Jak na věc


hanýžka a martínek

Zvací dopis od Indyho...

    Pozor změna! Na 3. turnus odjíždíme z parkoviště před prodejnou IKEA Zličín (oproti minulým letům tedy na druhé straně dálnice).
     Strach - nejhrůznější slovíčko, které nás straší ve dne i v noci. Vyslovení tohoto slova v nás vzbuzuje pocit bolesti, smutku či napětí. Je to protivník, s nímž bojujeme a neustále budeme bojovat. Ale pořád se sama sebe ptám: Lze zvítězit nad strachem? V nejhlubší fantazii si odpovídám - ano. A proč taky ne? Vždyť je...
    Protože nám s třízením fotek pomáhali domácí skřítci, máme už hotovo a fotky najdete v galerii, případně i s videi a v plné kvalitě zde, kde je také možné stáhnout vše najednou.
    Baron Prášil 2016! 4,5 hodinový filmový hit letošního léta je konečně tady, spolu s loňskou 3,5 hodinovou fantasy peckou Zaklínač 2015. Oba filmy je možné koupit za 200,- kus, v ceně je flashdisk, který budeme zájemcům posílat poštou, nebo z tlapky do tlapky po domluvě. Závazné objednávky na: marikkaja-at-seznam.cz nebo tel: 777692899.


Přihláška - II. turnus 2018 (PDF, 528kB)

     Strach - nejhrůznější slovíčko, které nás straší ve dne i v noci. Vyslovení tohoto slova v nás vzbuzuje pocit bolesti, smutku či napětí. Je to protivník, s nímž bojujeme a neustále budeme bojovat. Ale pořád se sama sebe ptám: Lze zvítězit nad strachem? V nejhlubší fantazii si odpovídám - ano. A proč taky ne? Vždyť je...
    I. turnus: 15. 2.-22. 2. 2014 (pro Prahu 1-5), II. turnus: 22. 2.-1. 3. 2014 (pro Prahu 6-10). Cena 5.550,- sourozenecká sleva 5.300,- (bohužel oproti loňsku podražili v areálu Kraličák vleky). Podrobné informace zde.
    Mažte lyže a snowboardy! O jarních pražských prázdninách vyrážíme opět do Jeseníků na Kralickou chatu.
    I. turnus již strávil hodiny a hodiny a hodiny v temné komoře a ve výparech digitální chemie vyvolal množství skvělých fotografí. Najdete je tady.
    Hohóóó! Labuťáci, dům hrůzy s kostlivečkama, střelnice a autodromy! Bezva prima světský kolotočáři. Přátelé Hanýžky, hurá na Matějskou pouť! Kdo chytí starýho Kočku za nohu, tomu platíme jízdu na Horské dráze! Vzhledem k tomu, že jaro ještě nezačalo a starej Kočka by byl stejně zalezlej, přesunujeme termín. Sraz jako vždy na plácku před Juldou Fuldou tedy Výstavištěm v neděli ve 14 hod.


Víkendová akce se podařila

    Lyžařský výcvik je za námi. Nachytali jsme spoustu zimy na léto! Pronásledováni podivnými obyvateli a němčourskými zombíky, jsme objevili tajemství ztracené expedice a Jesenického Sněhury. To je co!
    Fantasy dobrodružství zaklínače Geralta, mocných čarodějek a jeho věrných přátel ztracených ve dvou světech. Fotky zde.
    Přátelé táborových ohňů, bobříci a milovníci jinovatkových rán. Podzimní brigáda na Hanýžce bude 7. - 9. listopadu.
    Spadané listí a se již nemůže dočkat až ho počechráte hráběmi. Odměnou vám budou šlechtěná hanýžská jablíčka a starý známý dobrý pocit z vykonané práce. Těšíme se na vás.
    Tábor Hanýžka tak jak ho neznáte milé děti. Houby pod sněhem, ledový táborák, stromové víly a vánoční stromeček.
    Dětský tábor Hanýžka je provozován Hanýžka z.s. se sídlem v Praze. Nachází se v malebném kraji Chodska, nedaleko měst Klenčí pod Čerchovem a Domažlice.
    Konečně je to tady! Lyžařský výcvik v roce 2013 se uskuteční tentokrát v Jeseníkách a to opět ve dvou turnusech: 10. - 16. února a 16. - 23. února 2013. Veškeré info zde.


II. turnus 21. července – 11. srpna 2018

    Hola hola trpajzlové! Bizarní skautonoši! Mravenčí makáči! Brigádnická havěti! Masírujte svaly, žlázy a šlašky. Jarní brigády volají, práce! Práce a zase práce! Sladkou odměnou vám bude jako obvykle jarní vánek, poetické rozmluvy pod lípou, roztomilé myšinky v baťohu a škvoři...
    Letní tábor funguje od roku 1988. Od roku 1997 je provozován Karlem Maříkem. V roce 2005 vzniklo Občanské sdružení Hanýžka, které se následně změnilo v Hanýžka z.s.
    Skvělé zprávy pro ty z Vás, kteří už od září chodí tajně do sklepů a garáží kontrolovat svou zimní výbavu...HORY BUDOU!!!
    Poslední zářijový víkend jsme vyrazili na výlet do našich oblíbených končin. Počasí se vydařilo a hrstka odvážných táborníků se směle vydala do tajuplných hvozdů Českého lesa. Podzimní Klenčí je krásné a jeho okolí skrývá množství tajemství za kterými jsme se neohroženě vydali. Nahlédněte do galerie o co jste přišli. Doufáme, že příští výlet si nenecháte ujít!
    2 x trailer k 3,5 hodinovému táborovému videu HOBIT 2013 z I. turnusu. Legendární fantasy delikatesa bude k dostání na konci ledna . DVD objednávejte co nejdřív na: marikkaja(zavináč)seznam.cz. DVD budeme doručkovat poštou na dobírku, nebo z hobití chlupaté ručky do ručky.


III. turnus 11. srpna – 25. srpna 2018

    Mráz je prý nejlepší děda! Na Matějskou s dědou Mrázem ale nechceme, opět tedy změna! Na pouť až v neděli 14. dubna!!!
    Trailer k 3 hodinovému táborovému videu Khanovo proroctví 2012. Fantasy lahůdka pro filmové gurmány. DVD objednávejte co nejdřív na: marikkaja(zavináč)seznam.cz. DVD budu také rozdávat na horách.
    Vylezli jsme konečně ze zimních ulit. Dubnová brigáda na Hanýžce bude 25. -27.4. Připravte si svaly a domluvte svým dlaním ať se připraví na mozoly!
    Jaro probudilo mravenečky ze všech turnusů i ostatní havěť! Těšte se milé děti, Hanýžka se probudila ze zimního spánku.
    Skvělé zprávy pro obdivovatele bílého studeného nadělení a milovníky bílých stop!...HORY BUDOU!!!
    Snad každý bohulibý projekt, který nemá za úkol kumulaci zisku se neobejde bez přízně některých osvícených a velkorysých osob. Nové webové stránky navrhl Pavel Svoboda a naprogramoval je Radek Zigler s použitím krásného písma Orgovan (česky šeřík) z písmolijny Tomáše Brousila. Programování webu velkoryse financoval táborový nezmar David Hroch Šťastný.


Sněhový videonářez letošních hor!

    Listopadový písně od léta už slýchám... Táborníci, podzimní brigáda v Klenčí bude 11. - 13.11. Spadané listí se už nemůže dočkat až ho zahřejí vaše skautské tlapky.
    Informace o odjezdu na první turnus najdete ZDE a zároveň bychom Vás poprosili o podepsání souhlasu o zpracování osobních údajů, který naleznete ZDE - tento dokument, je nutné podepsat a odevzdat při nástupu dítěte na tábor. Dokument je potřebný pro všechny turnusy !!!!
    Ohohóó! Náš retro ocelový oř Škoda ŠL - 11 (EŠELKA) již funí! Po celkové generálce v novém červeném kabátě lační vyrazit a polykat kilometry, především na Hanýžku!
    Je máj, práce čas. Lopaty a hrábě zvou, slyším pily hlas! Hynku, Viléme, Jaruno, Kotyči, Peťíno, Lindo! Je práce čas!
    Milí táborníci, představujeme Vám nový web Hanýžky. Pro staromilce a oldschoolové fanoušky jsou staré stránky stále k dispozici na adrese old.hanyzka.cz. Tímto chceme poděkovat Ivanovi Rollerovi, který starý web po celá léta pilně spravoval.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
200
15050
cache: 0024:00:00