Jak na věc


jan libíček

Třmeny bezpečnostní EQUILINE Safe Riding S1

    Jan Rosák pětkrát převzal diváckou cenu TýTý v kategorii nejlepší moderátor. Pořady s ním jako moderátorem byly úspěšné na mnoha televizních stanicích. Kromě slavného Videostopu jmenujme Magion, Riskuj, Studio Rosa nabo Bingo. Osvědčil se i jako otec Fouras v soutěži Pevnost Boyard. O tento kšeft soupeřil s takovými kalibry, jakými jsou Petr Štěpánek a Jan Kraus.
    Svou hereckou kariéru Jan Rosák započal v československém snímku Hodina modrých slonov (1971), kde se objevil v jedné v menších rolí. Větší se dočkal v krimi akčňáku Hořké léto (1995) a posléze až v seriálu Modrý kód (2017), kde ztvárnil otce hlavního hrdiny Davida Hoffbauera v podání Marka Němce.
    To vše na 400m čtverečních prodejní plochy s vlastním parkovištěm. V prodejně naleznete značky jako: Eskadron, Waldhausen, HKM, Spooks, QHP, Leovet, Bucas, Equiline, Farnam, Hartog, Veredus, Freejump, Energys-De Hause, USG, Premin, Covaliero, Ekkia, Equifirst, Kerbl, Mikrop, Roeckl, ELT, Casco, Horseware, Kentaur, Pfiff, WinTec, Orling, TRM, Eurostar,...
     Vážení zákazníci, těšíme se na Vaši návštěvu a nabízíme 6% slevu na veškerý sortiment při nákupu a registraci na prodejně a 5% při nákupu po internetu. Zajistíme pro Vás opravy kožených produktů. nabízíme praní, ipregnaci a desinfekci koňských dek a podsedlových deček.


úvodní přivítání

    Po gymnáziu se živil jako úředník, kulisák nebo prodavač losů. Než se Jan Rosák dostal na televizní obrazovky, pracoval ještě v rádiu, v němž uváděl mj. talk show Tandem. V televizi byl oblíbeným jeho tandem s Karlem Čáslavským v pořadu Videostop.
    S manželkou Jiřinou Rosákovou má dceru Zuzanu, která se stala modelkou, a mladší Marii. Rodina Jana Rosáka žije v Mníšku pod Brdy, kde moderátor zrekonstruoval starý pivovar a přestavěl ho na vilu s divadlem a hospodou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00