Jak na věc


ivona selníková nahá

Velká gratulace! Herec Jan Tříska slaví 80. narozeniny

    Sobotní večer byl pro zpěváka Martina Chodúra (26), vítěze SuperStar 2009, hodně důležitý. Měl před sebou první samostatný pražský koncert a tak do poslední chvíle na podiu Divadla U Hasičů poctivě zkoušel. Jeho malý synek Martínek spokojeně v hledišti dumlal flašku v náručí maminky nebo babičky a poslouchal tátovu hudbu případně okukoval muzikanty skupiny Mach.
    Chodúrovi se daří i profesně. V létě překvapil své příznivce tanečním songem Better We Dance, který nahrál se slovenským DJ Eddiem Senderem. V současnosti finišuje přípravy svého nového autorského alba, které tak bude třetím v jeho diskografii. Vyjít má na podzim.
    „Martínek je na muziku zvyklý. Dovede sedět v klidu a neplakat. Když Martin doma vezme do ruky klarinet nebo kytaru a zkouší, malý k němu po čtyřech přileze a poslouchá. Možná nějaké hudební buňky v něm jsou, uvidíme,“ řekla partnerka Martina Chodúra Ivona Selníková (43).
    „S Ivonkou jsme spolu pět let a děťátko si moc přejeme. Pohlaví miminka neznáme, chceme být překvapeni,“ komentuje svou novou roli Martin. „Jednou se chceme určitě vzít, ale v tomto mimořádně šťastném období našeho života svatbu zatím neřešíme,“ dodává zpěvák. 


VYTÍŽENÍ RODIČE: Martin Chodúr prozradil, jak s partnerkou zvládají péči o dítě! Kdo jim pomáhá?

    Jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace nepoleví ani s koncerty v České i Slovenské republice, od tohoto měsíce bude opět pravidelně uvádět se svou skupinou MACH v ostravském klubu Parník svůj recitál obsahující slavné filmové melodie.
    Další muzikální bráška či sestřička v plánu není. Co se ale ze zákulisí vyneslo, je svatba. Prý až začne malý Martin chodit, velký Martin do toho praští.
    Zpěvák Martin Chodúr (25), vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar z roku 2009, se stane v lednu poprvé otcem. Matkou očekávaného dítěte je Martinova přítelkyně Ivona Selníková (41), ředitelka kosmetické firmy. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00