Jak na věc


hostel cortina

AZ Hostel Praha - levné ubytování v centru Prahy

    Všechny naše pokoje a apartmány jsou pro Vaše ubytování v Praze zařízeny tak, abyste se zde cítili maximálně pohodlně a příjemně. Hlavní prioritou ubytování Alfa je Vaše maximální pohodlí a spokojenost. Pro své ubytování v Praze máte proto možnost využít celou řadu dalších služeb, které jsou Vám k dispozici:
    Vyzkoušejte levné ubytování v našem hostelu ! Přímo v pasáži AZ hostelu naleznete skvělé restaurace a obchody, pro Váš odpočinek, zábavu a pobavení s přáteli.
    Ke všem dopravním prostředkům můžete počítat vzdálenost na kroky, včetně metra trasy A, B i C. Přímo na Václavském náměstí, které se nachází od Vašeho pokoje několik kroků kromě kulturních a zábavních akcí můžete také navštívitpravý staročeský trh. Na tomto náměstí je pro vás pozoruhodné shlédnout i sochu patrona české země Sv. Václava. O další služby, o které budete mít zájem, můžete kdykoliv požádat našeho zaměstnance
    Vyberte si pro Vaše ubytování Praha některý z našich nabízených pokojů, které Vás jistě zaujmou svým pohodlím a cenou. Hostel Alfa nabízí kvalitní a přitom levné ubytování v Praze nejen pro jednotlivce, ale též pro páry či rodiny s dětmi.
    Welcome! If you are looking for affordable and good quality accommodation, AZ Hostel in Prague 1 is the right choice for you, your family and for your friends.


AZ Hostel Praha nabízí ubytování

    Ubytování v našem hostelu je vhodné jak pro dlouhodobé tak i krátkodobé ubytování osob a skupin osob. Pokud Vás naše nabídka levného ubytování v Praze 1 zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat. Pro uspěšné ubytování větších skupin Vám doporučujeme rezervovat ubytování s několika měsíčním předstihem.
    AZ Hostel v Praze 1 splňuje všechny předpoklady kvalitního a cenově velmi přijatelného ubytování. Díky Pražskému AZ hostelu již nemusíte hledat kompromis mezi polohou, cenou, kvalitou a kapacitou ubytování. AZ Hostel je umístěn přímo v centru Prahy 1 pouhé 2 minuty pěší chůze od Václavského náměstí. Nabízíme moderní a levné ubytování v Praze na vysoké úrovni.
    Nabízíme skupinové ubytování osob v Praze 1 - jste firma a potřebujete zajistit levné ubytování v Praze pro Vaše zaměstnance, nebo jste škola, cestovní kancelář a organizujete výlet do Prahy - nabízíme Vám skupinové slevy na ubytování ! Neváhejte nás kontaktovat !! Základní ceník ubytování hostelu Vás příjemně překvapí.


Hostel Alfa Levné ubytování v Praze

    Naše nabídka ubytování v centru Prahy není vágní, ale naprosto jasná a svým způsobem unikátní. V prvé řadě je ubytování přímo v srdci Prahy neobvyklé svou nízkou cenou, která začíná již na neuvěřitelných 10 euro! Proto mějte na paměti, že vydáte-li se hledat ubytování v Praze, ublížíte sami sobě, přehlédnete-li nabídku AZ hostelu v Jindřišské ulici č.5 v Praze. Přímo v budově, kde je hostel umístěn, se nalézá mnoho služeb, které Vás budou stát jen několik kroků. V areálu je luxusní kavárna, čistírna, směnárna, krajová restaurace, thajské masáže, kulečníková herna, kadeřnický a kosmetický salón, obchodní dům VAN GRAAF a česká pivnice! V případě, že budete procházet naší recepcí a nestihnete již navštívit některé gastro zařízení, obdržíte vše nejnutnější tam, ale kupříkladu káva nebo čaj Vám budou poskytnuty zdarma!
    Velkou předností našeho Hostelu je výborné dopravní spojení a umístění hostelu v centru Prahy 1. AZ Hostel se nachází v Jindřišské ulici v Praze 1, proti budově Hlavní pošty, pouhých 50 metrů od Václavského náměstí.
    V blízkosti hostelu v Praze 1 je umístěna historická budova Národního muzea, na obrázku společně s Václavským náměstím. V jindřišské ulici se nachází desetipatrová Jindřišská věž, která byla postavena v roce 1472 až 76. Zvonice dosahuje výšky 65,7m a je tak nejvyšší zvonicí v Praze. V přízemí a v 1 patře je recepce s prodejem suvenýrů. Ve zvonice naleznete muzeum Pražských věží, restauraci ve dvou patrech a jedinečnou zvonkohru v Evropě s 10-ti zvony, která každý den uvnitř zvonice hraje jednu ze 1100 melodií. V posledním patře můžete navštívit vyhlídku na Pražské panorama.


Poptávka a rezervace ubytování v AZ Hostelu

    Vyberte si pro Vaše ubytování Praha některý z námi nabízených pokojů, které Vás jistě zaujmou svým pohodlím a cenou. Hostel Alfa nabízí kvalitní a přitom levné ubytování v Praze nejen pro jednotlivce, ale též pro páry či rodiny s dětmi.
    Naším každodením cílem je poskytovat kvalitní ubytování a vytvářet příjemné a přátelské prostředí. Vždy bylo naším cílem, aby se u nás ubytovaní hosté cítili bezpečně. Samozřejmostí je také využívání sejfu pro ubytované na recepci zdarma. Pasáž, v níž se hostel nachází, poskytuje v nočních hodinách svou vlastní ostrahu, která dbá v okolí hostelu na dodržování nočního klidu. Nabízíme kompletní služby hostelového ubytování s nepřebernými možnostmi kulturního vyžití v těsné blízkosti našeho hostelu.
    Metro trasa B, stanice Hloubětín (3 minuty pěšky) Autobus č 110, stanice Kbelská Tramvaj č. 8, 16 a 25, stanice Kbelská Noční tramvaj č. 52 a 54, stanice Kbelská
    Do AZ hostelu můžete přijít bud' z Jindřišské ulice, nebo přímo z Václavského náměstí - tento vchod vede do Hostelu přes obchodní dům Van Graaf. Další možnost jak se dostanete do našeho Hostelu je z ulice V Cípu.


Levné ubytování pro skupiny Praha

    Poskytujeme ubytovaní v jedno až třílůžkových pokojích hostelového typu, které disponují vlastní TV a lednicí. Sociální zařízení (WC,koupelna) a kuchyň jsou k dispozici vždy pro dva pokoje.
    Elektronická evidence tržeb je v našem ubytovacím zařízení prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb jsme povinni vystavit našim klientům účtenku a zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    AZ Hostel je umístěn v pasáži, je situován do vnitrobloku, nebude Vás tedy rušit hluk z ulice a zároveň budete moci využívat všech výhod jež plynou z polohy v centru města.
    Neváhejte !! a rezervujte si u nás včas termín Vašeho ubytování v našem hostelu v Praze 1. Pro rezervaci ubytování můžete využít náš jednoduchý a rychlý on-line poptávkový formulář. Pokud chcete vědět ihned, zda se u nás můžete ubytovat ve Vámi zvoleném termínu, kontaktujte náší Non-stop recepci telefonicky.
    Vážíme si našich pravidelných a dlouhodobých zákazníků !! Rezervujete si ubytování v našem Hostelu Praha na týden nebo déle !! získáte od nás slevu 10%.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00