Jak na věc


hair stylist praha nejlepsi

Akční nabídka pro období 7/8 2018 zdePro kompletní přehled sortimentu klikněte zdeCelý sortiment lze vyzkoušet na všech prodejnách HAIR SERVIS - exkluzivně v ČR

    Cover Hair Volume zakryje řídké vlasy a dodá jim objem. staticky nabitá rostlinná vlákna jemně přilnou k vlasům a dodají jim objem. Holá místa jsou zakryta. Cover Hair zůstává ve vlasech i při různých povětrnostních podmínkách i během cvičení. Pot nebo lehké mrholení nejsou žádným problémem. Vaše vlasy budou vypadat vždy nadýchaně a perfektně.
    Společnost HAIR SERVIS, spol. s r.o. hledá pro své pobočky ženy a muže, kteří chtějí změnu účesu a nechtějí za to platit.
    Liberecký kraj, ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kladno a okolí: kancelar@zopas.cz nebo telefon 775 890 905 - Lenka (8.00 - 15.00)
    Cover hair pro Vás přichystal novinku Cover Hair Color. Tento pudr je vyroben pro odrosty barvených vlasů či zakrytí prvních bílých vlasů. Je možné použít pro odrosty bílých, tmavých i světlých vlasů. Po nanesení na umyté a vysušené vlasy vydrží až do příštího umytí vlasů. Cover Hair color je rychlý jako blesk. To vše je možné díky speciálnímu mikrovláknu, které kryje a barví během pár sekund. Saticky nabitá mikrovlákna obalí vlas a zajistí mu více barvy. Cover Hair color je po fixaci lakem na vlasy odolný vůči povětrnostním vlivům i potu. Barva zůstane perfektní.


Cover Hair Volume -  zakryje řídké vlasy během pár sekund

    DEPOT® nabízí ucelenou řadu pánských produktů, které se setkávají s poptávkou na měnícím se pánském trhu a pokrývají jejich potřeby. Specifické, vysoce kvalitní produkty se silnou identitou, byly vytvořeny pro náročné profesionály pánského trhu.
    Otravné dotónovávání a nákladné dobarvování stojí čas a nervy. S Cover Hair Color Spray to jde snadno, rychle a šetrně. Okamžitě zasychá a vydrží až do dalšího umytí. Nechtěné odrosty jsou zakryty a den může začít. Perfektně drží přivětru, mrholení i sportu. Barva bude vypadat vždy perfektně. 
    V Davines věří, že je to možné. Vytvářením krásy  chtějí povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, o životní prostředí a o svět, ve kterém žijí. Ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.
    Rychlá aplikace, patentovaný systém společně s 6 měsíční zárukou jsou hlavní důvody toho, proč je Balmain celosvětově uznávanou jedničkou v prodlužování vlasů. Použitím pramínků Balmain dáte vlasům objem, délku, melír či změníte strukturu. Máte v rukou prostředky ke splnění přání jakékoli zákaznice.


Vítejte na stránkách HAIR SERVIS

    Distributor (První velkoobchodní kadeřnický řetězec s) profesionální vlasové kosmetiky určené pro kadeřnické salony přijme pro posílení obchodního týmu OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro pobočku : Praha
     Profesionální vlasová kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.
    Péče o stávající zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků Prezentace a přímý prodej profesionální vlasové kosmetiky Organizace odborných školení a seminářů Obchodní rozvoj ve svěřeném regionu: Praha + středočeský kraj


                                                                                                                                                                                                                                                                

    Nejedná se o krycí barvu na vlasy, ani o nepřirozeně vypadající barevný sprej. Cover Hair je vyroben z organického keratinu, který je přítomný také v našich vlasech. Cover Hair pokryje a zhustí Vaši současnou vlsovou pokrývku hlavy, čímž rychle vytvoří přirozenou a hustou vlasovou pokrývku. Velice snadno se nanaší. V průběhu několika sekund se propojí keratinové mikrovlákno s Vašimi vlasy a ty poté budou působit hustější a zdravější. Vlasový porost nabyde hustotu a objem. Mikrovlákna jsou nabita statickou elektřinou a tak garantují bezpečné uchycení ve vlasech. Cover Hair je po zafixování běžným sprejovým tužidlem voděodolný. Nesteče, nerozmaže se a nebarví. Je smývatelný běžným vlasovým šamponem. 
    Společnost HAIR SERVIS se nově stala exkluzivním distributorem značky elektronických strojků Ermila a luxusního kadeřnického nábytku značky Gamma&Bross.
    Komunikační a prodejní dovednosti, pozitivní přístup Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost Praxe v oblasti přímého prodeje kosmetiky výhodou SŠ vzdělání, řidičský průkaz skupiny B Uživatelskou znalost PC
    DEPOT®: současný a moderní, ale zároveň jednoduchý přístup k pánské péči. Na trhu s pánskými produkty dochází ke změnám, kde se mnoho mužů vrací ke „starému barberu,“ - k získání speciálního oholení; ostatní se obrací k vlasovým stylistům, k získání ostřejších vzhledů a střihů, nebo zde nacházejí kompletní servis, který potřebují. V nových barber salonech je směs minulosti a přítomnosti: z této myšlenky vznikl DEPOT®


Cover Hair Color - Rychle jako blesk přebarví odrosty a zakryje šediny

    Pařížská společnost Balmain Hair působí v oblasti vlasového průmyslu již od roku 1975. Vlastní celosvětovou licenci na výrobu Balmain vlasů a organizuje po celém světě program na prodlužování vlasů. Balmain výrobky jsou inovativní a uspokojí širokou škálu zákazníků.
    Od samého začátku se Davines soustředí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky zpracovány. Kvalita v Davines znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty pečlivě a s respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přísnosti tak, aby zaručili bezpečnost svým zákazníkům. To přináší lepší kvalitu života pro zaměstnance, partnery a spotřebitele.
    V Davines dělají  to, v co věří, než aby se nechali unášet hlavním proudem. Řídí se vlastní intuicí, která jim ukazuje cestu. To jim dává volnost rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi. Jejich práce je promyšlená rovnováha mezi hmotou a stylem, přírodou a vědou, lidmi a duší. 


Pro více informací klikněte zde

    Společnost HAIR SERVIS je první velkoobchodní kadeřnický řetězec, který působí na českém trhu od roku 2003. Nabízí veškerý servis pro začínající i profesionální kadeřníky, od nabídky kvalitní vlasové kosmetiky, přes školení a vzdělávání až po otevření nebo renovaci kadeřnických salonů.
    DEPOT® oslavuje tradici pánské péče s pokročilým a kompletním konceptem, jež je tvořen sofistikovanými a cílenými produkty. Řada je moderní, ale zůstává u kořenů tradičního složení: pravá, vylepšená klasika pro muže dnešní doby.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00