Jak na věc


izolační dvojskla do oken

Ušetřete až 50 % nákladů a nechte si zateplit okna

    Pro potřebu zabezpečení externích montáží máme cca 10 partnerských firem po celé České republice s těmito firmami úzce spolupracujeme tak, aby byla dodržena kvalita montáží a mohly být ihned aplikovány novinky, nové materiály a postupy.
    Při výběru vhodného zasklení pro nová plastová okna nebo eurookna bývá velmi často zmiňován distanční rámeček, který je vložen mezi jednotlivá skla izolačního dvojskla. Potencionální zákazníci si chtějí okna vybrat co nejlépe a velmi často se ptají jaký distanční rámeček vybrat, variant se totiž nabízí hned několik. (Pokračování textu...)
    Starší dřevěná a plastová (Euro) okna a dveře jsou sice zasklena izolačními dvojskly, ale tato dvojskla mají tepelný únik daleko vyšší (2,5 -3,2 kW/m2 K), než jaký bychom si při dnešních cenách energií přáli. V takovém případě je na místě výměna izolačních skel tzv. přesklení.
    Pro účinnou výměnu vzduchu montujeme specielní regulovatelné větrací klapky, kterými umožníme vyměnit cca 1/2 obsahu vzduchu v užívaných místnostech za hodinu.


Užitné vlastnosti oken by měl určit investor

    Nabízíme Vám efektivní metodu pro zateplení a těsnění do oken BET system. Jedná se o pečlivě propracovanou metodu, kdy se pouze vymění původní okenní sklo za izolační dvojskla. Dvojskla jsou umístěna do původních rámů. Potřebujete-li zateplení oken, obraťte se na specialisty. Stačí zavolat na 800 100 078.
    Jednoduchou výměnou izolačního dvojskla za nové (0,9-1,1 kW/m2 K), kterou lze provádět přímo u vás doma, dojde k odstranění rosení, snížení tepelných ztrát a prodloužení životnosti vašich oken a dveří.
    Snad nejčastější vadou funkce oken je svěšení okenního křídla. To pak při otevírání drhne nebo nejde otevřít vůbec. Dnešní moderní dřevěná nebo plastová okna jsou naštěstí seříditelná a takové drhnutí se dá lehce napravit. (Pokračování textu...)
    Všechny operace se při zateplení oken provádějí bez zásahu do původní konstrukce oken, vyvolaných stavebních úprav a respektují všechna specifika t.j. provedení oken, jejich tvaru a barvy.
    Hliníkový - standardní typ rámečku, používaný ve většině dříve používaného zasklení - tento typ rámečku je již na ústupu - prostupuje jím chlad a vzniká tepelný most, může se vyskytnout rosení kolem rámečku. Výhodou je, že je levný, ale jeho tepelná vodivost není dobrá, pouze 200 W/mK


ZATMELENÍ HRANY IZOLAČNÍHO DVOJSKLA – vyžadujte dvojskla vyrobená plně automatickým tmelením

    Okna, která vyhoví náročným požadavkům na tepelnou izolaci a přitom umožní s jejich instalací snadno namontovat i další funkční prvky, jako jsou… celý článek
    Princip zateplení oken spočívá ve výměně jednoduchého skla vnějšího okenního křídla, prostřednictvím štíhlé, speciální profilové lišty z PVC, za izolační sklo. Tento způsob provedení je ojedinělý v ČR a má dlouhou tradici hlavně v Německu, Francii a Rakousku. Firma toto zateplování provádí 16 let a má s ním bohaté zkušenosti.
    Izolační dvojskla jsou tvořena dvěma tabulemi plochého skla, jejichž vzdálenost je vymezována distančním rámečkem. Distanční rámeček je naplněn vysoušecím prostředkem, který zabraňuje kondenzaci vodních par v prostoru mezi skly. Spojení skla s rámečkem po celém obvodu je provedeno trvale plastickým tmelem (tzv. butylem), který působí jako bariéra proti úniku inertního plynu a proti pronikání vlhkosti do prostoru mezi skly. Vnější okraj je utěsněn trvale pružný tmelem, který zabezpečuje pevnost a odolnost proti mechanickému namáhání.


Popis současného stavu okenního fondu

    Při nedávné návštěvě ve Francii v Lyonu jsem při procházce městem pořídil pár fotek vchodových dveří. Společně s nimi přináším několik celkem zajímavých postřehů. (Pokračování textu...)
    izolační dvojsklo je výrobek ze dvou jednoduchých tabulí skla. Mezi tyto tabule je vložen distanční rámeček, který může být různě široký. V rámečku je uložen vysoušecí prostředek (silikagel), který má za úkol absorbovat případné vodní páry z meziskelního prostoru. Po obvodu izolačního dvojskla a rámečku, je trvale pružný tmel (butyl), který utěsní meziskelní prostor a zabrání případnému pronikání vlhkosti do těchto míst. Kombinací různé síly skla a šířky distančního rámečku, je možno docílit odlišných tepelně i hlukově izolačních vlastností dvojskla. Izolační dvojskla mohou být v úpravě protisluneční, bezpečnostní, hlukově-izolační, samočistící a další. Vždy záleží na konkrétním požadavku zákazníka. Izolační dvojsklo lze použít k přesklení dřevěných oken (kastlových, zdvojených), přesklení plastových oken, přesklení eurooken.


SKLO – vyžadujte takové dvojsklo, které má opravdu Ug=1,1 W/(m2K)

    Zlepšení izolačních schopností se dosahuje rozdělením prostoru mezi skly na dvě komory (sklem), přidáním pokovení do systému a plněním interními plyny (Argon, Krypton).
    Ty tam jsou doby, kdy byla moderní konstrukce plastových oken o generaci dále než okna zdvojená. Eurookno je dnes s plastovým oknem plně srovnatelné. Obě řešení mají svoje výhody i nevýhody. Ale o tom dnes psát nebudeme. Dnes si trochu přiblížíme co to vlastně Eurookno je a z čeho je vyrobeno. (Pokračování textu...)
    Izolační dvojsklo není na trhu s otvorovými výplněmi žádnou novinkou. Dvojsklo se už používá po mnoho let a dnes je takovým běžným standardem používaným u eurooken stavební šířky 68 mm. (Pokračování textu...)
    Ve většině případů lze včasným zásahem předejít kritické situaci a provedením opravy prodloužit životnost těchto zařízení včetně získání stejných technických parametrů, jako u nových oken. Neváhejte proto s dodatečným zateplením starších oken.


Cenová kalkulace zateplení oken

    Investice do nových oken je pro mnohé velice nákladná. Při výběru okenních rámů a křídel bývá vyžadován kvalitní profil, kvalitní těsnění a dobré kování, které umožňuje mikroventilaci. Bohužel výběru vhodného zasklení se již taková pozornost nevěnuje. Přitom právě zasklení představuje až 80 % plochy výplně otvoru. Pokud chceme co nejvíc zhodnotit investici do nových oken, musíme vyžadovat také kvalitní zasklení.
    vynikající tepelná izolace, optimální transparentnost, je možné ji kombinovat s dalšími funkcemi - protihluková izolace, ochrana před poraněním, ornamentálním sklem, samočistícím sklem
    Hloubka zasklívací polodrážky je jedním z faktorů ovlivňují rosení oken. Dříve byla tato hloubka trochu podceňována, než bylo praktickými zkušenostmi a výzkumem zjištěno, že i ona ovlivňuje rosení skel v problematické oblasti styku s okenním rámem. (Pokračování textu...)
    Metoda zateplení a těsnění do oken BET System vychází z potřeby zachování původní konstrukce oken tak, aby se snížily finanční náklady proti provádění jejich komplexní výměny. Tato úspora dle dosavadních výsledků činí průměrně 70% bez nátěrů a repase oken.
    Velké skleněné plochy na domě mohou spouštět řetězec obav. Potencionální skleníkový efekt s důsledkem silné tepelné nepohody uživatelů v létě,… celý článek


Nejlepší celkový design prosklení památkových střech

    Jsme připraveni zateplit Vám okna, ať jste z jakéhokoliv kraje. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na nás, poradíme Vám - volejte zdarma 800 100 078. Využijte a ušetřete až 50% nákladů.Dále upozorňujeme, že po námi dodaných úplných komponentech, můžete si montáž zateplení oken provést sami, při dodávce Vám předvedeme jak se správně provádí montáž. V sekci kalkulace ceny našeho webu si můžete nechat spočítat cenu obou variant
    Při hodnocení současného technického stavu oken v rodinné zástavbě, nájemních bytech nebo ve vícepodlažních budovách institucí nebo firem, musíme konstatovat značnou zanedbanost. Tento stav způsobuje stálé zvyšování tepelných ztrát a jeho postupným zhoršováním nebude možné zjednat nápravu jinak, než nákladnou a komplikovanou výměnou oken.
    Přestože dnes už patří zasklení moderních oken trojsklům a problematika rosení skel téměř odpadá, existuje ještě stále mnoho zákazníků, které rosení oken trápí. Tato problematika se dá řešit několika způsoby a jedním z nich je i výměna skla. Svými izolačními vlastnostmi asi nejlepší sklo které můžete použít, je Heat Mirror. (Pokračování textu...)


Zásady při provádění těchto prací

    bet@betsystemcz.cz?subject=Zpr%C3%A1va%20z%20webov%C3%BDch%20str%C3%A1nek%20betsystem.cz
    Nerezový - dodává se v různých šířkách, vyniká pevností, je lepším izolantem než rámeček hliníkový - méně jím prostupuje chlad -  tepelná vodivost 15 W/mK
    Mezi zákazníky je velice silně rozšířen mýtus, který je pak nadále přiživován nesolidními prodejci plastových oken. Plastová okna podle nich totiž nepotřebují údržbu a budou sloužit po mnoho a mnoho let, což je mírně řečeno zavádějící informace. (Pokračování textu...)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00