Jak na věc


křesťanská psychologická poradna pro dospělé

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

    Nabízíme celostní a integrativní přístup, bezpečný a kreativní prostor k probouzení sebe-uzdravovacích sil každého člověka. Jednotliví terapeuti jsou vyškoleni v různých psychoterapeutických směrech.
    Psychologická poradna pro dospělé a děti, páry i rodiny - psychologické konzultace, sexuologie, gestaltpsychoterapie, psychodiagnostika, školní psychologie
    Jak se zorientovat se ve svém životě, zbavit se nefunkčních vzorců chování a rozšířit svůj úhel pohledu o nové možnosti řešení problematických situací. Semináře osobního rozvoje.
    Prostřednictvím individuální a párové psychoanalytické psychoterapie, psychoanalýzy mohu pomoci těm, kteří nejsou spokojeni se svým životem a nedaří se jim to změnit.
    Psychoterapie integrující dynamický přístup a psychoterapii zaměřenou na tělo, nabídka kurzů a výcviku v bodyterapii, EMDR a dalších - viz webové stránky.
    Pracuji dle principů gestaltterapie. Kromě výše zmíněných služeb poskytuji Cogmed trénink pracovní paměti - pro děti a dospělé s ADHD, po úrazech a obecně pro klienty s poruchami pozornosti.


Diskuze : Zdraví : Psychologové a psychiatři

    Speciálně pedagogická diagnostika a poradenství v oblasti poruch učení grafomotorické obtíže, poruchy pozornosti, hyperaktivita-ADHD, hypoaktivita-ADD, poruchy učení dyslexie..., poruchy chování
    Poznání sebe sama, je nejkrásnějším darem celému světu.Profesionální psychologické poradenství, osobnostní růst, práce se sny a symboly, arteterapie,imaginace, ženská spiritualita, partnerské vztahy
    Nabízím psychiatrickou a psychoterapeutickou pomoc plnou nedirektivního Rogersovského přístupu pro celou škálu klientely. Vše podrobně najdete na www.mudrjankova.cz.
    Představte si, že můžete dosahovat vysněných cílů v kratším čase, s větším prožitkem, pocitem uspokojení, s větší chutí do svých projektů. Jak se Vám bude ráno vstávat, až tohoto stavu dosáhnete
    Tvořím grafologické analýzy osobnosti jak z pohledu hloubkové analýzy, tak z pohledu personálního a profesního poredenství. Také se věnuji grafologickým expertýzám a grafologickým vyjádření pro soud.
    ProBull Teambuilding je vzdělávací a konzultační společnost působící v oblasti firemního rozvoje, produkce akcí a teambuildingu. Služby poskytujeme v plné šíři na území České a Slovenské republiky.


Re: křesťanská pedagogicko-psychologická poradna Hana Imlaufová

    Psychoterapie individuální, párová i rodinná, hypnoza - hypnoterapie, diagnostika -posudky pro posouzení zdravotní způsobilosti řidičů z povolání a pro držení zbrojního pasu
    I Vaše duše si zaslouží pi Kontaktujte nás pokud přeroste pracovní vytížení a stres Vaše možnosti, cítíte nespokojenost v partnerském vztahu, prožíváte vyčerpání na MD nebo máte jiné obtíže.
    Jmenuji se Zuzana Ulbertová a jsem vystudovaná psycholožka. Jsem ráda, že jste navštívila moje stránky – a budu ještě radši, pokud Vám budu moci nějakým způsobem pomoci.
    Psychoanalytická psychoterapie Praha psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná psychoterapie pro dospívající a dospělé. Psychologická pomoc s depresí, úzkostmi, závislostmi.
    Jsem zkušená terapeutka poradce kouč. Své Universitní vzdělání jsem získala ve Velké Británii, kde jsem pracovala s klienty různých národností, kultur a vyznání. Pracuji v českém a anglickém jazyce
    Poskytuji poradenství a konzultace ve vývoji a výchově dítěte a při úpravě poměrů dětí v soudním řízení, asistované předávání dítěte mezi rodiči a jako akreditovaná mediátorka poskytuji mediace.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Soukromá psychologická poradna, komunikační psychoterapie, vztahové a výchovné poradenství, osobnostní rozvoj, koučing, kurzy komunikačních dovedností.
     Lékařka s všestrannou klinickou praxí v oblasti duševního zdraví a psychoterapie nabízí poradenství pro rozvoj osobnosti a psychoterapii individuální, skupinovou a párovou.
    Obraťte se na mě, pokud řešíte komplikace v rodinném životě, v pracovním životě, v tématu zdraví, prosperity, přátelství, otevření se kreativitě, sebepoznání a dalších oblastí a strastí v životě.
    V životě každého člověka někdy nastávají situace, se kterými si sám dovede jen těžko poradit. Nabízím, že do toho půjdu s Vámi. Nabízím citlivý přístup, porozumění a bezpečné prostředí.
    Ráda Vám budu k dispozici při zvládání psychických potíží, pro podporu v náročných životních situacích či doprovázení v osobnostním růstu. Pracuji v rámci gestalt-terapeutického přístupu.
    Poskytujeme individuální, párovou a rodinnou terapii, včetně terapie psychosomatických problémů. Jsme volné sdružení terapeutů, pracujeme v Praze. S páry pracujeme v terapeutickém páru.


Pedago psychologická poradna Brno

    Komplexní služby klinického psychologa - psychoterapie, diagnostika, poradenství. Přímá platba, pojištěnci ZPŠ 209 mají služby hrazené z veřejného pojištění.
    Nabízím individuální, párovou a rodinnou terapii a hypnózu. Obrátit se na mne můžete,máte-li partnerské problémy, osobní problémy, obtížné životní situace,deprese,psychosomatická onemocnění,aj.
    Atestace 2. stupně psychiatrie, psychoterapeutický výcvik SUR, lektor Skálova institutu, 20 let prace na Psychiatrické klinice VFN, specializace neurotické poruchy, poruchy osobnosti, psychosomatika,
    Poradenství-psychologické, manažerské, kariérové, sociální. Psychologická a manželská poradna-terapie, supervize, koučink, diagnostika partnerské a mezilidské vztahy, komunikace, motivace, asertivita
    úzkostné stavy, deprese, psychosomatická onemocnění, partnerské problémy, poruchy komunikace v rodině, homosexualita a sebepřijetí, obsedantně kompulsivní porucha, poruchy příjmu potravy.
    Poskytuji péči o lidi v těžkých situacích jako jsou životní krize, rodinné problémy, deprese, úzkost či traumatické události. Krom klasické psychoterapie využívám i arteterapii.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
13959
cache: 0024:00:00