy? Vejčitý půdorys a na kamenných umyvadlech netradiční odkládací postranice činí z tohoto mramorového krasavce skutečné unikum v nabídce Českých koupelen.
    Masivní, exkluzivní kamenné umyvadlo vyrobené ze zkamenělého kmene stromu. Zejména díky svému dřevěnému designu okamžitě upoutá a Vaše koupelna bude mít velmi příjemnou atmosféru. Unikátní vzhled tohoto fosilního umyvadla spojuje vřelost dřeva s chladnou aurou ušlechtilého kamene. Malé praskliny a prohlubně, které vznikly před miliony let byly plné přírodní pryskyřice.


Zobrazit informace o cenách a typech dopravy

    Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00