Jak na věc


holíte se na gynekologii

Šedé vlasy sbohem! Zde je účinný odstraňovač šedin, který si vyrobíte...

    Přitom holení intimních partií má u pánů mnohem více pozitiv než u žen, píše web pro muže Well Groomed Fellow. Prvním důvodem, proč si ochlupení upravovat, je estetika. Málokterou ženu totiž vzruší, když jejímu partnerovi lezou ze spodního prádla dlouhé kudrnaté chlupy.
    Ženy si již dlouhou dobu odstraňují chloupky z intimních partií. Podle studie to dělá většina žen z hygienických i estetických důvodů. Holení se tak stalo docela běžnou věcí, nad kterou se nikdo nepozastavuje. Nicméně asi nemáte ponětí o vedlejších účincích, které toto holení s sebou nese.
    no - to je jako ten vtip od Šípa: proč jsou někteří chlapi plešatí? protože hezký xichty potřebují dostatek místa... jinak - taky se holím, kromě vlasů všecko
    Zatímco u většiny žen se stalo holení intimní partií součástí pravidelné hygieny, u mužů stále ještě vzbuzuje rozpaky. Mnozí totiž oholeného muže považují za zženštilého. Klady přitom u mužů převažují před zápory.
    Já se holím tak jak asi většina žen, nebo spíš kombinuji holení, depilační krém a epilaci, což je otrava a už asi půl roku se rozhoduju jakým způsobem to sjednotit


Vyzkoušejte odborníky doporučenou léčbu na akné

    no určitě, chlupatá bych už dneska nevylezla, a to jich nemám moc, ale prostě v podpaží, nohy a samozřejmě kolem kalhotek to musí být - to se holím dámským el. strojkem a konečně nemám pupínky tak jak od žiletky, je to super. a hlavně nasucho.
    Když by se oholil celej chlap všude ,tak by se asi za dva dny uškrábal a chtěla bych ho vidět jak se holí ob den. Jinak já se holím, beru to jako samozřejmost Jaké máte zkušenosti s depilačnímy voskovymi páskami, zarazilo mě ,že je na nich napsáno, že nejlépe to funguje, když máte chlupy dlouhé půl cm. To mám být do té doby jako opice jen aby to fungovalo?
    Já osobně se trendy vůbec neřídím,ale holím se proto že mám lepší pocit vadí mi když mě čouhají chlupy ze slipů a podpáždí se přes chlupy špatně nanáší antiperspirant.
    Ahoj, možná by bylo zajímavé dát do placu otázku Neholím se. Vy také? A proč? Dnes mi přijde, že se holíme všechny a pánové nás konečně začínají také následovat. Pracuji ve firmě, kde je většina mužů a musím říci, že v létě jsem byla překvapena, kolik kuků od nás ( vzhledem k našemu oboru můžeme chodit do práce ve volnějším oblečení a tudíž při zdvižené ruce je vidět pod tričko) si holí podpaží.


Kočka mladší měl v sobě při nehodě alkohol i drogy, ...

    Oholené partie mohou okořenit i váš sexuální život. Velká spousta žen se totiž vyhýbá orálnímu sexu právě proto, že jim vadí dlouhé chlupy, které ulpívají na jazyku a šimrají do tváře. A pokud vás ani tohle nepřesvědčilo, pak vězte, že s oholenými partiemi bude váš penis vypadat delší. Oholená pokožka je navíc citlivější a stimulace při sexu tak mnohem intenzivnější.
    Byla vydána (YouTube) verze 2018.3 multiplatformního herního enginu Unity (Wikipedie). Přehled novinek i s videoukázkami v příspěvku na blogu a v poznámkách k vydání.
    Byla vydána nová stabilní verze 2.2 (2.2.1388.34) webového prohlížeče Vivaldi (Wikipedie). Z novinek vývojáři zdůrazňují například vylepšení správy listů - vybrané listy lze uložit jako relaci, možnost zobrazení klávesových zkratek určených webovou stránkou nebo možnost přehrávání videí v režimu obrazu v obraze. Nejnovější Vivaldi je postaveno na Chromiu 71.0.3578.85.
    Po 4 měsících vývoje od vydání verze 3.0.0 byla vydána nová verze 3.1.0 otevřeného emulátoru procesorů a virtualizačního nástroje QEMU (Wikipedie). Přispělo 189 vývojářů. Provedeno bylo více než 1 900 commitů. Přehled úprav a nových vlastností v seznamu změn.


S tímto super rychlým trikem vám narostou vlasy za týden

    Figuruje tady také zdravotní riziko. Pánové totiž často zapomínají, že ani jim se nevyhýbají zákeřné choroby. Díky hladké pokožce ale můžete snadněji provést samovyšetření varlat, lépe si všimnete také kožních změn. Kontrolovat varlata byste měli přibližně jednou za měsíc, proč tedy nespojit tyto dvě činnosti dohromady? Může vám to zachránit život.
    Jean-Baptiste Kempf, prezident neziskové organizace VideoLAN stojící za svobodným multiplatformním multimediálním přehrávačem a frameworkem VLC, oznámil v příspěvku na svém blogu vydání první oficiální verze 0.1.0 v říjnu představeného dekodéru svobodného videoformátu AV1 (AOMedia Video 1) s názvem dav1d (Dav1d is an AV1 Decoder). Jedná se o alternativu k referenčnímu dekodéru libaom. Kódový název dav1da verze 0.1.0 je Gazelle.
    jasně že ano, musím říci, že když vidím na starých fotkách chlupy pod paží, musím se opravdu smát, na nohy a podpaží používám depilátor a na intimnější místa krém.Myslím, že ta otázka už dávno nepatří jenom ženám.


Překonejte podzim s léčivými bylinkovými čaji

    Možná měla být otázka položená spíš jinak: Holíte se, protože je to módní trend a být neoholen = out a vyřazení ze společnosti, nebo se holíte, protože pak máte lepší pocit ??Můj případ je ten první. Nesnáším, když chloupky začínají zase růst a já si připadám jako škrabka na brambory, ať už v podpaží, na nohou či mezi nohama. Proto holení nemám ráda, ale donutily mě současné trendy.
    Byla vydána nová verze 1.30 editoru zdrojových kódů Visual Studio Code (Wikipedie). Přehled novinek i s náhledy a animovanými gify v poznámkách k vydání.
    Ženy si již dlouhou dobu odstraňují chloupky z intimních partií. Podle studie to dělá většina žen z hygienických i estetických důvodů. Holení se tak stalo docela běžnou věcí, nad kterou se nikdo nepozastavuje. Nicméně asi nemáte ponětí o vedlejších účincích, které toto holení s sebou nese.
    Holím si nohy, podpaždí a okolo kalhotek. Poslední tři roky mám přítele, který má rád bobra tažke se zastřihávám ale neholím na intimních místech. Dřív jsem měla čárku .o)
    Byla vydána verze 18.12.0 KDE Aplikací (KDE Applications). Přehled novinek v kompletním seznamu změn a na stránce s dalšími informacemi. Správce souborů Dolphin umí nově například zobrazovat náhledy dokumentů vytvořených v LibreOffice a aplikací ve formátu AppImage. Konsole plně podporuje obrázkové znaky emoji. V Okularu lze k pdf souborům přidávat poznámky.


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYVÍCE OD AUTORA

    Kvůli rychlejšímu vývojovému cyklu byla přemístěna Cinelerra-gg. Cinelerra-gg je fork Cinelerry-hv. Některé rozdíly forků popisuje sám hlavní vývojář William Morrow (aka GoodGuy). Není zde popsán i fork Lumiera, zřejmě kvůli zatím nepoužitelnému stavu.
    Ted jsem se uprimne zasmala. Pripomnela jsi mi totiz svou otazkou jdenoho pana na plovarne, ktery byl chlupaty od palcu az po usi, vcetne zad a nahore mel plesatou hlavu ))
    Tak já se holím a ne jen v obličeji, ale i v podpaží a zastříhávám a zaholuji si chloupky kolem přirození - nelíbí se mně, pokud mně lezou ven ze slipů, opravdu to není hezký, chlupaté nohy nemám, tak proč by něměly lézt chloupky ven.


Domácí elektrolytový nápoj vhodný v době nemoci nebo při sportu

    Já se taky holím. Ikdyž teď jsem rok s nikým nechodila, tak jsem to v intim. partiích flákala (přes léto jsem přirozeně pravidelně holila - nesnáším, když vylézají z plavek chlupy). Ale teď už se zase holím, obden, žiletkou na sucho. Nohy si holím Braunem - i s kořínky, pak mám skoro na měsíc zase pokoj. Kdysi když se to ještě na starém Babinetu probíralo, tak některé holky psaly, že si i v intimních partiích rvou chlupy i s kořínky. To je docela síla ... Abych se přiznala, tak jsem to taky zkusila - bolest ... tak šílený to nebylo, ale radši obden žiletkou U chlapa přirozeně očekávám, že bude taky vyholený ... v podpaží Chtěla jsem vás poprosit o radu, už mám doma X let holicí strojek Braun. Lze tam nastavit sílu vytrhávaných chlupů: + a - Jenže návod jsem pochopitelně hned někde ztratila a teď nevím, jestli jsou ty silnější chlupy označeny + nebo - .
    Pro holení hovoří také hygiena - partie se lépe myjí, tolik se nepotí a nezapáchají, nemusíte přitom odstraňovat chloupky radikálně i s kořínky, bohatě postačí zastřižení nůžkami.
    Ahoj, ja jsem zenska a holim se skoro vsude, je to docela fuska, hlavne v lete.Holim se holicim strojkem, v lete si holim nohy ziletkou, jsou pak hladsi. Chci se zeptat, jake je to s tim depilatorem... boli to hodne nebo ne a jak dlouho to vydrzi?
    Otázka zní tak, jak zní. Zajímá mě to jen statisticky, kolik lidí.Důvody, proč to kdo dělá nebo ne a cjaký má názor na opačnou skupinu, mě nezajímají - to je každého věc.Proto zní otázka takto
    Letos bylo v komunitě Mageia hodně změn. Po volbě nových vedoucích přišla velká aktualizace a krátce na to udržovací verze 6.1. 7.12., dle plánu, vyšla Mageia s číslem 7 v její první beta verzi. Chyby můžete hlásit v bugzille. Chyby v českých překladech pak na fóru české komunity.


Obyčejná zelenina s neobyčejnými účinky

    Deset dnů po představení beta verze byla vydána stabilní verze Steam Linku pro Raspberry Pi umožňující streamovat hry ve službě Steam z počítače na televizní obrazovku.
    Můj přítel je krom zad chlupatej všude - asi by vypadalo divně, kdyby si oholil třeba jen podpaží. Jednou se musel kvůli lék. vyšetření oholit v intimních partiích a smála jsem se mu asi tejden . Ale je to čistotnej mužskej, takže mi to nevadí.
    Depilátor Braun a předtím jsem se holila žiletkou, ale tu jsem nedávno vyměnila za dámský holicí strojek Braun Silk a Soft který lze použít na všechno a k žiletce bych se už nevrátila ani za nic! Takže Braun depilátor + Braun dámský holicí strojek - má i hlavici na zastřihování chloupků.
    Výzkumníci z “American Diary of Obstetrics and Gynecology” se zabývali tím, zda ženy vědí, čím jsou ohroženy, pokud se budou holit v intimních partiích. 87% žen se zbavuje svého ochlupení v salonech, přičemž genitální oblast je velmi citlivá a náchylná k pořezání a zranění. Zóna pod pasem je plná potních žláz, které jsou dokonalým prostředím pro rozvoj bakterií. Navíc, pokud se stane, že vás kosmetička pořeže, hrozí vám nebezpečná infekce.


Měli by si muži holit intimní partie?

    Ahoj,já se holím taky a všude.Žiletkou.Loni jsem pod stromek dostala depilátor,byla jsem moc ráda,protože jsem si ho moc přála.Jaké však bylo mé zklamání,když mi po depilaci začaly chloupky zarůstat pod kůži.Strašně mě to svědilo a pak mi tam vyskákali pupínky.Depilace mě moc nebolela.Tak jsem se vrátila ke klasice-žiletce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00