Jak na věc


hs - pozemní stavitelství

Výroba oken již více jak 25 let

    Sháníte plastové dveře? Nechte si poradit!Sháníte a vybíráte plastové dveře? Požadujete, aby byly ušité přímo na míru vašemu domu či bytu? U nás najdete přesně to, co hledáte – plastové dveře vám vyrobíme v libovolném provedení a stylu. Prohlédněte si několik možností z naší kvalitní a široké nabídky mnoha typů dveří.
    Sklopně odsuvné dveře (PSK) jsou stále více oblíbeným prvkem rodinných domů. Hodí především do malých průchodů jako náhrada standardních balkónových dveří. Pohyblivá křídla se jednoduše vyklopí, poté se pohybují po položené kolejnici a posunou na stranu.
    Zdvižně posuvné dveře (HS portál) se hodí do velkých otvorů a jsou ideální především tehdy, kdy je nutné pohybovat velkými tabulemi skla. Křídla jsou uložena na vlastních oddělených kolejnicích na nízkém rámu (prahu) a při otevírání se jedno křídlo lehce nadzvedne a posune do strany.
    Sklopně odsuvné dveře ušetří prostor proti tradičně otevíraným dveřím, mají stejné tepelně izolační vlastnosti i vzhled jako okna a v neposlední řadě příznivou cenu. Tento systém má oproti HS portálu jednu estetickou „nevýhodu“. Ve spodní části je klasický vysoký rám, který je nutné překročit.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
7918
cache: 0024:00:00