Jak na věc


grand theft auto online

5 dobrých důvodů pro saunování v létě

    Vážíme si toho, že jste se rozhodli využít našich služeb. Abychom Vám mohli doručit výpisy/tipy na vhodné protějšky, potřebujeme Vás vyzpovídat. Vyplňte prosím níže zobrazený dotazník poctivě a pravdivě. V opačném případě nemůžete čekat, že vám pomůžeme najít toho pravého.
    Jedinečná, exkluzivní, originální, luxusní... a možná ještě více pojmenování vás napadne už jen při pohledu na naši realizaci hotelové sauny a infrasauny v Hotelu Francis Palace. Zajímá vás, jak tato náročná zakázka dopadla?
    “Grand lahůdky již více než rok zajišťují provoz naší kantýny a výdej obědů včetně dodání. Vše bez výhrad ke spokojenosti našich zaměstnanců a ostatních zákazníků.”
    V případě, že si chcete rovnou vybírat z partnerů, kteří by se k vám nejlépe hodili, Vám zašleme dle přání 20 až 100 kontaktů na protějšky podle požadavků z Vašeho blízkého okolí. Všechny výpisy Vám doručíme včetně barevných fotografií v diskrétní obálce přímo do Vaší poštovní schránky.
    Luxus sauny Grand vás bude dostávat postupně – anatomicky tvarovanou lavicí z cedrového dřeva, snadnou a pohodlnou regulací topidla, barevným LED osvětlením nebo třeba drobnostmi typu přesýpacích hodin a vědra na vodu. Zážitek ze saunování můžete ještě umocnit některým prvkem z bohaté příplatkové výbavy.


Nejdříve Vaše nacionále a kontaktní údaje

    Pro objednání výpisů začněte rovněž vyplněním níže uvedeného dotazníku. Pokud jste již u nás registrován/a, dojde tím k aktualizaci údajů v databázi. Nebo nám zavolejte do kanceláře na telefonní číslo 602 551 111.
    Na světě jsou dva druhy lidí. Jedny pravidelně začátkem každé zimy trápí rýma a kašel a pak zde jsou ti, kteří se pravidelně saunují a podobné projevy nachlazení v podstatě neznají. Sauna se tedy, hlavně v zimním období, může stát blahodárným centrem, které vám pomůže posílit váš organismus a tělo v boji proti nemocem.
    Komfortní sauna Grand se rychle stane platnou součástí domácnosti i luxusního hotelu, wellness centra, bazénu a sportovního areálu. Aby vám i vašim hostům sauna co nejlépe sloužila, je nezbytné ji logicky a přirozeně propojit s dalšími prvky wellness. Tím se zabývá naše partnerská firma Eurobalneo, která saunu, bazén, solárium i fitness spojí jeden v harmonický celek. Saunová kamna, náhradní díly a další příslušenství pro sauny najdete ve specializovaném e-shopu Prowellness.cz.


Rozšíření výroby hotových jídel

    Máme tu léto, sluníčko svítí jak o život a na nějaké saunování by nejeden z nás ani nepomyslel. Však kdo by chodil do vyhřáté sauny teď, v létě? Někteří dokonce tvrdí, že sauna může v létě vašemu organismu škodit. Jenže – řada studií ukazuje to, co finové vědí už dávno: saunování v létě vám přinese mnoho zdravotních výhod.
    značka EOS digitální typ EMOSTYLE D s barevným LCD displejem a českým menu Umožňuje zapnout/vypnout topení, nastavit teplotu a ovládat vnitřní osvětlení sauny2x teplotní čidlo
    2-5 luxusních lavic šíře 600 a 500 mm s masivní přední a zadní hranou z cedru Opěrky zad a mezilavicové opěrky GrandTvarované podhlavníky GrandKryt kamen GrandPodlahový roštStropní multibarevné LED osvětlení COLORIUM se samostatným ovládánímTeploměr/vlhkoměrSběračka, vědro, přesýpací hodiny
    Rohový vstupObložení vnějších stěn sauny z osiky, z kanadské borovice Hemlock, nebo cedruProsklení stěn saunyVestavěné reproduktoryTopidlo s vyvíječem páryHvězdné nebeAutomatický dávkovač aromaSystém automatického dopouštění vodyRegulátor s barevnou dotykovou obrazovkou Emotec TouchLiniové podsvícení opěrek zad Grand WhiteSound&light stropní LED osvětlení sauny s integrovanými reproduktory, MP3 přehrávačem a USB vstupem včetně vnitřního ovladačeKamenný obklad vnitřní stěny sauny Stonepanel


Podívejte se na námi realizované sauny Grand

    Podobně jako další sauny v naší nabídce, i luxusní saunu Grand můžeme vyrobit jak ve vestavné, tak i samostatně stojící variantě. Pro umístění sauny stačí dodržet základní pravidla stavební připravenosti, která si můžete stáhnout pro samostatně stojící sauny zde a pro vestavěné sauny zde.
    Vyplněním dotazníku Vás zařadíme do naší databáze. To je první krok k tomu, abychom vám mohli poskytnout standardní seznamovací službu nebo některou z variant garantovaného seznámení, která Vám zajistí úspěšné seznámení s vysněným životním partnerem.
    Úspěch je cesta, kterou jdeme a po které s námi jdou spokojení zákazníci, zaměstnanci, dodavatelé. Se všemi nás pojí pevné vztahy a také firemní okolí, které naše práce těší.
    “Chtěli bychom Grand lahůdkám a jejich personálu moc poděkovat za skvělé jídlo a přístup během naší svatby 9.9. Moc bychom chtěli pochválit jídlo a jednání. Svatebčané byli nadšení. Velké díky patří slečně Katce”

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0024:00:00