Jak na věc


jaromír kunovský

Autorská práva k publikovaným materiálům

    Jaromír Hanzlík toho natočil a odehrál tolik, že si poslední roky připadal jako workoholik a Sysifos. Hraní ho už nebavilo. Proto v roce 1992 opustil divadlo i film a začal odpočívat. Se svou přítelkyní, historicky první českou královnou krásy (z roku 1966) Danou Silvínovou Mauerhoferovou, se odstěhoval do švýcarského Bernu. Vztah však nevydržel a vrátil se do Česka. Jaromír Hanzlík má v současné době přítelkyni Lenku Kozlovou provozující krámek s čaji a vonnými bylinami. Mezi jeho partnerky patřila přes deset let i kráska českého filmu Jana Brejchová, kterou přebral Vlastimilu Brodskému.
    Profesionální fotografJaromír Zubák zabývající se především fotografováním svateb, maturitních plesů, firemních akcí, ale i portrétů, produktových fotografií aj.
     V poslední době si můžeme všimnout nejen na Facebooku, že fotografů a kameramanů, kteří fotí či natáčí maturitní plesy, je čím dál více. Ale jak vybrat toho správného? Podle ceny? Podle kvality fotografií a videa? Nerozhodujte se podle ceny, ve většině případů platí přímá úměra – čím nižší cena, tím kvalita klesá. Mohli byste být nemile překvapeni při obdržení výsledných materiálů. Nebojte se si připlatit pár stokorun a mít kvalitní fotografie a video, budete se ně rádi dívat a oživí Vám Vaše vzpomínky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00